Ваги Знак Зодіаку в Астрології

Значення Імені: Врівноважені ваги

Ваги Дати: 23 Вересня – 23 Жовтня

Символ Ваги:

Тип Знака: Повітря – Кардинальний – Позитивний

Планета Ваг: Венера

Щасливий Колір: Синій, Зелений

Щасливий День: П’ятниця

Щасливі Числа: 6, 15, 24, 33, 42, 51, 60

Квіти Знаку Терези: Троянди

Камінь Ваг: Опал

Відповідний Знак Китайського Зодіаку: Собака

В уяві кожного підлітка народженого в знаку Терезів, малюється картина, що він або вона повинні знайти принца або принцесу. У зрілої життя у багатьох розгортаються невдалі події, особисті драми, розбиті серця і розчарування, що ще більше змушує їх шукати свій ідеал, сформований ще в дитинстві в самій екстраординарної манері, для декого це стає нав’язливою ідеєю як пошук святої чаші Грааля. Завжди пристрасна любов, мінливі відносини і постійний пошук істини, різко відрізняють власників знаку Терези, але лише пошук балансу є метою їх існування.

Рано чи пізно будь-які шторму вщухають, так і Ваги, до свого щастя, знаходять баланс, котрий шукали, можливо, це рівновага сил стосується не всіх сфер життя, але здебільшого їх це задовольняє. Часто такі люди знаходять себе у веденні бізнесу, де вони повністю присвячують себе улюбленій справі, часто це робить їх надзвичайно успішними діловими людьми.

Іноді несподівана любов або неочікуваний роман, може повергнути склалася життя Терезів, поставити все догори дном і змінити підвалини, на яких трималося все існування цих людей. Часто це важкий період, період вибору та прийняття рішення. Але, як не дивно, по закінченню часу і усвідомлення Вагами всіх принад нових відносин, до них приходить розуміння того, що разом з партнером, вони можуть стати краще, відкрити нові горизонти можливостей в бізнесі та в цілому значно повніше виразити себе як особистість. Що б не говорили, чарівність Ваг, укладена в їх здатності збирати навколо себе справедливих людей, граючись зав’язувати дружбу і теплі відносини.

Є, на жаль, сумний факт того, що багато з Ваг відбулися б як талановиті бізнесмени або як творчі особистості, якби залишалися одні, але багатьох з них губить любов. Однак, це все ж погляд з боку, а для тих Терезів, хто зміг знайти заповітну мрію і зустріти на життєвому шляху свою принцесу або принца,- це зовсім інша історія…

<-IMAGES->

Люди, що народилися під знаком Терезів, — досить приємні і доброзичливі. Але при цьому іноді вони можуть бути і похмурими, не люблять, коли ними починають командувати. Терези володіють розвиненим інтелектом, але в той же час вони дуже наївні. Можуть подовгу розмовляти, і самі при цьому є відмінними слухачами. Терези дуже рідко поспішають і роблять щось з поспіхом.

Ваги прагнуть досягти рівноваги у всьому, і, якщо це не вдається, то вони можуть впадати в депресію, перебувати в стані зневіри і роздратування. Зміна настрою — це звичайне явище для Ваг. Перед представниками цього знаку зазвичай складно встояти, вони можуть викликати симпатію однієї тільки посмішкою.

Якщо Терезам потрібно прийняти якесь рішення, то вони можуть дуже довго вагатися і затрудняться з остаточним вибором. Але якщо вже рішення прийнято, то воно точно буде остаточним, змінювати свою думку Ваги не звикли. В роботі Ваги активні, багато працюють, але в якийсь момент можуть припинити свою діяльність, занурившись в стан ліні. Це природно для Ваг, у такий період вони відновлюють свої сили, щоб потім з подвоєною енергією приступити до роботи. Терези — це чесні та відповідальні люди, до роботи підходять скрупульозно, намагаючись нічого не упустити. Їх здатність концентруватися і проникати в глибину речей просто вражає.

В характері ваг присутній подвійність, кожна позитивна риса врівноважується негативною. Ваги ненавидять грубість, але в той же час обов’язково різко припинять ситуацію, яка їм не по душі. Вони люблять людей і разом з тим ненавидять натовп. Вони завжди мирять тих, хто свариться, але і самі іноді не проти розлютитися. Вони непосидючі, але рідко кудись поспішають. Одним словом, народжені під знаком зодіаку Терези — це досить незвичайні люди, у яких, здавалося б, поєднуються непоєднувані риси.

Позитивні риси знака зодіаку Терези

Люди, народжені під знаком зодіаку Ваги мають декілька позитивних рис характеру, які дуже цінують в них інші люди. Наприклад, серед таких рис можна назвати чесність, щирість, уважність. Терези дуже розважливі в поведінці, практично не конфліктні, рідко сваряться і скандалять.

Почуття естетичних цінностей, дуже розвинене у представників цього знака, любов і дружба для них — це не порожній звук. Серед Ваг зустрічається велика кількість романтиків і поетів, а також просто тонкі і чутливі натури, здатні співпереживати чужим проблемам.

Негативні риси знака зодіаку Терези

В результаті того, що Терези постійно намагаються догодити всім оточуючим, вони можуть буквально втратити своєї індивідуальності. Крім того, Ваги дуже мрійливі, але часто все залишається тільки на рівні мрій і не втілюється в реальність.

Ваги часто бувають млявими, ледачими. Також серед мінусів цього знаку можна назвати відсутність почуття гумору і деяку поверховість.


Залишити відгук