Як Ревнують Раки ?

Раки — це неспокійні, недовірливі натури. Тільки дайте партнерові-Раку привід для ревнощів, а вже подробиці компрометуючої вас ситуації він додумає сам! Причому якщо ви дійсно оступилися, дозволили собі інтрижку на стороні, Рак з його чудово розвиненою інтуїцією це відчує. Діліться з ним переживаннями, сумнівами. Рак допоможе вам подолати кризову ситуацію, а побачивши, що ви абсолютно довіряєте, втихомирить ревнощі.

Проте не сподівайтеся, що він коли-небудь забуде, що ви дали для неї привід. Частіше гуляйте під місяцем зі своєю жінкою-Рак: місячний еліксир — найкращі ліки для неї. А перед сном запропонуйте чашку чаю з мелісою. Дозвольте чоловікові-Раку проявити турботу про вас, дозвольте балувати кулінарними шедеврами — це приносить йому справжнє задоволення.

Раки не просто ревнують — Раки страждають. Навряд чи кому-то ще з представників Зодіаку сумніви в почуттях коханої людини завдають таку біль. При цьому ідея змусити Раку ревнувати може здатися дуже привабливою, тому що він неодмінно почне «працювати над стосунками», старанно оточувати партнера увагою і турботою, радувати сюрпризами, завойовувати знову…

Проте одного разу заревновавший Рак обов’язково починає віддалятися від своєї вітряної «половинки». Відступати і захищатися. Тому, коли ревнощів прийде кінець, не дивуйтеся, якщо виявите між собою і Раком непереборну стіну.

Ревнощі Раків прокидається лише після вашого першого необережного кроку. Вони так вірять у відданість до гробової дошки, що сама думка про можливу зраду просто не вміщується у них в голові. Навіть добре поінформованим «доброзичливцям» Раки з піною у рота доводитимуть вашу невинність. Тому краще, щоб про вашу «хвилинної слабкості» цей представник Зодіаку не дізнався ніколи.

Якщо ж факти постануть перед ними у всій своїй кричущою наготі, для Раків це справжня трагедія. Їх образа приймає всесвітні масштаби, вони або замкнуться, або стануть мучити вас благаннями і моралями, показуючи, яку біль ви їм заподіяли, і скільки страждань вони через вас переносять. Ось з цього моменту Раки і стають ревнивими і підозрілими. Скандали вони закочувати навряд чи будуть, але изведут самі себе, уявляючи, чим ви займаєтеся в той час, який не проводите з ними.


Залишити відгук