Як Овни Цілуються — Пристрасні Поцілунки

Овни цілуються палко і пристрасно. Вони обсипають партнера міцними поцілунками, які тривають кілька секунд. Не розрахувавши свій порив, вони частенько залишають засоси або навіть можуть заподіяти біль.

Втім, їхні партнери не скаржаться, так як просто не мають для цього вільної секундочки. Налетівши, подібно урагану, і видавши свою порцію поцілунків, Овен стрімко продовжує. Причому, якщо ви злегка осадіть його, то тільки раззадорите ще більше. Не віддавайте йому все і відразу, і його інтерес до вас протримається довше.

Овни взагалі люблять цілуватися, і не бачать в цьому нічого непристойного. В захопленому стані вони здатні накинутися з поцілунками на малознайомої людини і зацілувати його до напівсмерті. Краще цілуватися в губи, щоки, лоб, очі — тобто, в обличчя. Поцілунки тіла їм здаються непотрібними і розхолоджують їх.

Дивний ентузіазм, по праву притаманний Овнам, виявляється і в умінні цілуватися. Ніхто не зрівняється з пристрасним, запаморочливим поцілунком цього знака. З ним ви забуваєте про все. Але, з іншого боку, будьте готові, що поцілунок буде недовгим. Овни завершують свій прояв любові майже так само швидко, як і починають. Спонтанний, пристрасний і яскравий – саме так можна охарактеризувати поцілунок представників даного знаку Зодіаку.

Представники знаку Овен мають занадто палкими поцілунками. Так, саме палкими, так як не можна назвати їх ні еротичними, ні сексуальними. У всякому разі ці поцілунки ніжні, і в той же час не цнотливі. Овнів також не приваблюють затяжні поцілунки. Частіше цей знак практикує французький поцілунок, з глибоким проникненням мовою в рот партнера. Іноді пристрасть Овна може трохи переступити кордони, затьмаривши всі на світі.

Цілуються лише коли у них не тільки хороше, а навіть сверхвосторженное настрій. Цей знак до цінителям поцілунків можна віднести, Овни досить рідко цілуються. Більш того, вважають за краще цілуватися Овни в обличчя. Причому вони досить розкуті, готові поцілувати і першого зустрічного, коли він їм дуже сподобається. Така вже ця пристрасна натура — Овен.

Овни, як гарячий вогняний знак, цілуються більш ніж пристрасно. Їх поцілунки стрімкі і обпалюють. Партнерам Овнів потрібно бути готовими до симпатичним засосам і навіть укусів, настільки палко цілуються закохані Овни. Рідко, та влучно, – це прислів’я про Баранів, адже цілуватися вони не дуже-то люблять, і якщо вже цілуються з кимось, то на всі 200 відсотків за шкалою пристрасті.

Хлопець-Овен — це самий зухвалий мисливець серед усіх знаків Зодіаку, а тому він чемпіон з флірту серед них. Він без зайвих слів переходить до справи і якщо цілується, то відразу агресивно і конкретно. (А оскільки Овни завжди користуються шаленим успіхом у представниць протилежної статі, то не дивно, що у нього накопичено величезний досвід в цій області!) Його поцілунки, які на перший погляд здаються зовсім нешкідливими, що можуть ввести в оману будь-яку дівчину. Для початку він цілується як би неохоче, щоб розпалити в дівчині бажання чогось більшого. Зате потім… ти і сама не помітиш, як у тебе зірве вежу.

Овен ідеальні партнери для поцілунків: пристрасні, вогняні поцілунки будуть у Овна з Левами і Стрільцями, більш чуттєві і зрілі – з Тільцями і Дівами.


Залишити відгук