Як Ревнують Ваги ?

Представники знаку Терези не будуть влаштовувати партнеру яскравих сцен ревнощів. Вони воліють спокійно розібратися в ситуації, зважити всі за і проти, а вже потім пред’являти претензії. Але не з метою викрити коханої людини в невірності, а щоб відновити душевний баланс, знайти відповідь на питання, чи справедливі їхні підозри.

Ваги — завойовники по натурі, тому періодично їм необхідна емоційна струс. Якщо ваш партнер народжений під цим знаком, покажіть йому, що ви популярна особа, — ревнощі буде тримати його в тонусі! Однак не перегніть палицю: ваше завдання влаштувати невелику струс, а не зруйнувати усталені стосунки.

У Терезів відносини з ревнощами досить складні: представники знака, з одного боку, поважають свободу і намагаються уникати будь-яких власницьких почуттів, а з іншого… А з іншого — вони ревнують, але дуже рідко в цьому зізнаються. У найбільш сприйнятливих Ваг справа може дійти навіть до захворювань психосоматичної природи.

Отже, ревнощі Ваг насамперед небезпечна для них самих. Чи становить він загрозу для партнера або партнерки? Так, тому що руйнує любов — повільно, але вірно, як та вода, що точить камінь. І з-за неї стосунки можуть зруйнуватися тоді, коли ви самі забудете, що дали якийсь привід для ревнощів.

Вміння стати на точку зору іншої людини, відсутність упередженості та власне легковажну поведінку зводить у Терезів нанівець будь-які прояви ревнощів. У всякому разі, підозрювати вас вони ніколи не стануть, а заставши на місці злочину, відреагують спокійно і навіть знайдуть виправдання. Особливо, якщо переконати їх, що ви як і раніше добре до них ставитеся, і йти назавжди не збираєтеся.

не Можна сказати, що Ваги начисто позбавлені ревнощів, просто це почуття виявляє себе у них вельми незвичайним способом. Так, дізнавшись, що ви їм змінили, вони, «моторошно ревнуючи», в помсту змінять вам. Після чого відчують себе цілком задоволені і навіть постараються першими налагодити взаємини.


Залишити відгук