Флірт з Рибами — Харизматичний & Чутливий

Ранимі, чутливі Риби — одні з останніх романтиків у світі, вони живуть мріями про велику любов і про що спалює, спопеляючої пристрасті. Те що риби фліртують з вами не завжди можна розпізнати, їх флірт боязкий і сором’язливий спочатку, але потім він стає привабливим і вабливий. Риби готові злитися з іншою людиною, бажаючи стати з ним одним цілим хоча б в надуманому любовному пориві, втілюючи в життя свої мрії та фантазії.

Зловити на гачок Риб, що живуть у вигаданому світі мрій, ніколи ні для кого не було простою справою. Варто вам спочатку зробити тактичний промах, як вони відразу ж вислизнуть із рук. Тут потрібно вміти балансувати на тонкій грані між ідеальним і реальним. Кращий варіант для першої зустрічі — просто прогулянка вдвох. Дайте Рибам виговоритися, розпитайте про її бажання і плани. Риби оцінять інтерес, проявлений до них, і тоді владно заговорить голос серця. А романтичний настрій викликати у Риб — справа дуже просте. Вона напевно з радістю відгукнеться на пропозицію помилуватися разом чудовим заходом де-небудь на березі глухого озера або в якому-небудь іншому мальовничому куточку.

Непогана ідея і просто разом сходити в кіно, де в темряві Рибам буде легше перебороти свою природну сором’язливість і доторкнутися до вашої руки. Але, по правді кажучи, Риби у звабу чекають ініціативи від іншого, чекають, щоб їх надихав і з вдячністю оцінять ваші делікатні жести, що допомагають їм розкритися. Риби аж ніяк не будуть заперечувати, якщо ви вирішите трохи подражнити їх уяву, зображуючи із себе фатальну жінку або отакого ухаря-купця. Слід віддати перевагу візуальних подразників. Варто надіти одяг, що підкреслює Ваші достоїнства, але, в той же час, дозволяє Рибам проявити уяву, уявляючи, що ще цікавого ховається під нею. Надіньте ефектну блузку, яка підкреслює вашу груди, або облягаючі джинси, в яких добре виглядає ваша апетитна попка. Продемонструйте Рибам свої принади — і ви вже зробите півсправи.

Що потрібно робити:

Не ховай свої почуття, можеш пустити сльозу, коли дивишся драматичний фільм або слухаєш музику, яка торкнулась струн твого серця. Твій чоловік-Риби оцінить твою чутливість і осушить поцілунком сльози. Будь чуйною і доброю до людей. Він превознесет твої якості до небес і зробить все, щоб заслужити твою любов. Навчися виражати свою любов тисячами способів, не кажучи про неї вголос. Твій чоловік-Риби зможе все прочитати в твоїй душі, побачити в твоїх очах. Запропонуй йому допомогу, навчи жити в реальному світі, не ранячи його чутливість. Він навчить тебе бачити падаючі зірки і фігури з хмар. Захоплюйся великим мистецтвом і вишуканим вином. Чоловік цього знака буде любити тебе ще сильніше за це!

Мрії існують для того, щоб втілювати їх у життя! Світ Риб дещо відрізняється від того, в якому живуть більшість людей, тому Рибам потрібна людина, яка розуміла б її духовні потреби. Їй хочеться довірчих відносин і в той же час не видавати своїх потаємних бажань. Залишається один вихід: навчитися читати між рядків. Так, звичайно, з Ними можна поговорити про глобальних питаннях світобудови, але про свої таємні бажання і погляди вона в кращому випадку тільки натякне. Вони залишаються вічною загадкою. У характері Риб несподівано йти на глибину, і того, кому не зрозуміло, яка причина може змусити їх зникати на три дні, не сказавши нікому ні слова, можна порадити тільки одне: шукати іншого партнера.

При всьому при тому люди, народжені під знаком Риб, що потребують сильного партнера, який після років забезпечував би надійний тил, тому що вони бувають схильні до нападів нудьги і втрачають віру в себе. В такі періоди, коли вони переживають кризу, їм в багаторазовому розмірі потрібні прояву ніжних почуттів і ласки. Те обставина, що Риби так люблять ніжні дотики і легкий масах, може легко ввести в оману і розглядатися як заклик негайно переходити до сексу. Насправді цього немає, тому дуже важливо навчитися розуміти Риб. Риби не терплять, коли їх змушують робити щось (в тому числі це справедливо і відносно кар’єри). У такому випадку ви можете втратити її назавжди. Тому вам слід постійно показувати, що ви не розглядаєте перебування Риб поруч з вами, як щось само собою зрозуміле, а навпаки, не втомлюєтеся дякувати долі за те, що ви разом.

Чого не можна робити:

Сподіватися на його спритність у фінансах. Риби зазвичай досить важко розбираються у матеріальних питаннях, так як їх думки постійно зайняті чимось іншим. Дорікати в мрійливості і пропонувати поглянути на життя реально. Рибам ближче духовний, а не матеріальний світ. Критикувати старі уявлення про справжньої любові, всі ці сердечка і квіточки. Риби — справжні романтики. Вони вірять у справжню любов і не задовольняться скороминущим фліртом. Принижувати, навіть випадково. Ти можеш поранити його почуття, навіть не помітивши цього. Чоловік-Риби не стане кричати або кидати все навколо, коли зачеплені його почуття, але відчує себе глибоко нещасним. Ставитися до ваших стосунків занадто поверхово, грати з його почуттями. Риби не люблять таку поведінку тому, що воно йде в розріз з його ідеєю справжньої любові і духовної близькості. Обмежувати його художні імпульси, так як Риби — знак творчості. Ти можеш позбавити його щастя і натхнення.


Залишити відгук