Як Ревнують Водолії ?

Зовні холодні й безпристрасні, часто переживають з приводу своєї недосконалості Водолії не люблять влаштовувати сцен ревнощів, головне для них у відносинах — стовідсоткова довіра обранцеві. В партнері ці представники знаку повітряної стихії хочуть бачити, насамперед, справжнього друга і однодумця. Водолії не будуть невпинно контролювати свою половинку, дзвонити в будь-який час дня і ночі з розпитуваннями, де вона і з ким.

Однак якщо обранець все ж дасть привід засумніватися в своїй вірності, навряд чи ошуканий Водолій зможе його пробачити і прийняти назад, скоріше всього, він припинить вся кий контакт з партнером. Пам’ятайте, що і чоловіки, і жінки цього знака цінують свою свободу і свободу іншої людини, і якщо не ревнують свою половинку, то це зовсім не означає, що вони не відчувають до неї сильних почуттів.

Водолії часто занадто зайняті собою, щоб ревнувати партнера. Ні, краєм ока вони помічають якісь знаки, і краєм вуха чують якийсь дзвін, але чи будуть щось робити, поки їх власні інтереси не почнуть відчутно страждати. Тут-то і почнеться довга і досить нудна історія з обговореннями, з’ясуваннями, підозрами і всім іншим, що ні вам, ні Йому не сподобається.

У ревнощів Водоліїв є одне велике достоїнство: їй легко покласти край. По-перше, Водолій готовий повірити, що нічого не було (якщо ви готові довести це своєю поведінкою). По-друге, він ніколи не ревнує своїх колишніх. А ви неодмінно опинитесь у їх числі, якщо ще хоч раз дасте для цього привід.

Традиційно вважається знаком, вільним від будь-яких забобонів. До того ж більше інших він поважає свободу, як свою власну, так і свободу іншої людини. Примушувати вас до чого-небудь Водолій ніколи не стане. Багато хто з народжених під цим знаком взагалі проповідують ідею вільної любові і, отже, почуття ревнощів для них не прийнятно.

Інша справа, Водолії звикають до свого партнера, і якщо він не нав’язує їм свій спосіб життя, воліють зберігати відносини, як можна довше. У цьому випадку на будь-які прояви зрад Водолій готовий дивитися крізь пальці. Хорошим кроком до відновлення відносин стане ваша щирість, турбота і довгі задушевні розмови за чашкою запашного чаю.


Залишити відгук