Як Цілуються Тельці — Ніжні Поцілунки

Поцілунок Тільця ґрунтовний і неквапливий, ніжний, але міцний. Тельці люблять цілуватися годинами, розчинятися в поцілунках і смакувати їх. Венера наділила своїх дітей дуже чуттєвими і чутливими губами. Поцілунки Тільця багато жінок пам’ятають все життя.

Тельці зазвичай дуже ніжні і ласкаві, тим не менш, з ними завжди відчуваєш себе як за кам’яною стіною. Їх поцілунок здатний заспокоїти, допомогти відмовитися від стресів і проблем. Вони здатні розслабитися самі і розслабити кого завгодно одним своєю присутністю.

Консервативний Телець буде дарувати свої поцілунки тільки тим, кого добре знає, наприклад, членам своєї родини. Тельці щедрими на поцілунки в домашній обстановці: вони поцілують вас при зустрічі і на прощання, на ніч і при пробудженні, так і просто проходячи мимо. Цілісність Тельців частково виражається в тому, що вони люблять цілувати все тіло партнера, а не якісь особливі його частини.

Тельці вміють висловлювати свою любов настільки майстерно і ніжно, що їх партнери завжди відчувають себе бажаними. Після їх неповторних поцілунків ви ніби оживаете, відчуваючи себе особливим. Тому, якщо у вас зав’язалися романтичні стосунки з Тельцем, краще не відпускайте його, адже знайти заміну такого знаку буде не просто. Запам’ятайте, що поцілунки Тельців дуже щирі, чуйні і тривалі. Від них навіть може виникнути відчуття, що крім вас двох в цьому світі більше нікого не залишилося.

Для Тельця в момент поцілунку дуже важливо довіряти своєму партнерові. В основному виходячи з будинку або повертаючись назад (або при зустрічі і в момент прощання, якщо закохана пара живе окремо один від одного) Телець не упустить момент поцілувати свого обранця. На його думку, поцілунок здатний виразити його щирість, довіру, почуття поваги до людини. Поцілунок, який може подарувати Телець, відрізняється своєю м’якістю, але, не дивлячись на це ще міцністю та тривалістю.

При поцілунках Телець завжди переповнене пристрастю. Представник цього знака Зодіаку цілується довго, але, ні в якому разі не заподіє біль своєму обранцеві, навіть якщо поцілунок буде в пориві пристрасті. Важливо відзначити, що Тельці люблять цілуватися. Після сварки Тельці досить швидко відходять і готові далі обдаровувати ніжними поцілунками свого обранця, забувши про образи. У момент поцілунку, Телець цілком віддається почуттю, може в нього поринуть з головою.

Тельці обожнюють цілуватися довго і ніжно. І вони готові дарувати свої толерантні, м’яко-квіткові поцілунки навіть незважаючи на поганий настрій. Завдяки своєму отходчивому характером Тельці дарують поцілунки коханим навіть після самої серйозної сварки.

Наполегливість і рішучість – ось ті якості, які відрізняють хлопця–Бичка за життя, а вже в коханні особливо! Якщо ти не побажаєш відразу здатися на його милість, то тебе чекає справжнє еротичне потрясіння і одночасно щось типу землетрусу. Зарубай собі на своєму дівочому носі: він не допускає і думки, що ти можеш не піддатися його чарам. Він доти буде спокушати тебе ніжними романтичними і в той же час жаркими поцілунками, поки ти не поступишся. Під час маленької перерви можеш спробувати поглянути йому в очі. Якщо вони будуть закриті, знай: він і сам у ці спекотні миті десь на сьомому небі від щастя.

Телець ідеальні партнери для поцілунків: З Козерогами і Дівами Тельці цілуються особливо чуттєво, більш гарячі поцілунки вийдуть з Овнами, а більш духовні, піднесені – з Близнюками.


Залишити відгук