Козеріг у Любові

Представники зведного знака Козеріг відрізняються консервативостью і витонченим стилем, ви стимитесь до традиційних відносин. Дика пристрасть не має великого значення для вас, але це не означає, що ви готові її повністю ингорировать. Навпаки, ви відрізняєтеся великою витривалістю і часто готові слідувати покликом гормонів. Але короткі відносини практично не цікавлять Козерогів, Ви шукайте лояльного дружина, уважного батьків чи доброго друга. Ви хочете вічній вірності, і не удоволетворитесь чимось меншим.

Імпульсивні вчинки Козерогові не властиві, він не стане кидатися у вир своєї любові, як у вир з головою. Швидкоплинні захоплення його взагалі цікавлять мало: його наміри серйозні і передбачають тривалі, міцні відносини. Бажано, на все життя. Ось чому Козеріг так вдумливо і грунтовно підходить до вибору свого партнера.

Він довго придивлятися, зважуючи всі «за» і» проти», перш ніж зважиться відкрити йому свої почуття. Зате зробивши вибір, Козеріг готовий наполегливо домагатися взаємності і здатний кожного дня балувати свого обранця проявами турботи і любові. Вступивши у шлюб, Козеріг зробить все для того, щоб його будинок був повною чашею, а в сім’ї панували взаєморозуміння, гармонія і затишок. Він дуже вірний і постійний, міцність сімейних уз для нього – це все.

Для вас любов до того складна, що ви тисячами поповнюєте ряди холостяків. У народженого під знаком Козерога часто виникають великі проблеми в любові. Ви — істота, яка ніколи не довіряє іншим. Вам подобається любов, але ви не віддаєтеся їй повністю. Ви завжди боїтеся втратити занадто багато, бути недостатньо коханим. Ви пов’язуєте свої внутрішні сумніви та страждання зі своїм зазвичай більш або менш нещасливим дитинством. Любов для вас — тяжке випробування. Ви постійно тримайте себе в руках, приймаєте холодний і неприступний вигляд, розриваючись між потребою любити, бути коханим і страхом любові. Ваші побоювання заважають вам бути щасливим і розривають душу на частини. Той, хто вас любить, повинен вміти сам зробити перший крок, розбити ваш крижаний панцир, пристосуватися до ваших різким змінам.

<-IMAGES->

У любові ви, народжений під знаком Козерога, що часто методичні та рішучі. Ви нічого не зробите, перш ніж не створите собі положення в суспільстві і не займете міцну життєву позицію. Ви ощадливі й чудово працездатні. Ваше вперте працьовитість і відсутність прагнення до розкоші неабияк збагачують вас, тому серед володарів великого стану — безліч людей, народжених під цим знаком.

Козеріг, перед обличчям такого серйозного вибору, як шлюб, ви стикаєтеся зі складною проблемою. Ви дуже боїтеся зв’язати себе, обманутися і бути обдуреним. Ви природі вірні, тим більше вірні, що ненавидите зміни будь-якого роду, особливо своїх звичок. Але коли ви, Козеріг, нарешті зважитеся на шлюб, ви зробите все, щоб ваш союз тривав довго. Ви дуже обережний чоловік, ідеальний для пізніх спілок. Чим старше ви стаєте, тим менше у вас причин для побоювань і тим більше ви готові дозволити любити себе і любити самому. Ви народилися старим, але з віком ви все більше молодеете.

Любити вас важко ще й тому, що ваша любов виражається в основному через недомовки, мовчання, погляди. Ви недовірливі, але відчуваєте таку потребу в любові, що постійно опиняєтеся обдуреним. Тендітний і вразливий, ви заслуговуєте на те, щоб вам допомогли навчитися довіряти самому собі. Тоді, через тривалий час, витрачений на те, щоб нарешті зрозуміти, що вас оточують не тільки вороги, ви зможете інтенсивно віддавати. Козеріг, ви дуже часто відчуваєте у дорослому житті присутність матері і справжню прихильність до неї, тому вам потрібно вчитися керувати своїми любовними стосунками, і позитивний результат буде не швидким.


Залишити відгук