Флірт з Левом — Королівський & Драматичний

Левам подобається любити і кохати, і без любовного трепету ці драматичні натури не мислять собі життя. Любов для них — найчастіше драматична ситуація: неповторна перша любов незабутня остання любов. Флірт для лева — це рідна стихія. І як же гарно вони вміють доглядати. Цукерково-букетні періоди придумані,швидше за все саме левами. Фліртуючи, леви стають щедрі і великодушні. Романтика і любов наповнює їхні серця, вони хочуть побачити блиск захоплених ними очей. Тоді леви починають купатися в любові свого оточення, щедро обдаровуючи подарунками та очікуючи у відповідь на похвалу і схвалення.

Отже, ви зібралися на перше побачення з Левом. Ви не повинні випустити з уваги, що це повинен бути урочистий, по-справжньому королівський вихід. Все має бути несподівано, хвилювати кров і, зрозуміло, з шиком. Про пересічної закусочної на розі і думати не варто. Найдорожчий у місті ресторан — ось що буде цілком відповідати вашої мети. Замовляючи столик, подбайте про те, щоб ви могли оглядати весь зал. Суверенність, відчуття себе господарем становища — ось що для Лева на першому плані. І Лев любить очима, тому йому досить підлестить здатися в суспільстві з шикарною жінкою. Тому радимо вам відтіняти свої сильні сторони, де тільки можливо. Дуже до вподоби доведеться Леву елегантність в одязі, а також зі смаком підібране золоту прикрасу. Для чоловіка, щоб справити враження, важливо бути одягненим в добре сидить, зшитий на замовлення костюм, а для дами — на додачу до бездоганного костюму мати ще й елегантні туфлі на високому каблуці.

Пам’ятайте: щоб надовго і всерйоз прив’язати до себе Лева, неприпустимо постати в його очах легкою здобиччю. В кінці кінців ви маєте справу з хижаком, у якого дуже сильний мисливський інстинкт. Апетит його мусить розігратися. У перший же вечір ви повинні витратитися, щоб у вашого супутника з’явилося відчуття, що вам належить упоітельніша ніч кохання та що ви все своє життя чекали його одного. А після цього як ні в чому не бувало розпрощайтеся перед дверима будинку. Звичайно, при цьому ви повинні відобразити на його устах поцілунок, сповнений пристрасті. Ваш новий знайомий потребує такої своєрідної гри в «кішки-мишки», щоправда, не надто тривалою. Довго грати з вогнем небезпечно, тому що ваш кавалер сам може проявити ініціативу, не чекаючи вашої згоди. Втім, може статися й таке, що свій апетит він задовольнить де-небудь в іншому місці, адже Лев не обділений жіночою увагою.

Що потрібно робити:

Говори компліменти. Леви люблять, коли їх хвалять. Твоєї нагородою будуть лицарська любов і щедрі подарунки. Дозволь йому царювати, купаючись у променях слави і популярності. Лев розділить їх з тобою. Цінуй його і воодушевляй на подвиги. Лев не тільки залишиться поруч з тобою, але додасть твоєму житті царське сяйво, дане йому від народження. Будь слухняною і погоджуйся з ним. Він захопить тебе в світ своїх чудових фантазій. Покажи, що він важливий для тебе. Відкрий йому своє серце: чоловік цього знаку може не просто любити вас, а бути ідеальним партнером.

Дресирування Лева — не просте заняття, і без саден і поранень тут не обійтися. Якщо вам пощастило, і вам вдається утримувати Лева біля себе вже не один рік, ви повинні подумати, чим винагородити його за таку постійність. Може бути, подарувати йому замок або студію в Голлівуді? А може, достатньо буде просто серця, сповненого любові? Не скупіться, пам’ятайте, що поруч з вами не який-небудь там пересічне істота. Але остерігайтеся дати Леву відчути, що він повністю забрав владу над вами. Щоб його кігті не затупилися, він повинен час від часу їх відшліфовувати, тренуючи свій мисливський інстинкт. Коли він надумає в пошуках здобичі забрести на нові території, ви повинні зробити хід у відповідь і, не роздумуючи, піти від нього. Відплатите йому тією ж монетою, навіть якщо вам цього анітрохи не хочеться. Йому потрібен такий театр.

Лев відчуває органічну потребу в постійному відчутті, що любов існує лише для обраних, яким є він сам і ті, на кого впав його вибір. Постійно расточаемые компліменти і маленькі знаки уваги підносять його на вершину блаженства. І навіть вже неабияк поживши на білому світі. Лев не втрачає цієї здатності радіти як дитина. Він повинен знати, що близькі цінують його, тому його зусилля завжди повинні винагороджуватися похвалою. Якщо говорити про еротичної стороні відносин, слід зазначити, що Львів, що мають солідний стаж подружнього життя, особливо приваблює гарна життя, комфорт. Вірний спосіб привести Лева в гарний настрій і спонукати його на любовні подвиги — зробити йому збудливий масаж і налити келих дорогого шампанського. Не сумнівайтеся: Лев відплатить щирою вдячністю і любов’ю до людини, який візьме на себе працю пестити і балувати його.

Чого не можна робити:

Ігнорувати Лева або забувати про його плани, якщо тільки не хочеш з ним розлучитися. Він подумає, що ти більше не цікавишся їм. Намагатися вказувати йому, що потрібно зробити. Леву не подобається втрачати контроль, він хоче панувати всюди. Прагнути перемістити його з центру уваги. Лев любить блищати під світлом софітів. Намагатися зменшити його марнославство. Це може поранити вашого обранця серйозніше, ніж Ви припускаєте. Його «Я» часто більш тонко, ніж здається. Критикувати його публічно. Це підірве довіру Лева. Він виявиться ураженим.


Залишити відгук