Як Ревнують Овни ?

І чоловіки, і жінки, народжені під цим вогненним знаком Овен — темпераментні натури. Ревнощі спалахує в них миттєво і проявляється яскраво: і в словах, і в міміці, в рухах. Вступати з ними в баталію, щоб довести, що підозри у вашій невірності безпідставні, в цей момент марно. Необхідно дочекатися, коли ваш улюблений Овен поуспокоится (як правило, гнів представників знаку нетривалий).

Дочекалися? Тепер заваріть чай з розмарином і сідайте за стіл переговорів. Обов’язково запропонуйте дамі тістечко (жінки-Овни — ласуни). Змінити гнів чоловіка-Овна на милість можна, ніжно погладжуючи його по голові, його слабкому місцю.

Овни ревнують дуже дієво. Збирати підозри, мучитися сумнівами, та й взагалі мучитися — це задоволення не для них. Якщо у Овна з’являються приводи для ревнощів, він діє одним з двох способів: йде сам або усуває суперника; в особливо запущених випадках можливе їх поєднання.

Нічим добрим для відносин ревнощі Овна обернутися не може: він ніколи не забуде, що кохана людина, нехай навіть на секунду, віддав перевагу іншому. І це вам не яке-небудь хмарка на небосхилі відносин; це хороша така грозова хмара, з доповненнями у вигляді громов, блискавок і погано передбачуваних, але незмінно руйнівних опадів.

Ревнощі цього знака небезпечна в перші хвилини. Зазвичай це запальні, але відхідливі люди. Вони не стануть мучити себе сумнівами, підозрювати вас у всіх мислимих і немислимих гріхах, але ось на кричущі факти вашого злочину відреагують вельми неадекватно. У такі моменти необхідно стежити, щоб під рукою у них не виявилося нічого гострого або важкого.

В припадку гніву Овни здатні нанести серйозне каліцтво і вам, і собі. Прямо, як Отелло – спочатку задушимо, а потім будемо розбиратися. Коли перший порив люті в Овна пройде, можна приготувати чашку кави, сісти і спокійно обговорити таке становище: або розвіяти його марні підозри, або почати розмову про майбутнє розлучення.


Залишити відгук