Як Ревнують Козероги ?

Представники знаку Козеріг демонструють ревнощі тільки для галочки, мовляв, я показав, що ревную, тому партнер зрозумів, що я його люблю. Козероги відрізняються практичністю, вона притаманна їм навіть у сфері романтичних стосунків. Ревнощі забирає в них багато енергії, і коли вони, нарешті, втомлюються підозрювати партнера в невірності, без жалю відсувають його в бік і йдуть вперед своєю дорогою.

Чоловік-Козеріг хоче бачити поруч із собою жінку серйозну і мудру, яка буде надихати його на кар’єрні подвиги, не стане кокетувати з іншими і не дасть засумніватися в собі. Жінки цього знаку амбітні, готові боротися за місце під сонцем і від партнера чекають у цьому допомоги. Стежать за своїми половинками і мстить за зраду тільки ті Козероги, яким не вдалося поки реалізуватися в житті.

Козероги — це як раз ті люди, про яких придумали прислів’я «раз ревнує, значить любить». Тут справа ось у чому: представники цього знаку можуть підтримувати стосунки і навіть отримувати від них задоволення, не відчуваючи до партнера нічого, крім легкої і ненав’язливою симпатії. І часто саме поява ревнощів сигналізує Козерогам: опа, а це любов!

Реакція на такого роду відкриття може бути різною: від негайного пропозиції одружитися до настільки ж негайного вимоги розлучитися. У будь-якому випадку ревнощі для Козерога — це великий стрес, і ви можете допомогти з ним впоратися.

Якщо ви закохаєтеся в іншої людини і забудете про свій Козерозі, згідно з його системою цінностей це буде найтяжчий злочин, особливо, якщо вас пов’язують серйозні стосунки. Неважливо, банальне пригода, хвилинне мара або почуття самотності штовхнуло вас в обійми іншого – все одно для Козерога це кінець всьому.

Обманута довіру, на його думку, не можна виправдати ніякими доводами, тому він не дасть вам навіть можливості порозумітися. Представник цього знаку в значній мірі ревнивий, але будучи стриманим в емоціях, проявить себе, швидше справою, ніж в словах. Ні він не стане бушувати, гарчати, як дикий звір, кидати у вас табуретки і навіть не грюкне дверима. Просто тихо прикриє її за собою, пішовши з вашого життя назавжди.


Залишити відгук