Як Цілуються Близнюки — Незвичайні Поцілунки

Ковзаючі і невловимі поцілунки Близнюків ви можете зловити де завгодно — від спальні до ескалатора в метро. Їм абсолютно неважлива навколишнє оточення, так і самі поцілунки для них не мають особливого значення. Вони більше висловлюють дружбу, ніж серйозні наміри або особливі почуття.

Близнюкам легко дається все, і мистецтво поцілунків не виняток. Вони можуть віртуозно цілуватися в ліжку, ніколи не повторюючись, вражаючи партнерів своєю винахідливістю. Правда, є ризик, що з роками вони можуть від цього втомитись. Помічено, що Близнюки схильні втрачати інтерес до поцілунків, особливо з одним і тим же партнером.

Що ж робити, щоб не втратити їх інтерес? Та насамперед, не намагатися його утримати. Будьте цікавими співрозмовниками, дотепними і ерудованими, залишайтеся завжди загадковими і трохи усунутими. Ніколи не вимагайте і не докоряйте. І змиріться з тим, що ви завжди будете наполовину іншому. Зрештою, в цьому є свої переваги.

В такому тонкому мистецтві цей знак Зодіаку може проявляти себе досить своєрідним чином. Близнюки дійсно вміють дивувати. Так що під час поцілунку з ними будьте завжди готові до приємних сюрпризів і несподіваних поворотів. Вони можуть в якийсь момент зупинитися, а потім різко почати з новими силами. Крім того, Близнюки відрізняються своєю балакучістю. Вони можуть шепотіти вам визнання у своїх почуттях протягом усього поцілунку. Якщо ви любите кожен раз випробовувати щось нове, представник знаку Близнюки буде ідеальним партнером для вас. Такі поцілунки можна порівняти з чим завгодно: усмішкою, шоколадом або навіть відчуттям незручності і сорому.

Рекордсмени за кількістю поцілунків — це Близнюки, роблять хоч вони це поверхнево: просто в щічку чмокають або в губи, навіть займаючись іноді сторонньої роботою. Поцілунки їх не відрізняє пристрасність, але багатьох приваблюють різноманітністю. Самі Близнюки теж шукають різноманітності в поцілунку, тому з постійними партнерами по шлюбу і кохання з часом можуть цілуватися все рідше.

Близнюки шукають різноманітності у всьому, навіть в поцілунках. Близнюки краще, ніж представники інших знаків Зодіаку, які володіють технікою еротичних поцілунків, іноді зможуть вразити цієї віртуозної здатністю. У свій поцілунок Близнюки зазвичай вкладають дружбу і вдячність, тому частіше цілуються з друзями та знайомими під час розлуки і при зустрічах.

Якщо ти любиш численні поцілунки, тобі потрібен партнер, народжений під знаком Близнюки. Вони життя не уявляють без поцілунків. Величезний плюс поцілунків з Близнюками – постійне різноманітність і творчий пошук у цілуванні. Так що з Близнюками розслаблятися не варто, треба постійно пропонувати їм нові поцілункові задоволення, щоб вони не шукали розваг на стороні.

Більшість хлопців цього знака відрізняє енергія, великодушність і сила. З іншого боку, хлопець–Близнюк може бути самозакоханим, зарозумілим, егоїстичним і пихатим. В принципі, для нього немає нічого важливіше кохання та еротики. Він обожнює цілуватися і робить це так самозабутньо, що дівчина, якій він дарує поцілунок, відчуває себе принцесою, богинею, феєю… Плюс до цього він завжди готовий з нею фліртувати, тільки щоб не згасав вогонь, який він розпалив у її серце. Одним словом, поцілунки Близнюка – це щось! Можна пірнути в них, як у вир з головою, та при тому ще й так, що міхурів не буде видно…

Близнюки ідеальні партнери для поцілунків: В принципі, Близнюки люблять цілуватися з усіма знаками Зодіаку, але особливо з Вагами та Водоліями. Гармонійні поцілунки виходять у Близнюків з Тільцями, а дуже збудливі – з Овнами.


Залишити відгук