День Народження 3 Листопада: Знак Зодіаку — Скорпіон

Інтелігентні, дотепні співрозмовники, що народилися в цей день, прекрасно працюють у команді. Ви любите яскраві ефекти і гострі відчуття, а ваша енергійна, чарівна особистість легко завойовує увагу оточуючих. Ви можете бути впертим і нестриманим у тому, що стосується своїх ідей, однак любите ділитися знаннями та інформацією з співрозмовниками. Хоча Скорпіон прагне до позиції, в якій можна таємно впливати на події, число 3 спрямовує вас на авансцену.

Народжені 3 листопада повинні побоюватися своєї схильності до страждань і придушення своїх емоцій будь-якою ціною. Така поведінка може призвести до різних психологічних і фізичних проблем, тому треба уникати стресів і саморазрушающих імпульсів. З точки зору тілесних недуг необхідно знати, що найбільш вразливими є органи травлення (особливо кишечник). В екстремальних випадках саме там можуть з’явитися злоякісні новоутворення, розвинутися сечокам’яна і виразкова хвороби. Більшість з тих, хто народився 3 листопада, люблять поїсти і, як правило, не звертають уваги на зайву вагу, споживаючи багато алкоголю і жирів, — поки не почнуть страждати від серйозних наслідків цих зловживань. Тому їм необхідно регулювати своє харчування або чергувати задоволення з фізичним навантаженням.

Народжені 3 листопада — справжні бійці, які демонструють незвичайну завзятість і витривалість, чим би вони не займалися. Ними рухає дух змагальності, і якщо вони не кидають виклик оточуючим, то все одно прагнуть до досягнення власних цілей. Думка про необхідність поліпшити своє становище і зайняти більш високе місце здається їм цілком природною. У складних ситуаціях вони зазвичай холоднокровні, хоча навколишні явно відчувають їх вибуховий потенціал. У хвилини ризику вони убивчо спокійні, що, однак, не обіцяє нічого хорошого їх супротивникам. Нападаючи на своїх ворогів, будь то чоловіки або жінки, народжені в цей день можуть ставати абсолютно безжальними.

Знак Зодіаку 3 Листопада — Скорпіон

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до водяним знакам, які виділяються наступні якості: працездатність, старанність, пристрасність, розсудливість, невичерпність нових ідей, самовладання.

Планета Управитель: Плутон. Відповідає за зв’язок з глибинними психічними процесами та трансформаціями: смерть і відродження, екстрасенсорний дар, психоаналіз, глибинні зміни особистості. Плутон — покровитель для слідчих. Планета у вигнанні – Венера. Несе відповідальність за почуття власництва, а також відсутність відчуття гармонії всередині себе самих.

3 листопада народжуються нетипові Скорпіони. Для звичайних представників знаку характерний вибір такої соціальної позиції, яка дозволяє надавати прихований вплив на людей і події. Народилися 3 листопада же рвуться на авансцену. Представникам знаку притаманні одночасно дві якості – нестриманість і вміння вичікувати. Перше проявляється при спробі когось ззовні оскаржити їх правоту. Вміння вичікувати – типова тактика Скорпіона, коли необхідно використовувати ситуацію в своїх цілях для отримання максимальної вигоди.

Народжені 3 листопада вміють вичікувати. Вони не люблять поспіху і завжди впевнені, що час на їх стороні. Оточуючим може здатися, що народжені в цей день виявляють нерішучість, однак насправді вони лише чекають найбільш підходящого моменту для початку дії. Тому народжені 3 листопада рідко ризикують опинитися в програші через імпульсивних або передчасних кроків. Їх тактика може застати суперників зненацька, але аж ніяк не з-за своєї несподіванки або інтуїтивності, а завдяки точному розрахунку. Народжені в цей день не люблять програвати. Їх маніакальне прагнення бути попереду може обійтися надто дорого, якщо удача буде не на їх стороні. Трапляється, що хвиля невдач фінансового або емоційного характеру змиває їх моральні сили, породжує відчай, а в крайніх випадках — схильність до самогубства. Тому народжені 3 листопада не тільки переможці, але ще і страждальці, які можуть глибоко загрузнути у власних нещастях, замкнутися в собі, про що оточуючі будуть здогадуватися лише по одному опустошенному погляду. З іншого боку, коли народжені в цей день перебувають у хорошому настрої (як правило, завдяки супутньої їм удачі), вони можуть ставати душею товариства. На емоційному підйомі вони навіть здатні стати рвучкими і непередбачуваними.

Народжені 3 листопада володіють чудовою здатністю до концентрації, а також високим ступенем розумового і фізичного розвитку, однак вони нерідко обмежують вираження своїх почуттів. Вони здатні спорудити стіну на шляху тих, хто намагається проникнути в їх потаємні думки і переживання, опираючись будь-якого вторгнення в область глибоко особистого. При цьому вони можуть ставитися до оточуючих з симпатією і теплотою, охоче вникаючи в проблеми інших людей.

Народжені в цей день люди по-справжньому глибокі, проте часто нездатні усвідомити притягальну цілісність власної особистості. Народжені 3 листопада часто наживають ворогів, і не тільки в силу своєї витонченої бойової тактики, але також завдяки особливій схильності висміювати інших. Вони цілком здатні словесно знищити свого супротивника. Народилася 3 листопада необхідно навчитися стримувати агресивні сторони характеру і виражати свої емоції більш гармонійно і спокійно. Для особистісного і духовного розвитку народженим в цей день необхідно придушувати свою нетерпимість і навчитися прощати.

Чоловік Скорпіон — народився 3 Листопада

Чоловіки, які народилися 3 листопада — можуть пишатися такими характеристиками: такий кавалер — проникливий, глибокий, володіє інтуїцією, емоційний. Чоловіки-Скорпіони легко підкорюють жінок своєю харизмою і чарівністю. Скорпіони люблять робити широкі жести – вони не скупляться на подарунки і сюрпризи, стосунки з ними – справжня буря пристрастей і переживань. Чоловіки-Скорпіони не терплять заперечень і не йдуть на компроміси, вони максималісти, які звикли отримувати свого будь-якою ціною. Часом ця цілеспрямованість межує з одержимістю.

Жінка Скорпіон — народилася 3 Листопада

Жінки, народжені 3 листопада, виділяються особливими відзнаками натури: така дама — впевнена в собі, маніпулятор, пристрасна, образлива, мудра, приваблива. Жінкам-Скорпіонам нудно перебувати в рівних стабільних відносинах, їм постійно потрібні нові емоції та переживання, тому якщо партнер не дає їй цих емоцій, вона влаштовує сцени або шукає новий об’єкт любові. У відносинах жінка-Скорпіон чекає преклоніння і беззаперечного виконання всіх його бажань. Вона звикла бути в центрі уваги, вона постійно в русі, легко вливається в нові компанії і може підтримати будь-яку розмову.

День Народження 3 Листопада

Люди, що з’явилися на світ 3 листопада знак зодіаку Скорпіон, мають велику силу духу, і у будь-яких починаннях виявляють завзятість і наполегливість. Бажання випередити інших у всьому змушує їх докладати всі свої зусилля на досягнення поставлених ними цілей. Вони впевнені в тому, що заслуговують кращого положення і добиваються цього всіма силами. Небезпека пробуджує до життя всі їх внутрішні резерви, їх розум працює ясно і чітко, прораховуючи всі варіанти, хоча зовні вони можуть виглядати холоднокровними і незворушними. Вступаючи в боротьбу із супротивником, незалежно від його статі, вони не знають пощади і знищують його.

Люди, що народилися 3 листопада знак зодіаку Скорпіон, досить терплячі і очікування не доставляє їм незручностей. Вони вважають, що дії, вчинені похапцем, призведуть до помилкового результату, і воліють розрахувати все досконально. З боку їх обережність може здатися острахом, але в реальності вони лише вичікують слушного моменту. Завдяки точно спланованим діям, вони практично нічим не ризикують і майже завжди обирають безпомилковий шлях. Це виявляється повною несподіванкою для їх конкурентів, які зазвичай не беруть їх до уваги, і в результаті опиняються в програші.

Будь-яка поразка наносить сильний удар по самолюбству Скорпіонів, які народилися 3 листопада. У гонитві за перемогою вони можуть зайти занадто далеко, і в разі невдачі результат може бути плачевним. Не в силах винести наслідків матеріального краху або духовного спустошення, вони опускають руки і впадають у депресію. Життя здається для них позбавленою сенсу. Фортуна не завжди буває прихильна до народженим 3 листопада знак зодіаку Скорпіон, а з невдачами вони не можуть змиритися. Тоді вони замикаються в собі, оскільки ділитися своїми проблемами з оточуючими невластиво їх натурі. Однак, все змінюється у разі успішного закінчення справи. Тоді вони блищать дотепністю, розвивають бурхливу діяльність, і займають оточуючих своїми розповідями. У пориві радості вони можуть здійснювати невластиві їм вчинки.

Зазвичай люди, народжені 3 листопада знак зодіаку Скорпіон, не люблять відкрито виражати свої почуття, і не впускають у свій особистий простір навіть самих близьких. Однак вони охоче вислуховують скарги і визнання інших людей, з щирою участю переймаючись чужими проблемами. Вони володіють чуйним і чуйним серцем, але в собі бачать лише недоліки в силу численних комплексів і заниженої самооцінки. Також людям, народженим 3 листопада знак зодіаку Скорпіон, варто було б відмовитися від своєї звички висміювати все підряд, з точністю змальовуючи недоліки своїх знайомих. Це призводить до негативної реакції оточуючих, і підриває їх довіру. Якщо люди, народжені в цей день, не перестануть підколювати з будь-якого приводу, вони відштовхнуть від себе всіх друзів і ризикують залишитися на самоті.

Любов і Сумісність

Як правило, вміють концентруватися і володіють великим фізичним і розумовим потенціалом, але соромляться висловлювати свої почуття і не готові розповісти світу про свої потаємні бажання. Якщо їх особу піддають будь-якого дослідження, вони чинять запеклий опір.

Ідеальною парою для Скорпіона стане представник сузір’я Риб або Раку. Риби – такі ж чуттєві, але легко поступаються лідерство, стануть вірними супутниками, здатними гасити надмірну запальність своєї другої половини. Раки, готові віддавати більше, ніж отримувати, також підходять Скорпіонам, які будуть цінувати загадковість і благородство коханого. Найскладніше Скорпіонам буде побудувати відносини з Овнами, Левами і представниками свого знака. Два природжених лідера будуть постійно боротися за владу в парі, що рано чи пізно призведе до завершення роману. Ні один не захоче піти на поступки або скоритися. Однак у цих випадках можливий короткий, але яскравий і пристрасний роман.

Робота і Кар’єра

Народилися 3 листопада – командні гравці. Вони дотепні співрозмовники, інтелігентні люди, орієнтовані на кооперацію та співпрацю. Народилися 3 листопада енергійні та комунікабельні. Вони тяжіють до спецефектів, люблять справляти враження. Пріоритетне положення для народжених 3 листопада – в центрі уваги. Але вони не будуть влаштовувати скандалів, якщо це місце займе більш удачливий член команди. Народився 3 листопада властива деяка нестриманість і впертість. Вони готові самовіддано відстоювати власні ідеї. Але в той же час представники знака не проти поділитися знаннями з членами команди, соціальної групи.

У будь-якій справі народився 3 листопада Скорпіон проявляє себе як боєць. Він володіє незвичайною силою, завзяттям. Скорпіон стрімко йде до мети. Здатність ефективно працювати в команді допомагає йому в реалізації найбільш складних проектів. Що стосується сфер професійної діяльності, не кращими для Скорпіона є професії, що вимагають скрупульозності, педантизму, вдумливості. Не люблять представники знаку і монотонну роботу.

Здоров’я і Хвороби

Небезпеку для народжених 3 листопада Скорпіонів представляють дві речі: схильність до страждання і придушення емоцій. Те й інше загрожує психічними розладами, психосоматичними захворюваннями. Крім того, схильність до страждання може обернутися реальними фізичними проблемами. Скорпіон в депресії і смутку може забувати про необхідність поїсти, наприклад. Як результат – гастрит та інші захворювання ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Найбільш вразливим місцем організму Скорпіона є кишечник. Остерігатися варто появи новоутворень. Знизити ризик отримання інвалідності, смерті допоможе регулярне проходження цільових профоглядів.

Доля і Удача

В цей день народжуються вольові, гонорові, рішучі натури. Вони мають гострою інтуїцією, саме це допомагає їм завжди бути в потрібний час в потрібному місці і не упустити щасливий шанс, а це завжди дає рухатися в потрібному напрямку, отримуючи виграш. Вони володіють особливим чуттям, що допомагає їм уникнути багатьох бід та смутку. У фінансовій сфері щасливі, гроші самі течуть до них з усіх боків.

Поради Скорпіонам, Народженим 3 Листопада

Скорпіон не любить і не вміє програвати. Програш для представника – серйозний стрес. Навчіться не засмучуватися. Страждання і образи підуть, якщо ви відпустіть їх. Постарайтеся не збирати наявні образи. Занадто багато негативу не доведе до добра. Намагайтеся не залишатися без діла, і вам колись буде замислюватися над тим, як несправедлива життя. Остерігайтеся неробства. Стримуйте насолоди і задоволення.


Залишити відгук