Флірт з Тельцем — Чуттєвий & Уважний

На тільця впливає Венера, планета любові. Їх приваблює краса. Їм подобаються красиві, сильні, чарівні партнери, які користуються успіхом у всіх інших. В коханні і сексі у тельця немає перешкод, їм чужий сором, і, мабуть, цим вони компенсують свою консервативність.Телець, фліртуючи, настає повільно, але вірно. Як тільки представник знаку тельця відчув, що викликав до себе стійкий інтерес, тоді може бути і флірт, і гра, і секс, і повне розкриття себе через отримання задоволення при спілкуванні з іншою людиною. Тельцю менше інших знаків зодіаку підходить віртуальне спілкування, адже найбільше їх цікавить реальне знайомство.

Якщо долі було завгодно, щоб ви закохалися в чуттєвого Тельця, перш за все вам потрібно запастися терпінням. У глибині душі люди цього знака консервативні, для них багато значить поступовість зближення, і це незважаючи на те, що за своєю збудливості вони можуть дати фору кому завгодно. Припустимо, вам пощастило, і природа наділила вас великими очима, які затягують в свою бездонну глибину, подібно вирів, красивим тілом і м’яким, обволікаючим голосом. В цьому випадку вже в перший вечір ви можете підкорити серце Тільця. Однак, якщо ви серйозно замислюєтеся про узи Гіменея, вам слід дотримуватися іншої тактики.

Запросіть Тельця до себе додому і створіть по-справжньому розташовуючу атмосферу. Зіграйте на його гурманської струнці, налийте йому дорогого вина, а може бути, і поставте запису з ненав’язливою класичною музикою. Всіляко акцентуйте увагу на тому, то ви — любитель поїсти всмак. Пам’ятайте, що здоровий апетит — вірна ознака здорових нахилів у всьому. Таким способом ви дасте поштовх його нестримної фантазії. Ніколи під час першої зустрічі не заговорюйте про матеріальні проблеми. Вам слід, немає, ви просто зобов’язані обмовитись про власне житло, так само як і про те досконало, якого ви досягли в мистецтві масажу. Але, дивіться, не захоплюйтеся; як тільки буде спорожнений останній келих вина, без вагань надсилайте Бичка додому, нехай навіть він до того часу розм’якне настільки, що почне звільнятися від деяких надто ускладнюють його предметів туалету.

Що потрібно робити:

Приготуй його улюблену страву. Заверши вечір зі свічками та романтичною музикою. Вибери час, щоб зайнятися тільки їм. Він оцінить смачну їжу і приємну компанію. Будь ласкава і ніжна з ним, а результати перевершать очікування. Підтримуй його у питаннях кар’єри і роботи день від дня. Будь щирою з ним, так як Тельці не терплять брехні в будь-якому вигляді.

Телець як ніби спеціально створений для міцних довгих відносин, постійна зміна партнерів — рідкісне явище для цього типу. В молоді роки цілком може бути, що все було по-іншому, але як-то сам собою прийшов кінець його безладним захопленням. Якщо ви хочете зловити Тільця в любовні мережі, важливо до тонкощів оволодіти мистецтвом доставляти чуттєве насолоду. На практиці це означає: потрібно постійно піклуватися про те, щоб стіл був досить вишуканим, щоб меню разнообразилось справжнім вином, а не який-небудь підробкою. Та що там: потрібно бути готовим до того, щоб час від часу зробити розважальну вилазку куди-небудь в Ельзас або Тоскани.

Звичайно, разом посидіти і поїсти в своє задоволення — це дуже зближує, однак важливо знати міру, тому що Тельці схильні до повноти. Якщо ви не хочете, щоб ваш Телець перестав бути легким на підйом і втратив любовний запал, ви повинні суворо контролювати, щоб він не переїдав, — це його таємний порок. Ніколи не підганяйте Тільця і уникайте підпускати йому шпильки, тому що нескінченне з’ясування відносин чинить на нього негативну дію на відміну від Овна. Зверніть свою увагу на створення затишку в своєму будинку, бо ми не помилимося, сказавши, що для Тельця багато значать матеріальні цінності. Мова, наприклад, може йти про невеликому зборах антикварних речей, або викликає заздрість обстановка сімейного гнізда. Однак не варто недооцінювати важливість косметичного догляду за тілом: від вас повинен виходити вабливий аромат, а одяг має підкреслювати ваші форми і відтіняти благородну матовість шкіри. Такі моменти ніколи не вислизають від уваги Тільця.

Чого не можна робити:

Скасовувати побачення або запізнюватися. Надходити несподівано. Телець передбачуваний і чекає того ж від партеру. Якщо ти будеш його підштовхувати до швидкого вирішення, це може викликати роздратування у Тельця. Бути нетерплячою. Телець розраховує на те, що йому приділяла достатньо уваги. Бути занадто впертою. Якщо він щось вирішив, то навряд чи змінить своє рішення. Витрачати занадто багато або приділяти занадто багато уваги матеріальних питань. Телець цінує своє фінансове благополуччя і може розцінити Ваша поведінка, як удар по його безпеки. Не будь надто серйозною. Нехай Ваші відносини будуть легкими і приємними. Не сумнівайся у відносинах. Почуття дуже важливі для цього знака.


Залишити відгук