Як Цілуються Козероги — Особисті Поцілунки

За кількістю поцілунків Козероги займають останнє місце в Зодіаку. Вони просто не схильні висловлювати свої почуття таким чином. Їх поцілунки завжди мають відтінок відчуженості, вони холодні і невиразні.

Навіть у молодості їм нецікава сама техніка поцілунку. Свої почуття вони воліють висловити словами, вчинками. А ще частіше — зовсім їх не висловлюють. Козероги завжди зберігають дистанцію, причому навіть після довгих років шлюбу.

Втім, вони визнають поцілунок в якості традиції. Можуть вас поцілувати на ніч або при зустрічі, якщо цього вимагає обстановка. Неохоче цілують будь-які частини тіла, крім обличчя і рук. Все це відноситься до Козерогам «в чистому вигляді». Найчастіше в гороскопі є ще одна або кілька яскраво виражених планет, і тоді вплив Сатурна проявиться лише в слабкій мірі.

Їхні поцілунки можна назвати дуже особистими, проникливими і тривалими. Максимальна близькість зі своїм супутником дуже важлива для Козерогів. А довгі й ніжні поцілунки – найкращий спосіб розслабитися і зняти стрес. Вони володіють ще одним відмітним якістю. Козероги вміють зробити так, щоб їх партнер відчував себе по-справжньому вільно і розкуто. Під час поцілунку для них дуже важливо бути в гармонії і єднання зі своїм супутником. Поцілунки Козерогів настільки переповнені переконливими хвилинами, що з ним ви і не пригадаєте про те, що таке тривога і занепокоєння.

Вважають, що той, хто народився під знаком Козерога, менше за інших знаків любить цілуватися. За характером своєї натури вони просто не віддають переваги такого прояву почуттів, вважаючи, що свої вираження своїх емоцій і почуттів краще передати іншими методами. Той, хто народився під знаком Козерога цілуються з байдужістю або «з явною байдужістю». Розмови бути не може ні про яку пристрасті або еротики в поцілунках Козерогів. Коли раптом вийти помітити цілуються з пристрастю козерогів, можна вважати, що вдалося зустріти виняток.

Козероги ніколи не стануть цілуватися при погляди інших людей. Навіть з родичами, на увазі свого характеру, вони воліють дотримуватися певної дистанції, і навіть залишаючись наодинці з собою, вони досить рідко стануть проявляти ініціативу до поцілунків. Це не означає, що він з неповагою стане ставитися до своєї обраниці чи обранцеві, просто природа в таких людях заклала таке ставлення до поцілунків. Вони не стануть заперечувати цілувати улюблених перед тим, як лягти спати або під час зустрічі, але робити вони це почнуть з проявом холодного почуття, без усяких пристрастей, просто тому що так прийнято.

Домогтися від Козерога пристрасних поцілунків складно, але тим вони цінніші. Тільки сильно закоханий Козеріг погодиться пристрасно цілувати, до втрати почуттів, аж надто раціональний цей знак Зодіаку. Якщо відносини несерйозні, то і поцілунки будуть нічим не примітні, мляві і прохолодні. А ось якщо Козеріг любить, він, та ще в інтимній обстановці, може вбити наповал своїм натиском і пристрастю.

Хлопці–Козероги інстинктивно відчувають, який поцілунок хотіла б отримати кожна дівчина, і пускають у хід весь свій досвід, але не забуваючи про чарівність. З такою тактикою вони неодмінно досягаю поставлених цілей, в більшості випадків навіть без особливого опору. Хлопці–Козероги постійно потребують того, щоб їх хвалили і захоплювалися ними, тому в перервах між поцілунками скажи йому пару ласкавих і ніжних слів. Тим більше що це не складе для тебе праці адже закоханий Козеріг – це сама ніжність

Козеріг ідеальні партнери для поцілунків: Спокійні гармонічні поцілунки вийдуть у Козерога з Тельцем або Дівою, менш стримані – з Водолієм або Скорпіоном.


Залишити відгук