Як Ревнують Тельці ?

Тельці сприймають обранця як особисту власність. Їм важлива стабільність, вони не люблять змін, тому, випробувавши ревнощі, будуть намагатися її в собі погасити, особливо якщо з об’єктом ревнощів їх поєднує загальний бюджет або накопичення. Але коли терпець увірветься і ревнощі пересилить жадібність, світу не чекайте. У гніві Тельці страшні, змітають все на своєму шляху. Не нагнітати ситуацію до межі.

Частіше говоріть чоловікові-Тельцю, що ви його навіки, а прекрасним представницям знака даруйте ювелірні прикраси (це їх слабкість!). В іншому випадку, якщо Тельцям не забезпечити фізичний і душевний комфорт, теплий плед і келих гарячого глінтвейну з корицею вони знайдуть на незнайомій вам території.

Тельці ревнують терпляче і довго. Інтуїція підказує їм, що щось йде не так, і здоровий глузд переконує, що тривожний дзвіночок дзвонить даремно, даремно, даремно… При цьому Тельці взагалі мало цікавляться суперником, їх більше хвилюють власні стосунки з партнером; от якщо в них щось почало змінюватися — значить, є приводи для ревнощів.

Затримок коханої людини на роботі, дивним листів, записок та іншим доказам знаходиться тисяча інших пояснень. Тельці роблять все можливе для того, щоб їх ревнощі ніяк не вплинула на відносини, поки не переконаються, що у неї є підстави. Як тільки це відбудеться, можна збирати речі: більше нічого хорошого вас не чекає.

Якщо Телець дізнається, що, піддавшись хвилинному чарівності, ви захопилися іншим чоловіком (або іншою жінкою), він просто розірве вас на шматки! А свого суперника (або суперницю) рано чи пізно вб’є! У міжособистісних відносинах ці люди страшні власники. Пам’ятайте: якщо ви з Тельцем, то належите тільки йому.

Добре ще, що вони не страждають підозрілістю і не вірять порочить вас чуток. Але за кожен поцілунок з сторонньою людиною вам доведеться відповідати по всій тяжкості закону власності. Причому сльози, благання і добре відрепетирувані сцени каяття не змусять Тільця забути про те, що трапилося.


Залишити відгук