Як Ревнують Близнюки ?

Представників знаку зодіаку Близнюки не можна назвати ревнивцем. Це почуття відвідує їх хіба що при нестачі спілкування з партнером — тоді в їх голову раптом може прийти думка, що своїми переживаннями та цінними ідеями кохана людина ділиться з кимось іншим. Близнюки не в змозі існувати без інформаційного обміну, тому, якщо їм не вистачає спілкування, без докорів совісті знаходять його на стороні.

Якщо ваш обранець народжений під цим знаком, найкращим рішенням для вашої пари, яке вбереже від знайомства з ревнощами, стане спільне проведення дозвілля, повне єднання один з одним. Купіть абонемент на двох в спортзал, разом робіть покупки, паралельно читайте одну і ту ж книгу, щоб потім обговорити її за чашкою чаю.

Близнюки ревнують натхненно і творчо. Починають вони це робити ще до того, як з’являться якісь підстави (а часто і до того, як з’являться які б то не було відносини). Їх приваблює сама можливість позмагатися, перевершити, довести.

Але тут важливо враховувати одну річ: Близнюки дуже талановито додумують. Якщо дати їм маленький, малесенький, малюсінький привід для ревнощів, він стане джерелом натхнення. А якщо привід виявиться занадто серйозним — чекайте виверження вулкана, жертв і руйнувань.

Фізична зрада взагалі не є для Близнюків трагедією, оскільки понад усе вони цінують інтелектуальне взаєморозуміння. Скоріше, вони взревнуют, якщо дізнаються, що ви когось вважаєте більш цікавою людиною і віддаєте перевагу спілкуватися з ним. Тут цілком доречна фраза Жванецького: «Якщо вона змінить мені – я пробачу, але якщо під час зради вона буде про мене погано відгукуватися – їй немає прощення». Правда приховати свою зраду від Близнюка неймовірно важко. Ці люди цікаві і, незважаючи на свою поверховість, уважні.

Якщо відчують, що у вас з’явилася своя маленька (або велика, дивлячись за напруженням пристрастей) таємниця, можуть поступово вивести вас на чисту воду, простежити, зібрати компромат або навіть влаштувати перевірку на вірність, вмовивши кого-небудь зі своїх знайомих спокусити вас. Близнюки не власники і не ревнивці, просто, не тішачи себе мріями вашої вірністю, вони хочуть знати правду. У будь-якому разі з ними завжди можна вирішити всі проблеми шляхом переговорів.


Залишити відгук