Близнюки в Любові

Близнюки і любов досить часто уникають один одного, оскільки цей знак Зодіаку нерідко відрізняє якість непостійності. Як правило, представників даного знаку лякають зобов’язання, тому зав’язати серйозні стосунки з ними важко. Вони шукають ідеал, про який часто не мають ні найменшого уявлення, тому їх пошуки нерідко набувають риси вічності.

В любові Близнюки непередбачувані і непостійні, як вітер. Їх настрій надзвичайно мінливе, і вони можуть демонструвати те легкість і чарівність, без праці зачаровуючи свого партнера, то бути похмурими і замкнувшимися в собі. І в романтичних залицяннях, і в любовних відносинах, і навіть у шлюбі Близнюки не сприймають жорстких зобов’язань – принаймні, по відношенню до себе. Вони здатні зникнути на кілька днів і раптово з’явитися, можуть забути про побачення і навіть зовсім на нього не прийти. Не дивно, що партнери міняються у них досить часто, а в шлюбі Близнюки, як правило, складаються кілька разів. Вірності і постійності вони своїм обранцям не обіцяють, зате здатні привнести в сімейне життя непередбачуваність і яскраве, незабутнє відчуття новизни.

Заглянувши в колиску до Близнюкам, подвійно загадкового і інтригуючого знаку, Венера принесла їм у подарунок здатність відчувати витончене задоволення, а також мінливість і невірність в любові. Ви погано розумієте ту саму «велику пристрасть», що заповнює все життя, цілісні і глибокі почуття, пов’язані з одним єдиним істотою. Ви невтомно шукаєте свого двійника, свого роду ваше друге «я», яке доповнює вас, немов відсутні ланки головоломки. Як же за таких обставин залишатися вірним? Ви обожнюєте імпровізацію, вас дуже бавлять любовні ігри, але рідко цікавлять вас трагічні відносини, коли майже кожне слово загрожує вибухом бомби сповільненої дії». Вас сильніше опьяняют дивні, витончені бажання на межі ризику, коли можна здорово обпектися!

<-IMAGES->

Мінливий, завжди у пошуку нових відчуттів, ви, заплющивши очі, кидаєтеся в невідомість, як у холодну воду ніколи заздалегідь не побоюючись труднощів переправі на інший берег деякі вважають вас просто божевільним: вам хочеться все побачити і випробувати, скрізь побувати, і неважливо, якою ціною. Тому невірність іноді від вас просто невіддільна, выне переживаєте за неї ні сорому,ні почуття провини;крім того ваші стосунки взагалі не здатні бути тривалими, так як ви боїтеся тривалих і болісних зв’язків.

Відмінне виправдання, щоб не вважати вашу невірність цим обманом в пуританському розумінні слова. Ваша совість абсолютно спокійна, ви дійсно не бачите ніякої шкоди в тому, що порхаете з квітки на квітку, коли щось нове і незвідане призначає вам побачення. Це стає безтурботним грою, в якій ви категорично відмовляєтеся бути пов’язаним. Не варто з цього робити висновок, що ви взагалі не здатні на шлюб: багато хто з вас ведуть щасливе і успішне подружнє життя… якщо тільки партнер не дуже ревнивий і владний.

Близнюки, нехай ваш партнер (або партнерка) не дуже чіпляються до цим дрібним деталям. Насамперед врахуйте: гармонійну пару ви можете скласти швидше з Овном або Левом, ніж з Дівою або Рибами. Ваша партнерка (партнер) Повинні спробувати зрозуміти вашу щиру лукавість — два ваших образу, що переміняють один одного і дивним чином змішані, але не відкривають вашу душу до кінця. Зрозуміло, іноді партнер може в вас «заплутатися» — до такої міри ви здаєтеся невловимим всякий раз, коли до вас наближаються. Ви ускользаете, але самі нічого не можете з цим вдіяти: вами просто повністю володіє роздвоєння. Навіть якщо ви дуже сильно комусь прив’язані, в глибині душі частинка вашої натури відлітає в інші краї і недосяжні дали.


Залишити відгук