Як Ревнують Леви ?

Леви не потерплять посягань на свою територію. Їх ревнощі має різкі прояви і може спалахнути навіть від того, що їй зателефонував старий друг. Представники знаку — дуже горді і самолюбивые натури. Зраду вони не потерплять — станься така, скоріше за все, зі скандалом розірвуть відносини. Ніякі спогади про щасливо проведеного разом часу не здатні їх переконати: коли ображена гідність, не до ностальгії. Оступившийся партнер просто перестає існувати.

Втім, самих Львів не можна назвати дуже вірними. За своєю природою це мисливці. Чоловіка-Лева до вас прив’яжуть щира турбота про нього і непідробне захоплення його цілеспрямованістю та силою. Прекрасним представницям знака необхідно блищати — частіше балуйте свою Левицю, хваліть і виводите в світ, тоді вона не буде шукати уваги на стороні.

Леви взагалі ревнують погано. Вони настільки впевнені у своїй ідеальності, що не можуть і думки допустити про те, що партнер вибрав когось, крім них. А якщо це все-таки доводиться визнати, то Леви негайно в своєму обранцеві розчаровуються. Хіба вартий уваги людина, який обрав не Лева, а когось іншого? Ні, звичайно!

Тому ревнощі Лева — це руйнівну зброю в невмілих руках. Якщо ваш Лев «дійшов» до стадії ревнощів, значить, ви дуже близькі до провалу і вас ось-ось спишуть з рахунків. Єдине, що ви ще можете зробити, — це спробувати звернути подію в жарт. Погане почуття гумору Лев ще, можливо, простить.

Будь-Лев пишається не тільки собою, але і своїм партнером. Тому найменші підозри про зраду це удар по його самолюбству. Саме на самолюбстві грунтується ревнощі Лева. Він неймовірно пишається, коли на вас звертають увагу представники протилежної статі, він навіть дозволяє приймати від них невинні знаки уваги, але при цьому завжди демонструє, що це саме ВІН володіє таким скарбом у вашому обличчі.

Межі дозволеного Лев переступати вам не дозволить. Якщо ж ви переступите їх самі, а Лев дізнається про ваш «негласне» захоплення – всьому кінець. Ні, Лев не розірве вас на шматки – він ніколи не принизиться до такого низького поведінки. Просто залишить. Можливо, цьому передуватиме театралізоване дійство з пафосними промовами, як ви не оцінили його почуття, і яке щастя, що вас могло б очікувати, якби ви з ним.


Залишити відгук