Як Цілуються Леви — Вогняні Поцілунки

Леви вважають, що насамперед поцілунки створені для того, щоб приносити насолоду. Тому їх поцілунки завжди мають еротичний відтінок, свого роду куштування задоволення. Леви є справжніми майстрами любовних пристрасних поцілунків. Їх поцілунки можна назвати «шикарними» або «розкішними», в них є якийсь відтінок театральності.

Вони з задоволенням цілуються на людях — чим більше глядачів, ніж краще. При цьому вони грають на публіку: можуть театрально, з розстановкою, поцілувати дамі руку. Леви-дами, у свою чергу, із задоволенням подарують вам руку для поцілунку. Що поробиш — королівське марнославство вимагає постійної уваги і захоплення. Проте Леви вміють цілуватися красиво, і їх поцілунок не змусить вас червоніти або соромитися.

Підлестите Леву: покажіть (а ще краще, скажіть), яке задоволення ви одержали від його поцілунку, і він накинеться на вас з подвоєною силою, намагаючись перевершити самого себе. Ні в якому разі не переривайте його поцілунок, і не відмовляйте йому — цим ви все зіпсуєте. Дайте йому проявитися так, як він хоче, а потім ще і похваліть його — і Лев (або Левиця) віддадуть вас своє гаряче серце.

У своїх поцілунки Леви абсолютно беспрепятственны і вільні. Іноді вони можуть бути навіть по-справжньому люті. Лев стане найбільш відданим партнером для того, хто його цінує і обожнює. Але вам доведеться добряче постаратися, щоб зачарувати його. Просто будьте собою. Ведіть себе природно і не намагайтеся його придушити, тоді він стане вашим вірним супутником. В поцілунках Львів відчувається дикість і розкутість. Вони наповнені вогненною енергією і буйством.

Цей знак сам по собі дуже цікавий, адже він є уособленням сили і мужності. Лев цар звірів, вінець природи, могутній і благородний хижак. Чоловіки, народжені під цим знаком, володіють тими ж якостями, які притаманні цьому граціозному тварині. Вони надзвичайні власники не готові ділити свою жінку з ким і навіть чим-небудь. Хочете підкорити чоловіка лева — дайте йому повну впевненість, що ви абсолютно, беззастережно і безроздільно належите тільки йому.

Він ваш цар і пан, власник вашого тремтить серця. Якщо він у вас впевнений, то ви обов’язково дізнаєтеся, як цілуються леви. Адже чоловік лев не проти поцілунків, він буде цілувати вас скрізь: будь то ваша спальня з величезним ліжком, палаючими свічками і пелюстками троянд всюди або стадіон з заповненими вболівальниками трибуною. Йому все одно. Його абсолютно не бентежать люди. Швидше йому це навіть подобається, адже тим самим він дає їм зрозуміти, що ви його власність. Чоловік лев дуже любить компліменти, не забувайте про це хваліть його як можна частіше, і він відповість вам взаємністю, даруючи свої нескінченно ніжні і пристрасні поцілунки.

Самий велелюбний знак, Лев цілується вміло, пристрасно і палко. І якщо Лев хоче поцілувати кохану людину, ніякі обставини не завадять йому це зробити. Публічні сексуальні поцілунки, з обіймами і ласками, – те, що обожнюю всі Леви. І вони вміють цілуватися не тільки пристрасно, але й артистично.

Хлопець-Лев — красень і розумник, улюбленець десятків дівчат! До того ж – гордий і царствений від природи… чим більше дівчат на вулиці, в кафе або на дискотеці вітає його дружнім поцілунком в щічку, тим краще його настрій. Йому дуже подобається бути в центрі уваги і відкрито насолоджується захопленням дівчат. Поцілунки хлопця-Лева ніколи не бувають, схожі один на інший. З кожною дівчиною він цілується по — новому, і до кожної шукає свій підхід

Лев ідеальні партнери для поцілунків: Королівські поцілунки вийдуть у Лева з Близнюками, пристрасні поцілунки – з Вагами.


Залишити відгук