Як Цілуються Риби — Повільні Поцілунки

Люди цього знака рідко проявляють ініціативу в поцілунках, воліючи, щоб цілували їх. Часто вони занадто ідеалізують поцілунки, вкладають у них великі очікування, внаслідок чого часто розчаровуються.

Поцілунок для Риби може набувати сенс, який партнер і не збирався в нього вкладати: наприклад, обіцянка одружитися або визнання в любові. Самі Риби цілуються хоч і несміливо, але завжди «зі змістом». І вони чекають, що будуть зрозумілі без слів.

Поцілунок для Риб — це обмін душами, вони прагнуть повністю віддатися партнерові і розчинитися в ньому. При поцілунку їхні очі завжди закриті, а самі вони немов втрачають свідомість і забувають про все на світі. Поцілунки Риб завжди сповнені романтики, ніжності, чуйності та довіри.

Для цього знака Зодіаку застосовно всім відомий вислів: «У тихому вирі чорти водяться». Вони явно не відносяться до тим людям, які звикли проявляти ініціативу. Риби можуть почати діяти тільки тоді, коли відчують себе в природному середовищі. У відносинах з людиною такого знака вам доведеться набратися багато терпіння, але будьте впевнені, що за цим слід велику винагороду. Поцілунки риб надійні і переповнені почуттями.

Риби – як чоловіки, так і жінки, є чуттєвими романтиками до мозку кісток. Мрійливі і идеалистичные, вони, цілуючи партнера, віддаючи йому всю свою ніжність і пристрасть. В силу високої емоційності вони іноді можуть так захопитися поцілунками, що це призведе до чогось більш серйозного. Але не варто забувати, що Риба не стане цілувати всякого, хто їй сподобався. Так, люди цього знаку вміють захоплюватися, і навіть швидкоплинні захоплення не є винятком для них. Але чи піде на таке пригода риба тільки в тому випадку, якщо партнер її дійсно приваблює, якщо йому вдалося розпалити в ній пристрасть. А розрив навіть скороминущих інтриг Риби переживають якщо не болісно, принаймні емоційно.

Володіючи проникливістю і відмінною інтуїцією, риби здатні вгадувати бажання партнера. При поцілунку ви це обов’язково відчуєте, і будете приємно здивовані. Як цілувати партнера під знаком риби, щоб йому це сподобалося? Це не так просто з’ясувати. Риби – знак чуттєвий і досить винахідливий у всьому, що стосується романтики. Так, вони можуть вгадати ваші бажання. Але при цьому рибка не любить нав’язуватися партнеру, і про своїх бажаннях сама не скаже. Навіть якщо ви запитаєте свого партнера про них безпосередньо, не факт, що відповідь вам гарантований. Партнера-риб необхідно вміти відчувати. В цілому, риби – завжди щирі з партнером і вкладають у свої поцілунки душу. До того ж, вони дуже ранимі – болісно переживають, коли їх відкидають.

Поцілунок Риб дорогого коштує, тому що Риби цілуються тільки по великій любові. Риби люблять, коли їм дарують тривалі і ніжні целовашки. Партнерам Риб потрібно бути готовим до поцілунків, адже Риби чекають чогось особливого від цього приємного заняття. Під час поцілунку Риби здатні з головою зануритися у вир пристрасті, забувши про все.

Хлопцям–Рибам необхідно довго і ніжно цілуватися з коханою дівчиною, перш ніж вони остаточно впадуть в екстаз – але ось потім їх буде вже неможливо стримати. Якщо хочеш трохи прискорити хід подій, можеш вдатися у простого трюку: ніжно і повільно проведи по його губи кінчиком свого мізинця. Але зате потім не дивуйся, якщо він раптом пристрасно накинутися на тебе. Губи – це одна з його найбільш ерогенних зон. І проти першокласних поцілунків хлопця–Риби ти будеш абсолютно безсила.

Риби ідеальні партнери для поцілунків: Бурхливо та емоційно Риби цілуються з Раками і Скорпіонами, спокійні і гармонійні поцілунки виходять з Водоліями і Вагами.


Залишити відгук