Як Цілуються Водолії — Чуттєві Поцілунки

Водолії — оригінали у всьому, в тому числі і в поцілунках. Самі вони ніколи не замислюються — кого, де і як цілувати. Все відбувається під впливом ситуації, спонтанно і легко. Вони не надають поцілунків особливого значення і не вкладають в них якийсь сенс.

Багато Водолії вважають себе психологами і здатні цілуватися тільки для того, щоб з’ясувати вашу реакцію на це. При цьому самі вони будуть виступати в якості спостерігачів, тобто чекати від них якоїсь теплоти або «злиття душ» не доводиться. Тим не менш, цілуватися з Водоліями дуже приємно.

Якщо Водолію підкинути статтю про чуттєвому аспекті поцілунків, це може його зацікавити. Він захоче спробувати всі види поцілунків, і винайти свої власні. Однак, перепробувавши всі найнеймовірніші варіанти, він поступово втратить інтерес і кинеться досліджувати щось ще.

Водолії виключно делікатні і розбірливі в умінні висловлювати свою любов. Лише ті, хто повністю відкриються цього зодіакальному знаку зможуть прийняти їх поцілунки. Адже тільки в повному єднанні зі своїм партнером Водолій зможе продемонструвати свою майстерність. Їх поцілунки можуть бути хаотичними і вологими, вказуючи на те, що вони наділені дивовижною ніжністю. Водолії цілують з запалом і пристрастю. З людьми цього знака завжди потрібно бути готовим до мокрих поцілунків.

Цілуються Водолії так само використовуючи всю свою фантазію і попередній досвід! Поцілунок у Водоліїв має магнетичними властивостями, плюс до всього обстановка для поцілунку буде обрано теж не випадково, якщо вас будуть оточувати свічки, пелюстки троянд, шампанське, знайте — це все було зроблено виключно для вас. Після поцілунку настає феєрія почуттів, яка немов природна стихія вируватиме у вашій душі, емоції будуть гартувати і ви запам’ятаєте цю мить на все подальше життя!

Як тільки Водолій знайде ту саму або того єдиного, впевнений в тому що поцілунок однозначно відбудеться, оскільки вони надзвичайно цілеспрямовані люди. Відступити від поставленої мети — це не про зоряний знак Водолій, навіть якщо справа стосується часом звичайного поцілунку. При будь-яких обставин головувати між двома партнерами завжди буде представник знака зодіаку водолій! Представники цього зоряного знака зодіаку завжди відкриті для спілкування, але важливим чинником є бажання бути в центрі уваги або просто залишатися в тіні, спостерігаючи за процесами навколишнього його немов глядач.

Любов, стосунки, знаки уваги і звичайно поцілунки Водолія завжди відрізняються своїми високими якостями і можуть зрівнятися тільки з високими матеріями, з чим не досяжним, незвіданим, з бажанням спробувати щось заборонене! Світ набуває нові фарби, стає цікавіше і яскравіше. Поцілунок водолія безумовно допоможе розкріпачитися і пізнати, знайти в першу чергу в собі якісь нові якості!

Водолії – експериментатори в усьому, тому їх поцілунки відрізняються особливою різноманітністю. Вкладаючи всю душу в поцілунок, Водолій дарує і ніжні, і дружні, і пристрасні поцілунки. І кожен його поцілунок стає справжнім сюрпризом. Плюс до всього – Водолії вміють створити незвичайну атмосферу для хороших поцілунків.

Якщо хлопець–Водолій налаштований, нагородити тебе пристрасним поцілунком, а ти в цей момент надумаєш його відвернути чимось іншим, це тільки посилить його бажання. Хлопця-Водолія можна провести – у нього дуже багата інтуїція. Але якщо він тобі за душі і його поцілунки теж, то, коли він продемонструє тобі все своє чарівне мистецтво і захоче перепочити, погладь його ласкаво по голові. Це розслабляюче подіє на нього, і він не буде думати про те, що знаходиться на полюванні.

Водолій ідеальні партнери для поцілунків: Ненудні поцілунки вийдуть у Водоліїв з Близнюками і Вагами, гармонійні – з Дівами і Овнами.


Залишити відгук