Флірт з Раком — Емоційний & Спокусливий

Раки люблять будинок, сім’ю, міщанський затишок, достатню кількість грошей для безбідного життя. Вони ранимі й уразливі, і коли роман йде до кінця або шлюб терпить крах, вони бачать у цієї сімейної неурядице трагедію всього життя. Флірт раку починається з турботи: пальто подати, чаєм напоїти, нагодувати обідом і створити романтичний настрій. Ви і не помічаєте, як розслабляєтеся і ставайте один одному такими рідними і близькими. Раки рідко розкриваються на першій зустрічі. Сигнал від Раку про початок відносин може відбутися через якийсь час після знайомства.

Теми долі, самозаглибленості й романтичного світосприйняття дають хороше уявлення про внутрішній світ Раку. Тому цілком природно, що місцем першого побачення краще всього обрати ресторан, не схожий на всі інші, з особливою атмосферою, яка має до контакту рук. Налийте вашому супутнику трохи шампанського — це зробить його більш сміливим і спонукає здатися на світ божий зі свого притулку. Дайте Раку можливість розповісти про себе. Ви повинні стримувати своє бажання говорити самій, навіть якщо він виявиться уважним слухачем. Уважна, ласкава усмішка — ось чого чекають від вас.

Якщо вам вдасться встановити довірчий контакт, цілком можливо, що продовженням вашого спілкування в ресторані стане прогулянка на човні при місяці. Без натиску, але впевнено візьміть ініціативу в свої руки, якщо у вас виникає відчуття, що Рак відчуває себе недостатньо впевнено. Поцілуйте його в щоку або погладьте тильну сторону кисті руки. Цих сигналів буде достатньо, щоб надати йому сміливості. Хочемо попередити вас, що подальший стрімкий розвиток подій може застати вас зненацька: ваш настільки боязкий спочатку супутник проявить таку спритність, що справа може закінчитися постіллю.

Що потрібно робити:

Даруй багато уваги і цінуй довіру. Предпочитай спокій і тихі вечори вдома. Покажи, що будинок для тебе — головна цінність. Обов’язково вітай його в свята. Не забувай про День Святого Валентина і річницю вашої першої зустрічі. Покажи йому, що цінуєш емоційне багатство ваших відносин. Відкрий йому своє серце, вір в істинність ваших відносин.

З завданням утримати Раку в орбіті свого впливу зможуть впоратися тільки такі ж замріяні романтики, як і він сам. Рак прив’язується тільки до людини, з яким у нього встановиться духовний контакт. Рак— домашня людина, він потребує в тихій, спокійній сімейній Гавані, але понад усе цінує романтичні моменти — і потреба в них проносить через все життя — дорогоцінного спілкування душ, коли він може побути наодинці з одним, зазирнути йому в очі і ніжно в саме вухо прошепотіти трепетні слова любові. Такий настрій навіває на нього сутінок невеликого ресторанчика, в якому м’яко розливаються звуки піаніно і де він може на час скинути вантаж повсякденних турбот.

Вам слід подбати про те, щоб ви не забували знаходити час для регулярного спілкування зі своїм милим Рак. І навіть якщо у вас купа дітей, це не повинно служити перешкодою: залиште їх, коли є можливість, і рушайте разом зі своїм другом повечеряти без поспіху в ресторан або махніть куди-небудь на короткий час, краще всього, звичайно, у Венеції. Ці години, проведені разом з другом, в атмосфері, типовою для благословенної пори першої закоханості, будуть для вашого друга освіжаючим ковтком джерельної води. Якщо ж можливість вирватися куди-небудь геть відсутній, припасіть, принаймні, свічки і подбайте про розслаблюючій музики для інтимного спілкування в домашній обстановці. Згадайте, як ви познайомилися, і скажіть своєму другові, що ви його любите слабкіше, ніж будете любити завтра, але сильніше, ніж любили вчора.

Чого не можна робити:

Сміятися над ним. Він може сприйняти все занадто близько до серця. Піддаватися його перепадів настрою. Постарайся звикнути перебувати на американських гірках. Очікується, що він стане «великим начальником». У Рака є свої плани про те, чого він хоче. Бути з ним дуже наполегливою. Рак буде противитися цьому. Він воліє ніжність і ласку. Звертатися до знайомих зі своїми проблемами. Він може подумати, що ти недооцінюєш його і тримаєш «про запас».


Залишити відгук