Флірт зі Стрільцем — Спонтанний & Захоплюючий

Стрілець — вогненний знак, і це багато в чому визначає ставлення цього знака до любові і сексу. Бурхливі, безконтрольні, пристрасні захоплення, любовна гарячка, еротичний вогонь властиві стрільцям, може бути, більшою мірою, ніж людям інших знаків. Флірт Стрільця зухвалий і самовпевнений, захоплений і доброзичливий. Якщо стрілець захоплений фліртом, він стає радісним, збудливим і жвавим. Стрілець із задоволенням вихлюпує назовні свої емоції, тому навколо флиртующего стрільця панує атмосфера доброти і сердечності.

Ваше завдання під час флірту зі Стрільцем — не дозволити, щоб з’явився хоча б натяк на нудьгу. Цілком у дусі своєї вродженої тяги до пригод Стрілець мріє про те, щоб його спокусив пірат або спекотна красуня циганка. Він хотів сховатися зі своєю пасією в засніженій хатині високо в горах або щоб його прибоєм викинуло на безлюдний острів. Напевно, тепер вам ясно, що перше побачення має бути оповите серпанком чогось незвичайного. Нові країни, приплив нових вражень — все це стимули для Стрільців, здатні значно підвищити інтенсивність їх любовного переживання.

І навіть якщо на початку свого спільного вояжу ви спите в окремих кімнатах — можете не сумніватися: відкривається прекрасний вид на лагуну у Венеції або на лінію хмарочосів Нью-Йорка зроблять свою справу, і в Стрільці прокинеться бажання відчути поряд із собою тепло іншого і випити з чудовою чаші кохання. Якщо ваші фінансові можливості обмежені, махніть куди-небудь удвох на мотоциклі. Це дасть вам відчути лікоть іншого і задовольнить вашу тягу до екзотики. Також допоможе вам завоювати серце Стрільця поїздка в село з подальшою зупинкою в мальовничій сільській готелі. Будьте впевнені: у наступний раз Стрілець з власної ініціативи захопить мисливське спорядження з цілком очевидним наміром вразити ваше серце.

Що потрібно робити:

Будь життєрадісною і дотепною. Твій Стрілець покаже тобі приклад чарівності і оптимізму. Зрозумій, що Стрільцеві необхідна як повітря фізична і емоційна свобода. Він навчить тебе бути дійсно вільною у життя. Завжди будь готова до подорожей, збери сумку з набором необхідних речей. Він може в будь-який момент оголосити тобі про несподіваний від’їзд у далекі або екзотичні місця. Він завжди оцінить хорошу жарт, катання на американських гірках чи прогулянку на природі. Стрілець зробить твоє життя різноманітною і цікавою. Будь активною і енергійною, завжди готової до пригод. Стрілець виправдає всі очікування, стане твоєю любов’ю, твоїм натхненням і твоїм найкращим другом.

Темпераментний Стрілець не дасть вам занудьгувати. Будучи оптимістом по натурі, він вірить у можливість примирення навіть після грандіозного скандалу. Він дуже великодушний і легко прощає, яке його якість — незаперечний плюс для подружніх відносин. Він хоче жити на підйомі, радістю зустрічаючи кожен новий день. Партнер повинен з розумінням ставитися до пристрасті Стрільця відкривати невідоме, освоювати нові території, пристрасть, яка манить його в далекі мандри до чужих берегів. Він повинен негайно відгукуватися на поклик його мисливського ріжка і ні в якому разі не намагатися його відмовляти.

Те ж відноситься і до його філософським вправам і його несприйняття будь-яких канонів: ви повинні поважати його право на оригінальність. Що стосується сексу, то найкращий стимул для Стрільця — споглядання красивого, спортивного тіла. І звичайно, якщо вам дійсно дорогий ваш супутник, немає кращого способу заслужити його подяку, ніж запросити його, не роздумуючи, зробити закордонний тур удвох. Ви його просто не дізнаєтеся, такий буде чудодійний ефект занурення в атмосферу незнайомої культури на іншому кінці земної кулі.

Чого не можна робити:

Бути в поганому настрої. Стрільцеві необхідні позитивні емоції, він просто проігнорує твою депресію. Говорити йому, що він не правий або помиляється. Твій чоловік-Стрілець повинен знати, що краще за всіх розбирається в будь-якому питанні або ситуації. Тримати його в «золотій клітці». Він вирішить, що потрапив у пастку і захоче втекти. Бути нетерплячий в очікуванні заяв і запевнень у вічній любові. Запасися терпінням, Стрілець дуже незалежний і щоб полюбити по-справжньому.


Залишити відгук