Флірт з Козерогом — Авторитетний & Таємничий

У любовних стосунках це ніжний і уважний партнер, без особливих фантазій та експериментів, швидше його козир витривалість і чуйність. Козеріг може в глибині душі мріяти про неординарних експериментах, але не визнаються в цьому, а тим більше сам не запропонує. Флірт козерога обережний і розважливий, він завжди думає про шлюб і шукає серйозні знайомства. Поклавши на кого-то очей, козеріг буде дуже наполегливий і обов’язково домовитися про наступну зустріч. Світ романтики мало цікавить його, але, захоплений фліртом, він стає дотепним і починає оцінювати події з легким сарказмом та іронією над самим собою.

Тут потрібно ще раз все обміркувати і співставити свої можливості, тому що підкорити серце Козерога фліртом — це те ж саме, що намагатися розтопити полярні льоди. Ну вже якщо ви нічого не можете вдіяти з собою, тоді переходите в наступ по всім правилам. Може бути, він і прийме вашу гру на нетривалий час, щоб потім без переходу різко обірвати її і повернутися до важливих справах. Будьте тому готові до будь-якого розвитку подій. І не сприймайте як особисту образу його поведінку. Ви повинні випромінювати впевненість в своїх силах, це імпонує йому.

Козеріг — великий консерватор. Якщо ви намітили що-небудь на цей вечір, ви повинні переконати Козерога в тому, що все буде відповідати його уявленням і смакам. Наприклад, ви ні в якому разі не повинні встрибувати в машину — ви повинні робити це повільно, як би поширюючи атмосферу чуттєвості: спочатку заноситься одна ніжка, обтягнута ажурним шовковим панчохою, потім так само повільно і з гідністю — інша. Тільки боронь вас бог, нестися: цим ви тільки спровокуєте негативну реакцію Козерога і викличете у нього упередження. Адже що важливо для Козерога? Він хоче уважно в спокійній обстановці придивитися до того, з ким йому доведеться мати справу. Якщо ви зробите так, щоб все було на вищому рівні, тоді у вас непогані шанси в не настільки віддаленому майбутньому провести з Козерогом ніч кохання.

Що потрібно робити:

Дізнайся, що йому подобається, і прийми це на озброєння. Козеріг неодмінно відповість тобі тим же, враховуючи, як багато це значить для його знаку. Прийми його бажання досягти успіху в роботі і кар’єрі. Він хоче домогтися успіху скрізь! Роби йому невеликі подарунки, які підкреслять твою увагу до нього і економність. Він оцінить твої зусилля і вміння розумно витрачати гроші. Будь терплячою і ти зрозумієш, що успіху досягають ті, хто вміє чекати. Дозрілий Козеріг довіритись тобі повністю і стане самим відданим чоловіком у твоєму житті. Підкріплюй свої слова реальними справами. Козеріг покаже, що значить бути наполегливим, вірним і постійним.

Від вас потрібно, щоб ви самовіддано супроводжували цього шанолюбця в його фантастичному прагненні «все вище і вище». При таких установках в житті часто не залишається часу на інтимне спілкування і ласкаві слова. Здійснення поставленої мети вимагає повної віддачі сил, а успішність свого руху вперед Козеріг дуже жорстко контролює його зусилля повинні матеріалізуватися в конкретні результати. Якщо ви хочете приємно здивувати свого Козерога і продовжувати йому подобатися, як на початку ваших відносин, то повинні засвідчити своє бажання допомогти йому. Зустріньте його привітною посмішкою, коли він прийде додому після робочого дня, подбайте про створення спокійної, розслаблюючій атмосфери. Козерогові потрібно притулок суто для особистого користування. Поставте йому його улюблену класичну музику або «крутий» джаз, а самі відведіть душу, слухаючи «техно» або «хауз», коли вашої половини немає вдома.

Козеріг любить будинок — повну чашу», хоча його пуританські нахили проявляються і тут. До свого партнера він пред’являє такі ж вимоги: холодні натури таять для нього більшу привабливість, ніж титани пристрасті. Козерогові потрібен партнер, з яким він міг би здатися в суспільстві і який би цілком вписувався в загальноприйняті рамки. Підвищена темпераментність розглядається ним як недолік, він не бачить в цьому нічого сексуально привабливого. Однак невеликий допінг все-таки вашому коханому Козерогові потрібно. «Добротний» секс, секс у кращих традиціях, навіть з партнером, з яким його пов’язують роки спільного життя, нітрохи не втратить своєї привабливості для Козерога. А якщо він справно отримує від партнера те, чого він хоче, який сенс шукати кращого?

Чого не можна робити:

Виставляти його дурнем на людях! Козероги ненавидять бути приниженими за інших. Робити занадто дорогі покупки для нього. Козеріг може повернути тобі подарунок. Він не сприймає легковажних витрат. Відмовлятися від своїх слів і обіцянок. Цей знак зодіаку цінує відповідність між словами і справами. Очікувати капітуляції після кількох зустрічей. Козеріг — самий серйозний знак зодіаку і, можливо, пройде не мало часу, перш ніж він полюбить по-справжньому. Критикувати його одержимість роботою, сім’єю або чимось іншим. Це основа його натури, Козеріг вірить в свої ідеали і він буде працювати на благо людей і цілей, які він вважає важливими.


Залишити відгук