Знак Зодіаку Лев в Астрології

Значення Імені: Гордий лев — цар звірів

Лев Дати: 23 Липня – 23 Серпня

Символ Лева:

Тип Знака: Вогонь – Фіксований – Позитивний

Планета Лева: Сонце

Щасливий Колір: Золотий, Жовтогарячий, Білий, Червоний

Щасливий День: Неділя

Щасливі Числа: 1, 4, 10, 13, 19, 22

Квіти Знака Лев: Соняшник

Камінь Лева: Хризоліт

Відповідний Знак Китайського Зодіаку: Мавпа

Харизматичний, завжди позитивний, не бажає йти на поводу у інших Лев, приваблює не тільки достаток друзів та можливостей, але і вміє пережити бурхливі часи життя з властивим тільки йому стилем і гарним настроєм. Кожен Лев народжується з удачею в руках, як любов перемагає всі негаразди. Лев, яким керує серце, здатний подолати будь-які життєві труднощі і, досягнувши мети, рушити далі, як і всі природжені лідери, вони не знають спокою.

Як тільки Лев вступає у відносини з іншим людиною, якій цілком і повністю довіряє, він повністю присвячений і відданий йому. З такими людьми важко ладнати, але якщо ви домоглися їх прихильності не варто випробовувати ваші взаємини на міцність, якщо Лев запідозрить обман чи буде відданий, він ніколи не забуде нанесеної образи, помститься при першому представився випадку, і він вкрай рідко змінює свою думку про людину раз показали своє справжнє я.

Є три рівня розвитку душі для людей народжених під знаком Лева. Найвище представлено Сфінксом — це мудре не погодам, міфічна створення, великий учитель і наставник. Друге — Лев, король джунглів, який управляє его Лева, але завжди виступає на захист і підтримку тих, кого він любить. І останній рівень — дитинча Лева, незрілий, несформований, пугаемый всім новим немовля.

Людей народжених в цей період важливо розуміти саме з такої точки зору: всередині Лева, всі рівні і межі душі тягнуться один до одного, вони не можуть існувати окремо. Тим не менше, якщо вам доведеться мати справу з такими людьми, розраховуйте на те, що в одних питаннях Лев може надати дуже мудре рішення, і в той же час, як дитина він буде веселитися і радіти звичайним земним речам.

Усі Леви — законодавці моди, лідери і авантюристи. Їхня слабкість — це їх гордість, такі люди тануть від лестощів і це, ймовірно, самий легкий шлях до їх серця, проте найменша критика, перед будь-якою людиною, закриє останню можливість на мирне співіснування.

Леви — це великодушні і горді люди, що являють собою втілення життєвої сили і авторитету. Леви постійно прагнуть до самореалізації, і, треба сказати, по більшій частині вони успішно досягають своїх цілей. Представники цього знака зодіаку обожнюють знаходитися в центрі уваги. Вони прекрасно знають, яке справляють враження, і прагнуть зробити його ще краще і ефектніше. Лев завжди зробить все, що тільки може для того, щоб про нього добре думали.

І в духовній сфері, і в матеріальній сфері народжені під знаком зодіаку Лев постійно прагнуть створювати щось нове. Для того, щоб добити мети, Лев буде у великих кількостях витрачати гроші, час і знання, практично не піклуючись про себе. Львів дуже тягне до протилежної статі, але їх губить зайва довірливість. Лев часто може стати жертвою обману, адже іншим людям він довіряє як собі.

Про себе Леви завжди мають достатньо високу думку. Вони завжди будуть робити все, що вважають правильним, не звертаючи уваги на громадську думку. Лев часто проявляє нетерпіння і впертість, тому ті, хто з ним не згодні, повинні проявити максимум обережності, щоб якось впливати на нього.

Позитивні риси Львів

Типовий Лев — це владний і благородний чоловік. Він володіє великими виконавськими якостями. Леви, здається, народжені для того, щоб керувати і стежити за порядком де б то не було. Леви дуже привабливі, викликають довіру у інших людей, з ними приємно спілкуватися. Зазвичай чарам Лева дуже складно протистояти.

Леву немає потреби додавати велику кількість зусиль для того, щоб домогтися бажаного, у нього ніби все виходить саме собою. Люди люблять Львів і зазвичай у всьому намагаються їм допомогти. Леви дуже благородні, віддані й романтичні.

Негативні риси Львів

Іноді, при всіх своїх позитивних якостях, Лев може стати дуже самовдоволеним, загордитися і піднестися над іншими людьми. Також із-за того, що Левам важливо, щоб оточуючі думали про них виключно добре, вони можуть надягати маску чесноти, хоча насправді є не тими, ким здаються. Крім того, Леви можуть бути винахідливими і жорстокими.


Залишити відгук