Флірт з Вагами — Збалансований & Чарівний

Ваги, діти Венери, велелюбні і викликають сильні еротичні емоції у протилежної статі. Але немає в знака зодіаку, крім терезів, який би так чітко поділяв любов і секс. Флірт ваг красивий і естетичний. Вони великі майстри спілкування, обожнюють флірт і романтику, залицяння і подарунки. На романтичному вечері чоловіки одержують задоволення від знайомства та спілкування з багатьма дівчатами, а жінки чекають слів любові і запрошення на побачення. Коли Ваги захоплені фліртом, їх манери стають витонченими, руху елегантними і артистичними.

Ті, хто вирізняється товариськістю, світськістю туречини, елегантними манерами, мають найкращі шанси справити враження на Ваги вже під час першої зустрічі накоротке. Можливо, варто відправитися зі своєю супутницею на вечірку, щоб продемонструвати, як вас люблять, з якими цікавими людьми ви знайомі, також — щоб засвідчити свою увагу до неї. З іншого боку, ви цим дасте зрозуміти своїй обраниці, що не збираєтеся замикатися в чотирьох стінах. Для Терезів дуже важливі Добрі манери, і ваша супутниця неодмінно відзначить про себе, що ви завбачливо допомогли їй надіти пальто або вийти з машини. Не сховаються від її оцінюючого погляду ваші хороші або погані манери за столом. Свіжий манікюр, витончений аромат ваших духів, що облягає, відвертий одяг — все це відноситься до чинників, що стимулюють бажання у Ваг.

Під час першого спільного прийому їжі ви повинні їсти не поспішаючи, смакуючи, ніби роблячи стриптиз, і при цьому дивитися своїм Терезам прямо в очі. Це, звичайно, викличе у Терезів роздратування, але в той же час недвозначно дасть зрозуміти, що ви від них хочете — і не потрібно буде витрачати зайвих слів.

Що потрібно робити:

Зберігай спокій і гармонію. Чоловіки-Терези дуже цінують рівновагу. Виявляй інтерес до мистецтва та літератури. Партнер-Ваги відкриє для тебе справжню цінність музики і поезії. Прийми його маленькі дивацтва і не забувай вітати зі святами, а твій коханий розділить з тобою всю глибину своїх почуттів. Радься з ним і питай його думку про події, які відбуваються в твоєму житті. Він тобі допоможе прийняти обґрунтоване і зважене рішення. Зрозумій, що життя з Вагами — це постійне балансування між причиною і наслідком, добром і злом. Твій обранець принесе у твоє життя рівновагу і спокій.

Ваги привертають до того, щоб їх полюбили, причому полюбили надовго. Однак вони мають потребу в постійних стимулах, для того щоб не згасав їх інтерес до життя. Терези володіють здатністю пристосовуватися до партнера і виявляють більшу готовність до компромісів. Їм дано рідкісне вміння відчути себе на місці іншого, влізти в його шкуру. Якщо ви не хочете по дурості спровокувати розрив, ви завжди повинні пам’ятати про потреби вашого друга гармонії і спокою. Щоб розкритися, Ваги потребують відповідної атмосфері, яка передбачає не тільки присутність тонкого смаку в усьому, але і такого партнера, який би задовольняв їх строгим естетичним критеріям. Будь-який прояв нестачі культури — скажімо, якщо людина не бачить нічого особливого в тому, щоб з’явитися на людях в бігуді на голові, хизуватися обгрызанными нігтями або відростити пристойний животик — у Терезів моментально викликає алергію. Не варто й говорити, що подібних явищ слід по можливості уникати. На глибоке переконання Ваг, неформальна обстановка і можливість розслабитися аж ніяк не виключає підтягнутості. Коротше кажучи, у партнера з гарним смаком, приємними манерами і розвиненим інтелектом найкращі шанси втримати поруч з собою милі його серцю Ваги.

Якщо у вас виник конфлікт з Вагами, постарайтеся залишатися якомога більш об’єктивними. Грубий, люблячий провокувати гучні скандали партнер кидає Ваги в жах, і вони рятуються втечею. Але вони завжди відкриті для розумних доводів і тверезих ідей. Подібно Левам, чоловіки-Терези дуже люблять подарунки. Це може бути будь-яка дрібниця, з любов’ю підібрана і красиво упакована. Чудово підійдуть і квитки в театр на кращі місця. Крім того, не обмежуйте Ваги в їх прагненні показати себе гостинною господинею. І невелика вечірка, і більш урочиста подія в дружньому колі є для Ваг джерелом справжнього натхнення, і вони буквально розцвітають. Потрібно враховувати, що крім вірного друга поруч, Терези відчувають потребу у суспільстві, щоб вносити різноманітність в життя.

Чого не можна робити:

Очікувати від Ваг прийняття миттєвих рішень, навіть якщо питання не стоїть «виїденого яйця». Представники цього знака повинні оцінити інші альтернативи, а тому бувають нерішучими. Говорити йому, що він погано виглядає — він буде турбуватися про сказане день і ніч. Ваги пишаються тим, що завжди свіжі й молоді, порівняно зі своїми ровесниками. Бути консервативною та передбачуваною — навіть якщо він сильно любить, ти можеш йому набриднути. Ваги можуть бути досить примхливі. Підштовхувати до прийняття важливого рішення. Терези люблять думати про серйозні речі повільно й уважно. Дорікати його в лінощах, зарозумілості і «пускання все на самоплив». Чим частіше ти будеш їм це вимовляти, тим сильніше вони проявлять ці негативні якості.


Залишити відгук