День Народження 30 Листопада: Знак Зодіаку — Стрілець

Багатогранні Стрільці, які народилися 30 листопада, наділена чудовим розумом, красномовством, почуттям гумору, чарівністю та підприємливістю. Ваш творчий потенціал майже необмежений. Неприборканий характер не терпить порожнечі, і ви здатні займатися двома справами одночасно. Проникливий і надзвичайно товариський, ви отримуєте величезне задоволення від подорожей, зустрічей з новими людьми і дослідження досі невідомих областей знання. Ви розглядаєте життя як спосіб нагромадити безцінний досвід, а тому прагніть пережити якомога більше пригод і провести безліч цікавих бесід.

Народженим 30 листопада слід побоюватися депресії, яка підстерігає їх у момент аварії намічених планів та інших невдач. Будучи людьми надмірно самовпевненими, вони відчувають щире здивування, коли стикаються з поразкою. Більше того, втрата енергії або емоційної стабільності може сильно налякати їх. Для психічного добробуту важливо прийняти істину, що в житті все можливо, а також адаптуватися до реальності. Що стосується фізичного стану, народжені 30 листопада — живі, енергійні люди зі здоровим ставленням до їжі, сексу і різноманітним вправам. Дуже корисно для них перебування на природі або, якщо немає можливості вибратися за місто, підійде компанія домашньої тварини. Народженим в цей день слід побоюватися перенапруги від роботи, вони повинні стримати свій трудовий запал, оскільки від надлишку відповідальності у них можуть виникнути проблеми з нервовою системою. Не варто займатися самолікуванням, краще звернутися до професіоналів.

Народжені 30 листопада інстинктивно відчувають, коли і як краще атакувати те, що заважає їм досягти своєї мети. Вони не сприймають поспіх, тому їх підхід зазвичай продуманий, розрахований і ефективним. Народжені в цей день володіють чудовою інтуїцією і знають, як застати зненацька тих, хто заважає їм або протидіє їх починанням. Супротивники, опоненти і суперники цих людей, поміркувавши, можуть зрозуміти, що причиною їх поразки є ретельна і копітка підготовча робота, виконана народженими 30 листопада. Про народжених у цей день можна багато чого дізнатися, просто спостерігаючи їх за роботою. Визначаючи клієнта, розробляючи концепцію і домагаючись чийогось розташування, вони раз за разом подумки програють різні сценарії, щоб бути готовими до будь-якої несподіванки. Після початкової підготовки вони визначають час і місце зустрічі, вибираючи їх з великою обережністю, як правило, з повної згоди жертви. І ось, нарешті, вони готові до кидка. Їх одяг, мова, тривалість зустрічі — все продумано з найбільшим мистецтвом. Як наслідок зазвичай дуже важко відповісти їм відмовою. Однак їм слід навчитися визнавати, переживати і приймати власні поразки, оскільки, як би вони ні були переконливі, не всі піддаються їх чарам.

Знак Зодіаку 30 Листопада — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Вогняної стихії, які виділяються наступними якостями: безвідповідальність, чесність, грубість. Стрілець — людина відкрита і чуйний, любить собак, має велику жагу до духовної свободи.

Планета Управитель: Юпітер. Стрілець отримує від неї пристрасть до всього престижного, успіх у вивченні іноземних звичаїв, інтерес до того, що відбувається далеко. Юпітер сприятливий для політиків. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за відсутність уміння зважувати інформацію, а також вибіркове ставлення до інформації.

Народжені 30 листопада Стрільці неприборкані, неординарні. Їх допитливий розум постійно шукає відповіді на численні життєві питання. Стрільці орієнтовані на розвиток. Вони постійно рухаються вперед. Народилися 30 листопада представники знаку – дослідники по натурі. Вони тяжіють до нових знань, успішно займаються наукою. Але чимало серед Стрільців і практиків. Такі люди теж досягають у професійній діяльності великих успіхів.

Народжені 30 листопада вміють домагатися максимального результату, використовуючи наявні в їх розпорядженні засоби. Всі їх таланти можуть бути зведені в N-ную ступінь при мінімальних витратах енергії. Більшість людей, що народилися 30 листопада, володіють чудовим почуттям гумору і вміють говорити про серйозні речі в невимушеній формі (завжди з посмішкою). Зазвичай їх гумор ледве уловимим, однак він без праці може перерости в гучний, гомеричний регіт до хрипоти. Завдяки своїм мімічним здібностям народжені в цей день здатні наділити сатиру в таку неперевершену форму, що інші можуть навіть не помітити їх посмішки… або майже не помітити. Їх гумор дійсно змушує задуматися.

Незважаючи на зовнішню люб’язність своїх манер, народжені 30 листопада можуть займати кругову оборону, коли на них нападають. Їм необхідно навчитися адекватно реагувати на слова оточуючих і не робити свою психологічну беззахисність помітною для інших. Неймовірно образливі, вони не можуть спокійно витримувати глузування на свою адресу. При лобовій атаці з боку оточуючих вони спочатку вибудовують кругову оборону, з тим щоб згодом завдати разючого удару. З-за своєї незламної схильності вичікувати зручний момент, народженим в цей день не можна накопичувати в собі негативні емоції, стримувати свої почуття і заганяти прикрість всередину.

Відмінною рисою найбільш розвинених з тих, хто народився 30 листопада, є здатність приймати спрямовану на них негативну енергію з гідністю, незворушністю і без злості. У характері народилися 30 листопада часто присутня багато дитячого, тому їх легко можуть зворушити прості, невигадливі речі. І дійсно, всі народжені в цей день, стійко чинячи опір будь-яким загрозам і лицемірним пропозицій на свою адресу, тим не менш не можуть відмовити відкритості та чистосердечию.

Чоловік Стрілець — народився 30 Листопада

Чоловіки, що з’явилися на світ 30 листопада — володіють наступними властивостями: такий кавалер — чесний, спортивний, просунутий, оптимістичний, розсудливий. Чоловіки-Стрільці – товариські, відкриті і безпосередні. Вони люблять нові емоції та враження, не терплять нудьгу і банальність. Чоловіки, народжені під цим знаком, як правило, прекрасні оратори, вони люблять розповідати історії і перебувати в центрі уваги. Стрільці – пестуни долі, будь-яке починання дається їм легко і без зусиль. Вони часто ризикують, але, як правило, цей ризик виправдовується і приносить непогані дивіденди.

Жінка Стрілець — народилася 30 Листопада

Жінки, що народилися 30 листопада, володіють наступними властивостями: така дама — чесна, весела, оптимістична, яка поважає традиції. Жінка-Стрілець – незалежна, сильна і владна особистість. Вона не йде на поводу у інших, живе за власними правилами і не залежить від думки оточуючих. Вона креативна і багатогранна, легко захоплює своїми ідеями оточуючих і надихає їх на звершення. Такі жінки звикли бути лідерами і в професії, і в стосунках. Вони не терплять контролю і прагнуть до свободи.

День Народження 30 Листопада

Люди, що з’явилися на світ 30 листопада, відносяться до Стрільця по знаку зодіаку. З самого народження обдаровані особистості, талановиті, здатні на героїчні вчинки. Завжди знаходяться в центрі уваги будь-якого суспільства. До їх негативним якостям можна віднести тільки повна відсутність серйозності і почуття міри. Жага постійного участі в пригодах забирає у них більшу частину часу, тому його просто не залишається для реалізації всіх закладених природою можливостей і здібностей.

Люди, народжені 30 листопада знак зодіаку Стрілець, дуже рідко роблять помилки. Володіючи невластивим іншим чуттям і інтуїцією, заздалегідь відчувають, як вчинити в тій чи іншій ситуації, заздалегідь прогнозуючи вирішення виниклого питання. Постійно прислухаючись до внутрішнього голосу часом вони здатні передбачити і запобігти багато подій. Володіючи складним внутрішнім світом, вони не завжди зрозумілі суспільству. Водночас люди, що з’явилися на світ 30 листопада знак зодіаку Стрілець, дуже чуйно відчувають своє оточення і підбирають грамотну тактику поведінки для спілкування. Вони завжди постають перед суспільством в самому вигідному світлі, але розібратися в собі і визначитися зі своїми бажаннями і прагненнями їм часом буває нелегко.

Головним завданням для народжених 30 листопада знак зодіаку Стрілець, має стати самопізнання, для того щоб навчитися розуміти свої прагнення і бажання. Ця тактика допоможе ставити перед собою реальні цілі для досягнення. Стабільність в мышлениях створить базу для стабільності і благополуччя. Народжені 30 листопада знак зодіаку Стрілець, володіють дивовижним якістю виконувати будь-яку роботу чужими руками, при цьому їх чарівність не дозволяє іншим людям відчувати до них негативні емоції. Навпаки бажаючих допомогти і посприяти стає в рази більше.

Народжені 30 листопада знак зодіаку Стрілець, дуже милі і товариські люди, але і в їх оточенні іноді трапляються вороже налаштовані особистості. В такому випадку вони використовують весь арсенал різних способів впливу на кривдників. Будь кривдник може зачепити почуття самолюбство. Цього вони пробачити не можуть. Злопам’ятність і жага помсти змусять їх нанести удар у відповідь в найнесподіваніший для кривдника момент. Таке ставлення до ситуації завдає шкоди і їх внутрішнього світу, діючи руйнівно, однак поступати по-іншому вони просто не звикли.

Любов і Сумісність

Відрізняються щирістю та відкритістю, тому особливо цінують тих, хто дає їм поради прості і безкорисливі. Вони не можуть відмовити тим, хто приходить до них з відкритими намірами, без зброї.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Промовисті, дотепні, оптимістичні люди з’являються на світ 30 листопада. Вони чарівні, відкриті для спілкування, заповзятливі. Таким людям властиві проникливість і спостережливість. Вони мають практично необмежений творчий потенціал. Народилися 30 листопада не терплять порожнечі. Вони не люблять самотності, простоїв у роботі. Такі люди здатні займатися декількома видами діяльності одночасно. Що стосується соціальних навичок, вони постійно розширюють коло спілкування, вдосконалюють ораторські здібності і розвивають талант слухача.

Народилися 30 листопада Стрільці діляться на два типи. Для одних кар’єра стоїть на першому місці. Вони амбітні, послідовні у своїх діях, чітко знають, чого хочуть. Для інших робота – джерело одержання засобів до існування. Вони не прагнуть до лідерства, просуванню по кар’єрних сходах, воліють стабільний графік, нормований робочий день. При цьому ті та інші представники знаку високопрофесійними. Стрільці не можуть працювати погано. Якщо їм не вистачає знань, навичок для вирішення робочих завдань, вони підвищують свою кваліфікацію.

Здоров’я і Хвороби

Стрільці, що з’явилися на світ 30 листопада, як і інші представники знаку, схильні до депресії. Вона підстерігає їх у момент краху надій і розлади намічених планів. З депресією не слід боротися самостійно, тим більше шляхом застосування заспокійливих препаратів. Це може спровокувати погіршення стану. Стрільцям, народився 30 листопада, властиві різні фобії. Найпоширенішим є страх неспроможності (професійної, сексуальної тощо). Причому страх може спровокувати нав’язливе стан, социопатию.

Доля і Удача

В цей день народжуються досить суперечливі натури. У них різнобічні таланти, але, маючи авантюрний склад характеру, вони не зможуть правильно розпорядитися всім тим, чим їх обдарувала природа. Дуже часто ці люди потрапляють в сумнівні історії. Вони самі не можуть зрозуміти, чого ж хочуть, вони в постійному пошуку. Не маючи певних цілей, вони не можуть визначитися в цьому житті. Їм необхідно виховувати в собі впевненість, твердість, цілеспрямованість, що хоч якось визначитися і створити для себе нормальні умови життя.

Поради Стрільцям, Народженим 30 Листопада

Не обмежуйте себе у вираженні своїх талантів, користуйтеся всіма доступними засобами для досягнення досконалості в тому, що вас обдарувала природа. Однак забравшись на вершину слави, не втрачайте самовладання і не ставте себе вище інших. Пам’ятайте про тих, хто допоміг вам на шляху досягнення мети. Навчіться прощати. Ця здатність допоможе вам уникати негативних ситуацій, тим самим ви полегшите життя собі та іншим. Важливо не втрачати самовладання навіть в самих екстремальних ситуаціях. Не зациклюйтеся на своїх невдачах, без них не обійтися на шляху досягнення своєї мети. Навчіться сміятися над своїми промахами і невдачами. Наповненість життєвою енергією та інтуїція допоможуть вам подолати всі перешкоди.


Залишити відгук