Як Цілуються Стрільці — Непередбачувані Поцілунки

Поцілунок Стрільця може виражати всі і не виражати нічого. Вони демонструють свою радість від зустрічі, вдячність, захоплення і просто широту душі. І тут же про це забувають, будучи захопленими чимось іншим.

Тим не менш, Стрільці можуть бути досить пристрасними, хоча перебувають у цьому настрої недовго. Вони визнають за поцілунками роль ритуалу, часто цілуються з родичами або в урочистій обстановці, наприклад, при врученні подарунка.

Треба сказати, що великого фізичного задоволення від поцілунку Стрільці не отримують. Для них важливий сам факт, вираження свого (або чиєсь) відносини. Цілує — значить, любить! Ця думка приводить Стрільця в захват.

Безперечно, це головний задирака серед всіх сузір’їв. Стрільці – ексцентричні особи та їх поцілунки залежать виключно від настрою, в якому знаходяться представники даного знака. Вони до такої міри спонтанні у своїх діях, що ви ніколи не зможете передбачити, який поцілунок вам дістанеться сьогодні. Вони не упустять можливості привернути вашу увагу і навіть можуть трохи заінтригувати. З людьми цього знака ви безперечно захочете цілуватися знову і знову. Стрілець завжди знайде новий спосіб приємно здивувати вас. А завдяки його завжди різним і по-своєму непередбачуваним поцілунків високий рівень адреналіну вам гарантований.

стрілець, який цілується це Магеллан і Христофор Колумб в одній особі. Та ще й Жак ІФ Кусто. Вони подорожують по тілу жінки як першовідкривачі, заглядаючи та в морські глибини і піднімаючись в гори. Тому провівши пристрасний вечір зі Стрільцем, можна не боятися припухлих губ на ранок. Швидше бійтеся невеликого укусу на сідницях, так як захопившись стрілець може втратити голову.

Гірше з поцілунками у стрільців-кар’єристів. Вони так дбають про свою солідність, що не знімають цю маску навіть в найбільш інтимних ситуаціях. Виняток закоханий стрілець. Тут він відірветься по повній. Забуваючи про все. Незважаючи на те, що чутки про балакучості стрільця часто перебільшені, цілуючись, стрілець не забуває нагородити улюблену приємними епітетами, і пестити вухо він вміє не гірше ніж пестити тіло. Але і з цього правила є винятки. Якщо стрілець ставитися до роману не серйозно. Цілуючись він видасть себе з потрохами.

Довгі і пристрасні поцілунки Стрільця приведуть у захват партнера. Стрільцям подобається мене партнерів для поцілунків, адже вони обожнюють любовні пригоди. В поцілунках Стрільців переплітається романтика і неймовірна сексуальна енергія, їх партнери зазвичай залишаються задоволені таким напруженням пристрастей.

Хлопець-Стрілець завжди дуже тонко відчуває, що саме потрібно його обраниці. Якщо раптом він починає з м’яких дотиків губами, потім пускає в хід язик і зуби і врешті-решт не тільки покриває пристрасними поцілунками твої губи і обличчя, але і активно цілує шию і плечі, ти повинна насторожитися – він хоче більшого, ніж просто поцілунків. Не думай, що ти можеш зупинити його словами, типу, так не можна – це тільки ще більше розпалить його пристрасть.

Стрілець ідеальні партнери для поцілунків: Пристрасні поцілунки вийдуть у Стрільців з Левами і Овнами, гарні та ніжні – з Тільцями і Рибами.


Залишити відгук