Як Цілуються Ваги — Насторожені Поцілунки

Ваги цілуються досить охоче, за кількістю поступаючись хіба що іншому повітряному знаку — Близнюкам. Їх поцілунки часто носять світський характер — при зустрічі і розставання з будь-якими знайомими людьми. При цьому неважливо, подобається Терезам сама людина — пристойності повинні бути дотримані.

Ваги люблять легко торкатися губами або щоками, але тільки на мить. При поцілунках вони люб’язні і відсторонені, злегка холоднуваті, але доброзичливі — самі думайте, як у них це виходить одночасно.

Зі своїми чоловіками чи коханими Ваги розкриваються повніше і віддають перевагу більш чуттєві поцілунки. Вони люблять як дарувати поцілунки, так і приймати їх. Якщо їхній партнер дуже пристрасний (наприклад, належить стихії Вогню), і залишить собі після поцілунку або прикусит і губу, то Ваги в наступний раз будуть обережними. Їм подобається сила, але вони не сприймають насильства.

Уявіть собі людину, яка постійно відчуває стрес, хвилювання і невизначеність. Ваги об’єднали всі ці якості в своїй манері цілуватися. Іноді вони забувають, що в момент поцілунку потрібно просто розслабитися, і часто спантеличені всілякими денними турботами. Якщо ваш супутник по знаку Зодіаку Терези, можете не хвилюватися, якщо він проявляє трохи неспокою за час поцілунку. Головне, ніколи не дозволяйте йому ні на мить засумніватися в тому, що він чудово цілується. До того ж Ваги виявляють особливу старанність у мистецтві поцілунку.

В любовних справах терези дуже влюбливі і романтика відіграє велику роль у їх взаємовідношенні з другою половинкою. Вони добре себе почувають у великих компаніях і легко притягують до себе протилежну стать. Терези дуже комунікабельні, можуть знайти спільну мову з будь-якою людиною і зацікавити його. Але в особистому житті у них завжди виникає проблема вибору вірного партнера. І коли вони все-таки знаходять любов всього їх життя, то рідко відчувають себе щасливими.

Відносини з вагами завжди незабутні і дарують багато хороших спогадів, тому що вони дуже пристрасні, гарячі коханці. І свій любовний запал вони можуть відобразити в поцілунках. Це один із знаків, для яких мистецтво поцілунку має важливе значення. Для ваг важливий сам процес, в якому вони отримують задоволення від кожної секунди. Це і виділяє в них відмітну рису характеру взаємовідносин. Цілуються вони дуже ніжно і в той же час пристрасно, як професіонали. Адже вони часто практикують цю приємну справу скрізь, завжди і за будь-яких обставин. Вони можуть вас навчити цій майстерності.

Чарівні і сексуально привабливі Терези люблять і вміють цілуватися. Саме з партнером Вагами можна отримати від поцілунків найвищу насолоду, адже Терези постійно замислюються про почуття партнера, прагнуть доставити йому задоволення. Поцілунки Терезів ніжні і численні. Більше Ваг, мабуть, цілуються тільки Близнюки.

Покровителька Терезів – Венера, тому поцілунки для них – саме природне заняття на світі. Навіть безневинний флірт закінчується обіймами і поцілунками, що багато дівчат, на жаль, сприймають, як надію на продовження відносин. Хлопці-Ваги – знавці, і вони з захопленням дарують обраницям свій досвід. Не менш охоче вони займаються вдосконаленням власної майстерності.

Ваги ідеальні партнери для поцілунків: Дуже сексуальні і гармонійні поцілунки виходять у Терезів з Близнюками та Водоліями, але їм не чужі й пристрасні поцілунки зі Скорпіонами і Овнами.


Залишити відгук