Флірт з Водолієм — Унікальний & Зачаровує

Водолії — волелюбні, самостійні особистості, та їх поведінка в любові часом непередбачувано. Водолії не відрізняються ревнощами і схильні поблажливо ставитися до адюльтерам своїх партнерів. Найголовніше для них — душевна близькість, розуміння. Фліртуючи, водолій робиться радісним і щасливим, як дитина в групі дитячого саду, де є ті, з ким можна разом кружляти в танку. Він шукає знайомства для дружби, романтики і любові. Флірт водолія повний збудження, сміху, веселощів, емоцій. У знайомствах він відштовхується, насамперед, від загальних інтересів.

Цей невтомний винахідник цінує все, що не вкладається в рамки звичних уявлень. Тому для першої зустрічі краще вибрати політехнічний музей чи галерею сучасного мистецтва. Подумайте над питанням, у чому полягають еротичні обертони космічного корабля «Аполлон» на поверхні Місяця, або спробуйте проникнути в задум фотохудожника, представив на суд глядачів серію робіт, які закарбували оголену жіночу натуру. Всіляко намагайтеся показати, як вам подобається вбирати все нове!

Розкажіть Йому про цікавий колі своїх знайомих, а коли повернетеся додому після відвідування галереї, приготуйте йому екзотичну їжу. Мимохідь згадайте, що за цими стравами визнається роль афродизіаків. Це призведе вашого супутника в невимовний захват, і він іншими очима стане дивитися на вас. Ніколи не задавайте Йому питання, коли він подзвонить наступного разу, тому що він не терпить ані найменшого натиску. Ви можете не криючись розповісти своєму знайомому про шанувальників, які оточували вас, і навіть розповісти про досвід одностатевої любові. Це посилить його інтерес. Можливо, ви захочете також доречним розповісти про своєму останньому відвідування секс-шопа і про те, що ви там побачили. В результаті у Водолія загоряться очі, і він почне фонтанувати ідеями.

Що потрібно робити:

Май широкий кругозір і вільно розмірковувати про різні речі. Водолій завжди знайде, що додати і не дасть застати себе зненацька. Будь непересічною і особливою, постійно дивувати. Більше оригінальності і фантазії. Водолій любить сюрпризи, він підхопить твою ініціативу. Дотримуйся дистанції в емоційному плані, принаймні, на початку твого роману. Водолію необхідно особистий простір, щоб він був щасливий. Стався з повагою до його принципам і ідеалам. Водолій зробить твій світ краще і знайде місце для творчості. Спочатку стань ближче з ним духовно, а потім фізично. Його внутрішній світ полонить тебе і ти остаточно заплутаєшся в його мережах.

Якщо ви живете разом з Водолієм, напевно від вашої уваги не сховалося те обставина, що йому подобається все незвичайне. Сірість, посередність — це те, чого він боїться найбільше. Цілком можливо, що, якщо ви вирішили пов’язати свою долю з Водолієм, ви самі — оригінал і в наших порадах не потребуєте. Тим не менше ми ризикнемо поділитися з вами кількома маленькими секретами, які допоможуть вашим відносинам зберегти аромат новизни. Якщо є можливість, варіант з роздільним проживанням — це ідея! І не тільки роздільне проживання зіграє позитивну роль, але і інші форми «життя нарізно»: поїздки у відпустку в різний час, у кожного свій власний коло спілкування, тому що не слід плекати ілюзій: Водолій ніколи не поступиться свій незалежністю. Суща мука для Водолія — дружина, від якої ніколи неможливо відв’язатися, він біжить від такої як від вогню.

Періодично міняйте свій зовнішній вигляд і загадуйте загадки своєму супутнику. Водолій — така людина, яка просто не може без нової інтелектуальної їжі, у самої божевільної думки він шукає якийсь резон. Розділіть з ним його інтерес до сучасного мистецтва, підтримаєте його в здійсненні його божевільних планів. Пробіжіть разом з ним під проливним дощем, рушайте в експедицію в район амазонських тропічних лісів, нарешті, запросіть його в якості подарунка до дня народження здійснити політ на аеростаті. І в інтимній обстановці спальні Водолія приваблює екзотика, і це слід враховувати, навіть проживши з ним у шлюбі не один рік. Будьте в курсі новинок еротичної літератури і не забувайте щоразу купувати в секс-шопі нову іграшку для нього. Дотримання цих порад не становить великої праці, а результат перевершить всі ваші очікування

Чого не можна робити:

Бути занадто вимогливою. Якщо ти вимагатимеш від свого чоловіка пунктуальності або обов’язковості, він буде розчарований. Водолій надходить відповідно до своїх бажань і часто живе у своєму світі. Чекати серйозних стосунків занадто швидко і намагатися стати для нього центром всесвіту. Водолії — невтомні дослідники всього людства, вони не можуть обмежитися лише твоєю персоною. Намагатися змусити його думати по-іншому. Водолій завжди має свій незалежний погляд на світ. Прагнути привернути увагу до себе, коли його думки десь далеко. Швидше за все він відмовиться від запрошення і не помітить твоїх старань. Намагатися змінити його стиль одягу. Ти можеш вирішити, що твій чоловік виглядає як «біла ворона», але Водолії часто одягаються не так, як інші.


Залишити відгук