Як Ревнують Діви ?

Причина ревнощів Дів криється в їх боязнь втратити партнера і залишитися на самоті. Особисте життя представники знаку влаштовують важко, тому охороняють її з усіх сил. Ревнощі для зовні холодних Дів — це спосіб показати партнеру, як сильно вони його потребують, висловити глибокі почуття до нього. Кращим доказом любові для жінок цього знака будуть дорогі подарунки.

Часто вони міркують так: якщо партнер балує недешевими презентами, значить, цінує, і приводу для ревнощів немає. Чоловіки-Діви не будуть дошкуляти вас підозрами в невірності, якщо протягом дня ви регулярно будете писати їм любовні повідомлення, дзвонити не за якимось важливого приводу, а просто щоб поцікавитися їхнім здоров’ям і побажати гарного настрою.

Діви виразно обділені талантом до ревнощів і знають це. Тому, по-перше, вибирають партнерів, які не будуть давати для неї приводів, а по-друге, якщо підозріла ситуація все ж виникне, то обмірковують її холоднокровно і без емоцій, мало не з калькулятором в руках. І тільки прийшовши до якогось висновку, йдуть до партнера з ультиматумом або остаточним вердиктом.

Тут поле варіантів просто безмежно: Діва може запропонувати «відпочити один від одного», дати вам тиждень на те, щоб зробити остаточний вибір, спробувати відкриті відносини, перебратися у країни, де традиції допускають багатоженство або багатомужжя… При цьому не буде розбито жодної тарілки, не постраждає ні однієї Дездемони і ні один волос не впаде з вашої голови, поки ви самі не почнете посипати її попелом.

Знак підозрілий, що й казати. У цих Дів повно фобій, а недовірливістю вони здатні довести себе до нервового виснаження. Завжди готові до гіршого варіанту розвитку подій, тому, яким би білим і пухнастим ви б не були, Діва завжди схильна бачити в вас потенційного зрадника. До того ж, що народилися під цим знаком уважні, як детективи. Від них не сховаються ні найменші свідоцтва обману з вашого боку.

Ось тільки зовні Діва себе нічим не видасть. Вся їх ревнощі не зовні, а всередині. Влаштувати скандал з «розбором польотів» теж не в стилі Діви. Швидше за все, вони мовчки, нікому нічого не пояснюючи, підуть, щоб закінчити своє життя в самоті або, що буває значно рідше, знайдуть нового партнера, не настільки охочого до походів наліво.


Залишити відгук