Як Цілуються Скорпіони — Непереборні Поцілунки

Цей знак може висловити поцілунком повну гаму почуттів, від теплій ніжності до шаленої пристрасті. Але при цьому їх поцілунок завжди має сексуальний контекст. Скорпіон не стане цілуватися з людиною, до якої він байдужий. Якщо ви отримали поцілунок Скорпіона, знайте, він чекає від вас більшого.

Звичайно, Скорпіонам не чужі й світські поцілунки, але при цьому вони так само артистичні. Вони легко можуть вкласти у свій поцілунок вираз зневаги або навіть погрози. А все тому, що почуття Скорпіонів мають силу урагану, і можуть бути виражені будь-якою дією за їх бажанням.

Своїх улюблених скорпіони люблять шокувати, в тому числі і поцілунками. Наприклад, він може вимагати від вас цілуватися таємно від усіх, а потім несподівано нагородити вас відвертим еротичним поцілунком, «на очах у здивованої юрби». При цьому він повною мірою насолодитися вашим збентеженням. Що ж, не розчаровуйтесь, якщо ви дійсно збентежені, не стримуйте свої почуття, продемонструйте свою розгубленість. Це його тільки надасть завзяття.

Поцілунки Скорпіонів настільки вправні, що їх важко описати. Вони тривалі, насичені і глибинні. А головне, що ви будете ще довго згадувати їх або зовсім ніколи не забудете. Скорпіони отримують величезну насолоду, коли доставляють своєму партнерові задоволення і змушують відчути його бажаним. Але вони бувають занадто стрімкі і передчасні. Люди цього знака зазвичай моментально розпалюються, але так само швидко перемикаються і байдужіють. Не дозволяйте їм відволікатися, і тоді ви будете купатися в його приголомшливих поцілунки. Скорпіонам слід пам’ятати, що коли ви зосереджуєте увагу на інші речі, можливо, ваш партнер ще має намір цілуватися.

Люди, народжені під цим Зодіакальним знаком, створюють оманливе враження. З першого погляду вони здаються добрими та, абсолютно безпечними і нешкідливими людьми. Але, під такою милою і вселяє довіру маскою ховається безмежна сила і пристрасть, якої Ви не знайдете ні у кого іншого з представників Зодіакальних сузір’їв. Знак Скорпіона уособлює сексуальні відносини у всіх можливих проявах. У людей, народжених під цим знаком Зодіаку, є величезний невичерпний запас пристрасті, що рветься назовні. Також у Скорпіонів великі запити до своїх партнерів, адже їх потреби не кожен знак Зодіаку готовий втілити в реальність.

Часті, пристрасні і ніжні поцілунки Скорпіони дарують лише небайдужим людям, а також тим, яким можуть повністю довіряти. Пам’ятайте, якщо представник цього знака Зодіаку обдарував Вас пристрасним і ніжним поцілунком, такі дії були виконані неспроста. Таким чином, він намагається показати своє ставлення до Вас. Адже не кожного людини вони можуть так цілувати і не впускають у своє життя кожного зустрічного. Але, в будь-якому випадку, для Скорпіона поцілунки це просто вираз почуття, яке говорить про його бажання повернути відносини в іншу сторону, або він хоче надати їм гостроти та динаміки. Чим більше в поцілунках буде пристрасті, тим більшим буде його бажання. Так що, будьте готові до карколомних і безсонним ночам зі Скорпіоном, який поглине Вас своєю пристрастю.

Скорпіони – досвідчені коханці, вони люблять цілуватися. Особливі гострі сексуальні почуття у Скорпіонів викликають таємні поцілунки. А якщо Скорпіон цілує тебе, що називається, при свідках, значить, він любить тебе по-справжньому і дуже довіряє тобі.

Дуже часто він починає з ніжного поцілунку в вушко, щоку і лише потім йде далі. Оскільки він належить до дуже романтичним натурам, то його перші поцілунки ніжні і тендітні, як скло. Коли ж він розігрівається, то вони стають палкими і глибокими, як у щасливій фінальній сцені любовного трилера. Хлопець–Скорпіон по натурі – рідкісний завойовник. І він намагається не упустити ні одну симпатичну дівчину. Але будь обережна: якщо ти почнеш його пестити, — він негайно запалиться і одразу ж перейде до справи, тобто до самих пристрасних поцілунків.

Скорпіон ідеальні партнери для поцілунків: Особливо комфортно цілуватися Скорпіонам з Раками і Рибами, гармонійні целовашки виходять з Тільцями і Вагами.


Залишити відгук