Флірт з Дівою — Сором’язливий & Загадковий

Діви приваблюють протилежну стать своєю чарівністю та красою, хоча в той же час відсутність у них спонтанних щирих почуттів насторожує партнерів. Діви бояться серйозних прихильностей, бояться прояви своїх почуттів, найбільше побоюючись того, що їх коханий може не відповісти їм взаємністю. Флірт Діви — це інтелектуальність і дбайливість. Яка любить фліртувати діва на першій зустрічі пускається в розлогі розповіді, щоб блиснути енциклопедичними знаннями. Головне для неї, щоб її слухали. Жінка, представниця знаку діви ніколи не дозволить на вечірці або при першій зустрічі перейти межі дозволеного. Діву цікавлять знайомства для серйозних стосунків.

Тут все повинно розігруватися по строгим класичним канонам. Тому для першого побачення важливо віддати невимушену атмосферу. Можливо, варто призначити зустріч у другій половині дня в якомусь кафе, краще всього неподалік від музею. Таким чином на вас буде працювати не тільки задоволення, одержуване від ароматної кави і апетитних тістечок, але і ушляхетнює мистецтво. Діві подобаються розумні, інтелігентні розмови і культурні люди. Потяг потягом, але найбільше вона цінує у відносинах з одним духовний контакт, можливість поділитися. Секс як такий її не цікавить.

Нетактовність, вульгарність та ще позбавлений смаку, викликає стиль в одязі на додачу діють на неї відштовхуюче. Якщо ви хочете підкорити серце Діви, ваша одяг повинен бути охайним і простий. Справа в тому, що, з’являючись з вами на людях. Діва не хоче кидатися в очі і викликати пересуди. Підв’язки для панчох, якщо мова йде про дамі, і сорочки з розкритим коміром, відкриває волохаті груди, рішуче виключені. Ефективний спосіб досягти мети — завести з вашою супутницею (або співрозмовником) розмова про новомоднейших методики релаксації, які ви освоїли. Це напевно зацікавить Діву.

Що потрібно робити:

Будь терпляча і надавай велику увагу деталям. Тоді він докладе всі сили, щоб зробити твоє життя краще. Покажи йому, що захоплена його зусиллями над поліпшенням всього, що вас оточує. І твій світ буде максимально наближений до досконалості. Стань йому другом й інтелектуальним товаришем. Тоді твій коханий чоловік буде знати, що його проникливість і аналітичні здібності будуть оцінені по достоїнству. Твій коханий намагається скрасити ваше дозвілля, коли критикує тебе або аналізує твої вчинки. Можливо, в глибині душі він розуміє, що навіть Діва не є досконалістю.

Серед всіх інших знаків зодіакального кола Діва унікальна в тому відношенні, що, як ніхто, як належне сприймає згасання почуття в долголетнем шлюбі. Як ми вже знаємо, на першому місці у Діви борг, і досить часто вона грішить тим, що починає розглядати свого партнера під суто прикладним кутом зору — начебто зручною старих меблів. Цього наступу рутини ви повинні опиратися усіма доступними вам способами. Діві потрібен партнер, який би поділяв її культурні інтереси і вів би з нею інтелектуальні розмови. Збіг духовних інтересів для неї означає надзвичайно багато. Якщо ваша супутниця — Діва, ви повинні постійно тримати в полі свого зору необхідність стимулювати її інтелектуальний ріст. Підіть на виставку, в театр, запишіться на курси йоги. Важко уявити кращу можливість, щоб нагадати про палкості почуттів з тим, щоб, вже прийшовши додому, закріпити досягнутий успіх.

Розвинене у високій мірі почуття обов’язку змушує Діву багато і наполегливо працювати. Не втручайтеся в її справи і не висловлюйте критичних зауважень в адресу її шефа. Ваша Діва без вас знає, що їй робити. Краще зустріньте її ввечері, коли вона повернеться з роботи, приготовленої пахучою ванній і келихом сухого вина. Займайтеся самоосвітою і говорите з вашою подругою про те, що її зараз займає, або, скажімо, обговоріть гостросоціальний роман відомого сучасного письменника. Робіть так, навіть якщо вас самого такі розмови не надто надихають, пам’ятаючи, що для Діви культурна атмосфера завжди містить у собі еротичний підтекст. І навіть коли за плечима солідний стаж подружніх відносин, важливість таких розмов для Діви в емоційному плані важко переоцінити.

Чого не можна робити:

Бути ледащом або поганою господинею. Діва любить порядок, особливо в будинку, і відчує неприязнь до твоєї ліні. Брати свої слова назад, хоча деколи він сам вступає також. Він може пообіцяти занадто багато, а потім відчувати себе «не в своїй тарілці» від того, що не зумів виправдати твоїх очікувань. Намагатися змусити його є те, що йому не подобається. Діви дуже вибагливі і специфічні в питаннях харчування. Обговорювати його спальню. Його прагнення до досконалості поширюється і на його спальню, а ти повинна це цінувати.


Залишити відгук