Рак в Любові

Раки в любові і відносинах завжди цінують те, що мають і тих, кого люблять. Особливо, якщо до всього цього вони пройшли довгий і важкий шлях. Люди, народжені під знаком Рака, дуже чутливі по відношенню до дорогим, а особливо вони стають чутливими та емоційними до своєї другої половинки. В шлюбі Рак буде «домашнім», його сім’я – це його фортеця, яку він може тільки зрідка залишати.

В любовних справах Рак примудряється поєднувати чутливість і романтизм з практичністю і раціональністю. Перш ніж почати (або прийняти залицяння, Рак може довго міркувати, адже він налаштований на те, щоб пов’язати своє життя серйозно і надовго. В залицяннях, відчуваючи найніжніші почуття, він здатний говорити зі своїм обранцем про самих прозаїчних речах – приміром, про те, де і на що вони будуть жити після весілля. Зате така передбачливість стає основою для міцних і серйозних відносин.

У шлюбі Рак стає прекрасним сім’янином: по природі він домосід, і як ніхто вміє оцінити всі принади та зручності домашнього вогнища. Крім того, Раки – прекрасні, турботливі батьки, що робить їх сім’ю справжнім оплотом взаєморозуміння, комфорту і сімейних цінностей.

Далекий від безперспективних легких відносин і минущого флірту, ви, Рак, будучи знаком жіночним, сентиментальні і вірите в романтичну любов.

Рак, ви вірите в любов, порівнянну з скарбом, спочатку ніжну, тобто безцінну. Тим не менш, не варто думати, що фантазії не пробуджують ваше уяву. Просто ви віддаєте перевагу мати любовний зв’язок будинки всередині своєї «раковини», — це ідеальний захист від екзистенціальної тривоги, часом робить вас уразливими. Часто ви боїтеся, що вас не люблять… Коли ви закохуєтеся, то відразу ж починаєте говорити про дітей, сім’ю, шлюб. Це, зрозуміло, може когось налякати. Особливо якщо під вашою зовнішньої вразливістю вгадується прихована здатність до прояву твердості і волі, що дозволяє вам досягти своєї мети. Але ви не брешете, не вигадуєте нібито відбулися побачень і чесно відмовляєтеся йти звивистою дорогою «неможливою» пристрасті. Тому вас зовсім не цікавлять заміжні жінки і одружені чоловіки. Чи Можете ви, якого так притягують чесні сімейні відносини, що спочивають на міцній основі і позбавлені двозначності, будувати своє життя на розриві іншої пари, щоб створити власну сім’ю? Ніколи!

Якщо людина, з якою ви зустрічаєтеся, прагне до того ж, що і ви, все йде добре. Ви приймаєте його, пристрасно бажаючи спілкування, ви знайомите його зі своїм поняттям про щастя, малюєте гармонійне життя в повній згоді. Полюбити вас, Рак, означає зрозуміти і прийняти вашу вишуканість і емоційне напруження, яке править вами. Крім того, нікому не радимо критикувати вашу матір, так як емоційний зв’язок з матір’ю залишається у вас дуже тісною. Іноді трапляється, що вас притягують моральні цінності минулого, і вам імпонує, якщо партнер розділяє ваші погляди. Якщо партнер бажає залишитися з вами надовго, йому треба навчитися берегти ваше самолюбство. Зазвичай ви любите, щоб вам повторювали ніжні і заспокійливі слова, — ви будете без кінця наполягати на цьому…

Беручи до уваги часті зміни вашого настрою, життя з вами вимагає певної частки самозречення. Але зате ваш обранець (або обраниця) оцінить незліченні знаки вашої уваги по відношенню до себе. Завдяки своїй м’якості, винятковій здатності любити і своїй вірності, готової витримати всі випробування, Рак поволі маніпулює людьми, щоб непомітно домогтися від них того, чого він хоче. Зрештою, яке це має значення?! Нехай Раку люблять, обожнюють, хвалять. У Рака, можливо, іноді проявляється схильність придушити іншого. Рак дуже важко переносить, коли його обманюють. Якщо партнер переходить межі, Раку важко усвідомити руйнування любовному зв’язку. Ви, Рак, будете довго страждати, перш ніж змиріться з розривом. Якщо від вас ідуть, то у вас, як правило, створюється враження, ніби знову перерізана пуповина, до якої прив’язана вся ваша життя. Ви уразливі в своїй привязчивости.


Залишити відгук