Овен в Любові

Мало хто може дозволити собі змагатися з Овном в манері залицяння і прояву своїх почуттів. Овни в любові дуже романтичні, здатні натхненно переконувати, чуттєві, дбайливі й ніжні. Причому, кожна хвилина вияви їх почуттів наповнена рішучістю і впевненістю. Іноді люди, народжені під знаком зодіаку Овна, мають зайвої напористістю.

Овен – людина з гарячим серцем. Він дуже щирий і віддається любові. Закохавшись, він не стане приховувати своїх почуттів або мовчки страждати, а стане діяти енергійно і без зволікань. В залицяннях мало хто може зрівнятися з закоханим Овном! Він дуже романтичний, здатний натхненно переконувати, виявляти щиру турботу і ніжність, але головне, що за всіма його словами криється сила і рішучість. Проти такого напору мало хто може встояти. Овен дуже вірний, і його шлюб здатний тривати все життя. Єдине, з чим він ніколи не стане миритися – це якщо в сім’ї йому нав’яжуть залежну, підпорядковану роль. Така ситуація для гордого Овна неприйнятна і може закінчитися розривом.

Під впливом Марса Овен піддається любовних поривань, стає знаком кохання з першого погляду і об’єктом палкого почуття. Бажання та жагу до перемоги він зводить у ранг священного обов’язку.

Над колискою, Овен, схилилася Венера і впустила туди кілька перлин — скарбів полум’яної пристрасті. Нічого іншого, окрім старої доброю кохання «з першого погляду», не потрібно, щоб кинутися вперед, відчути нестримне хвилювання і віддатися улюбленій душею і тілом, як у романах. Зрозуміло, якщо пристрасть занадто швидко приймає закінчені форми, це нудно. Ні, потрібна певна частка перцю, тонкі підступи — а їх нескладно придумати, — щоб любовне бій збуджувало. У цей момент, Овен, вас охоплює незвичайне відчуття завойовника. Ви боролися всіма способами, щоб спокусити: оцінка вашої любові тепер на найвищому рівні!

Таким чином, історія тільки починається, коли ви буквально раскаляетесь від ентузіазму. Ви красиві,ласкаві до крайності, великодушні — так, як тільки ви це вмієте. Овен, ви не соромитеся виглядати опьяненным любов’ю, переповненим бажаннями та мріями. Ваша любов недоторканна, майже недосяжна, ви піднімаєте її на такий п’єдестал, що не встигаєте придивитися до неї уважніше. Не варто скаржитися, якщо тільки через рік ви помітите бородавку на носі у предмета своєї любові — не обов’язково в прямому сенсі. Ви опинитеся в сказі, а потім у владі розчарування, помітивши в кінці кінців, що той чи та, кого ви так звеличували, зовсім вам не підходять. Саме в такі моменти вас можна зустріти на вулиці з похмурим обличчям і з колами під очима — свідчення того, що ваше серце розбилося від любовної невдачі. Коротше кажучи, для вас, Овен, любов не може тривати вічно. Чим сильніше Овен распален, тим швидше він охолоджується, подібно урагану, втрачав силу. Будьте мужні ті, хто сподівається утримати Овна! Йому достатньо відчути себе полоненим, щоб втекти без оглядки.

Життя поруч з вами, Овен, перетворюється в ланцюг захоплюючих пригод, яким не видно кінця. Потрібно піддатися цій владі нестихаючого любовного вихору, ніколи не скаржитися і завжди залишатися ідеалом, до якого ви прагнете. З практичної точки зору, краще любити те, що обожнює Овен, захоплюватися тим, чим він захоплюється, і покірно поступатися його дитячим примхам. Ви, Овен,завжди залишаєтеся господарем положення, а будь-який опір викликає у вас напади гніву.

Якщо всі ці умови дотримуються, ваша пристрасть палатиме аж до… наступного «кохання з першого погляду». Адже ви, Овен, вельми далекі від того, щоб бути однолюбкою або однолюбом, і у вас є всі шанси пережити в житті не одну любов. Не те, щоб ви були невірні — ви пориваєте ще до моменту зради. Уявіть себе в ролі учасника подружньої зради: таємні побачення, зашифровані записи в щоденнику… Цього вам зовсім не потрібно. Ви занадто чесний і прямий людина для таких речей. Але це не заважає вам спробувати знову вступити в шлюб: зазвичай ви одружитеся і виходите заміж неодноразово. Уникайте союзу з представником того ж знака — така гримуча суміш не доведе до добра.


Залишити відгук