Флірт зі Скорпіоном — Інтенсивний & Привабливий

Для скорпіонів любов і секс нероздільні. Чим інтенсивніше і глибше почуття, тим відвертіше вони в сексі. У суспільстві скорпіон не любить фліртувати. Він скоріше схильний зайняти позицію спостерігача, вивідати об’єкт свого потягу і гіпнотизуючим поглядом переслідувати його. Його цікавлять знайомства для інтимних зустрічей, романтичних стосунків і кохання. Скорпіон намагається тримати дистанцію — так легше контролювати свої емоції. І тільки залишившись наодинці, він спонтанно почне свою сексуальну флірт-гру, опьяняя партнера магнетизмом і силою почуттів.

Ви фізично відчуваєте, як у повітрі вібрують якісь струми, що народжують передчуття чогось надзвичайного, грандіозного, коли ви вперше условливаетесь про побачення зі Скорпіоном. Сходіть разом на оперний спектакль — це викличе у вас приплив емоцій. Ви відчуєте, як у вас заговорить пристрасть. «Кармен» — це те, що вам потрібно. Переплетення мотивів кохання, муки, смерті напевно справить враження на Скорпіона — і ви не пошкодуєте про це, не важливо, наскільки далекосяжні плани ви пов’язуєте з вашим кавалером.

Не спокушайтеся: просто зі Скорпіоном ніколи не буде, це зовсім не в його характері. Постарайтеся завоювати його повну довіру, а для цього зверніться до нього з таким проханням: «Поділіться зі мною вашою таємницею — ви справляєте враження багато изведавшего людини». Можна дати майже повну гарантію, що тим самим ви переведете розмову в потрібне русло, ясно показавши вашому співрозмовнику, що ви насправді відчуваєте до нього інтерес. Розмовляючи, проводите рукою по щоках, шиї, стегон, трохи взъерошьте волосся. Цим ви викличете у Скорпіона бажання тілесного контакту. Цілеспрямовано нарощуйте свої зусилля, щоб в результаті, коли ви зустрінетеся очима, майже фізично відчувалося, що передчуття грозового розряду повисло в повітрі. Якщо ви впораєтеся з таким завданням під час першої зустрічі, можна гарантувати, що наступного дзвінка від Скорпіона довго чекати вам не доведеться.

Що потрібно робити:

Захоплюйся їм щораз більше. Він оцінить твою сексуальну привабливість і красу по заслугах. Будь готова говорити про своїх еротичних фантазіях і секрети. Він захоче знати всі твої потаємні бажання і спробує їх виконати. Приготуй простирадла з шовку і ароматичні свічки. А твій Скорпіон забезпечить музичний супровід і еротичний масаж. Відкинь сумніви і ти піддасися пристрасті, яку не могла коли-небудь уявити. Скорпіон покаже себе самим пристрасним і магнетичним партнером, якого ти коли-небудь знала.

Від вас буде потрібно неабияке мистецтво, щоб прив’язати до себе цього індивідуаліста з загадковою, похмурої душею. Важливим фактором у відносинах зі Скорпіоном є спільні діти. По відношенню до них він відчуває величезну відповідальність, і часом тільки це змушує його зберігати сім’ю.

Якщо ви обрали собі в супутники життя Скорпіона, можна з упевненістю сказати, що ви серйозно ставитеся до відносин підлог. Для вас, очевидно, давно не є секретом, що його вимоги відрізняються максималізмом і ви не будете мати права ні на кого дивитися, тому що ревнивість Скорпіона — це притча во язицех. Адже, якщо говорити чесно, самому Скорпіону не віриться, що можуть любити тільки його одного. Тому і настільки важливо завоювати його повну довіру, оточити його постійною увагою і любов’ю. Він повинен знати, що може покластися на партнера, щоб з ним можна було знаходити спільну мову. Слід зауважити, що сам Скорпіон часто вважає зайвим настільки суворо дотримуватися кодексу подружньої вірності.

Чого не можна робити:

Звинувачувати його в тому, що він грає на почуттях та нечесний по відношенню до тебе. Він може сприйняти це, як серйозна образа. Як правило, Скорпіони вірні і віддані своїм коханим. Навмисне грати на його ревнощів. Він може прийти в сказ і почати контролювати кожен твій крок. Сміятися над його сексуальними уявленнями. Скорпіони відомі своєю сексуальною винахідливістю і дуже пишаються репутацією найкращих коханців.


Залишити відгук