День Народження 29 Листопада: Знак Зодіаку — Стрілець

Витончені, піднесені Стрільці, які народилися 29 листопада, насамперед прагнуть задовольнити свої бажання і тільки потім — амбіції. Ваша сила лежить в унікальній здатності досягати значного успіху, не йдучи на компроміс зі своїми принципами та ідеалами. Ви відчуваєте щиру любов до мистецтва, краси і музики; ваш гострий інтелект насолоджується літературою, математикою і науковими дисциплінами. Ви — мрійник, але при цьому не боїтеся йти на ризик в області мистецтва, філософії та світогляду. Борець-ідеаліст, наділений новаторськими, яскравими ідеями, ви часто перебуваєте в авангарді художньої, академічної, соціальної або політичної життя.

Народжені 29 листопада найбільше повинні уникати душевного розладу. Хвилювання і подальша депресія можуть зруйнувати їхню нервову систему. Для їх здоров’я найважливіше — підтримання стійкого психічного стану. Крім того, у них можуть виникати проблеми, пов’язані з порушенням фізичного балансу, особливо в гормональній області (ендокринні захворювання, зоб, сексуальні розлади). Народженим в цей день дуже допоможе захоплення кулінарією і здоровий підхід до харчування (з акцентом на свіжі фрукти, овочі та зернові, уникаючи надмірного споживання цукру і молочних продуктів великий жирності, а також скорочуючи споживання червоного м’яса). Для набуття душевної рівноваги рекомендуються фізичні вправи зміцнюють і активне статеве життя.

Народжені 29 листопада володіють умінням провокувати оточуючих. Їм подобається «розгойдувати човен», і сама їх присутність змінює звичайний хід події. Нехай інші скільки завгодно називають їх «порушниками порядку», їх абсолютно не хвилює думка оточуючих. Народжені 29 листопада вміло користуються емоційними важелями. Вони можуть домогтися потрібного результату з допомогою одного лише гострого слова, піднятою брови або красномовного мовчання. Вони, ймовірно, вважають себе ланцюговими псами істини — і горе тому, хто посміє від неї відійти! Їх талант карати таких «відступників» жахає, оскільки вони знають напевно, куди треба наносити удар. Їм треба лише контролювати себе, щоб ці покарання не переросли в садизм і поступово втратили всякий сенс. Хоча народжені 29 листопада аж ніяк не сприяють зміцненню стабільності суспільних і політичних інститутів, однак самим своїм існуванням вони часом змушують ці інститути чесно і пильно виконувати свої обов’язки.

Знак Зодіаку 29 Листопада — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Вогняних знаків, які характеризуються наступними якостями: мінливість, недолік такту, оптимізм. Стрілець — людина весела і життєрадісна, любить собак, має велику спрагу особистої свободи.

Планета Управитель: Юпітер. Її «дари» Стрільцю — пристрасть до всього престижного, успіх у вивченні іноземних мов, інтерес до того, що відбувається далеко. Планета сприятлива для викладачів вузів. Планета у вигнанні – Меркурій. Несе відповідальність за відсутність вміння тверезо оцінювати інформацію, а також вибіркове ставлення до інформації.

День народження 29 листопада відзначають Стрільці. Вони є типовими представниками знаку. Стрільцям притаманні доброзичливість, комунікабельність, чутливість. Народжені 29 листопада відрізняються любов’ю до прекрасного. Такі люди прагнуть оточувати себе гарними речами. Як і інші Стрільці, які народилися 29 листопада – особистості нестабільні. Їм властиві зміни настрою. Але чим краще, на думку самого Стрільця, складається його життя, тим більше спокійним він себе почуває.

В особистому житті народжені в цей день здатні на постійну прихильність і можуть забезпечити безпеку для своєї родини і друзів. Вони подібні «стаціонарного урагану», який кружляє в одному місці, але нікуди не йде. Ті, хто знаходиться в центрі урагану, можуть бути спокійні — він захистить їх від згубних впливів ззовні. Від емоційної нестійкості і занепокоєння народжених 29 листопада найбільше страждають… вони самі. Вони можуть створювати проблеми для оточуючих, але ніхто і уявити собі не може, як важко перебувати в їх шкурі. Лише самий чуйний спостерігач здатен помітити, як незатишно їм наодинці з собою і як важка їхню залежність від процесів, що відбуваються в їх душі. Що стосується честолюбства і амбіцій, то народжені 29 листопада зазвичай так зайняті своїми щоденними життєвими проблемами, що в них просто немає часу думати про підкорення світу. Часто вони, досягнувши певного соціального стану і ступеня в кар’єрі, відмовляються від подальшого просування.

Тим не менше завдяки здатності виживати в будь-яких умовах вони досить довго можуть продовжувати надавати свій провокаційний вплив. Якщо виникає загроза бути низложенными, то, швидше за все, за нею стоять колеги, втомлені від суперечок з приводу. На жаль, таке ж відчуття може охопити навіть близьких людей, які починають розуміти, що життя стане набагато простіше (хоча і скучней) без тих, хто народився 29 листопада. Якщо невтомні підбурювачі все-таки хочуть жити щасливо, вони повинні навчитися вести себе менш провокаційно і дозволити подіям розвиватися природним шляхом.

Чоловік Стрілець — народився 29 Листопада

Чоловіки, c датою народження 29 листопада — можуть пишатися такими характеристиками: такий кавалер — просунутий, чесний, надійний, добре обізнаний, духовний. Чоловіки-Стрільці – товариські, відкриті і безпосередні. Вони люблять нові емоції та враження, не терплять нудьгу і банальність. Чоловіки, народжені під цим знаком, як правило, прекрасні оратори, вони люблять розповідати історії і перебувати в центрі уваги. Стрільці – пестуни долі, будь-яке починання дається їм легко і без зусиль. Вони часто ризикують, але, як правило, цей ризик виправдовується і приносить непогані дивіденди.

Жінка Стрілець — народилася 29 Листопада

Жінки, народжені 29 листопада, наділені такими рисами: така дама — поважає традиції, чесна, оптимістична, авантюрна. Жінка-Стрілець – незалежна, сильна і владна особистість. Вона не йде на поводу у інших, живе за власними правилами і не залежить від думки оточуючих. Вона креативна і багатогранна, легко захоплює своїми ідеями оточуючих і надихає їх на звершення. Такі жінки звикли бути лідерами і в професії, і в стосунках. Вони не терплять контролю і прагнуть до свободи.

День Народження 29 Листопада

Люди, народжені 29 листопада знак зодіаку Стрілець, неймовірно щасливі за життя, доля благоволить їм. Вони дуже стильні духом, здатні домагатися бажаного, незважаючи на виникаючі труднощі. Тим, хто прийшов в цей світ 29 листопада знак зодіаку Стрілець, супроводжує стихія вогню, вони імпульсивні, мають вибуховий характер. Вони самі визначають свій життєвий курс. Потрібно відзначити, що їх доля безпосередньо залежить від дій: роблячи добрі справи – удача і успіх посміхається їм, але варто цим людям замыслить недобре, як нещастя починають переслідувати їх.

З’явилися 29 листопада знак зодіаку Стрілець, знаходяться під заступництвом сузір’я Стрільців. Вони досвідчені психологи, вправно користуються своїм вродженим чуттям і при необхідності впливають на оточуючих. Вони люблять провокувати людей, так сказати підливати масла у вогонь. Ці люди свого роду бунтарі, баламути, їм подобається порушувати порядок. І при цьому абсолютно байдуже, що про них думають оточуючі. Народжені 29 листопада знак зодіаку Стрілець, безпомилково відчувають емоційний настрій співрозмовника. Вміло смикаючи за потрібні важелі, вони досягають потрібного результату. При чому, для цього їм достатньо всього лише одного слова, певного жесту. Часом, їх мовчання красномовніше будь-яких тирад.

Іноді Стрільці бувають дуже жорстокими, особливо якщо це стосується неслухняності. Тих, хто буде перечити їх речі чекає суворе покарання. При чому, ці люди вміють вдарити по самому хворому місцю. В бажанні зачепити за живе, народжені 29 листопада знак зодіаку Стрілець, іноді перегинають, перетворюючись в садистів. Їм потрібно навчитися контролювати свою агресію, інакше від них відвернутися все. З’явилися на світ 29 листопада знак зодіаку Стрілець, зовсім не дбають про громадських зв’язках, але з-за їх внутрішнього магнетизму суспільство тягнеться до них. Єдине, про що вони хвилюються – це особисте життя і сімейне благополуччя. Вони щиро прив’язуються до однієї людини, вірні своїй коханій/коханому. До того ж, вони чудові сім’янини, здатні забезпечити затишок і достаток своєї сім’ї.

Чоловіки Стельцы бережуть спокій та безпеку своїх рідних. Також вони щиро вірять в дружбу, заради дорогих для них людей готові піти на все. Головна проблема всіх, хто народився в день 29 листопада знак зодіаку Стрілець – це надмірна емоційна нестійкість. Намагаючись комусь нашкодити, ці люди, як правило, страждають самі. Але ніхто з оточуючих навіть не здогадується, наскільки тяжко Стрільцям припадає на своїй шкурі. І тільки дуже уважний людина помічає душевні суперечності цих людей.

Настрій у Стрільців мінливий, як погода весною, вивести їх з себе може будь-яка дрібниця. Незважаючи на свою підвищену емоційність, вони реалісти по натурі. Вони зовсім не фантазери, вони не вміють мріяти. Ці люди звикли жити сьогоднішнім днем, насолоджуватися простими радощами життя. Завдяки вмінню бачити речі по-справжньому, народжені 29 листопада знак зодіаку Стрілець, мають хороший достаток. Вони раді тому, що мають і не намагаються будувати повітряних замків, не ганяються за примарними ідеалами. Вони не честолюбні, не намагаються підкорити вершину світу і зірвати золотий куш. Ці люди турбуються лише про дорогих їм істот.

Любов і Сумісність

В особистому житті їх відрізняє стабільність, і часто вони є опорою для друзів і родичів. Відмінні батьки, вони повністю віддають себе дітям.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Для народжених 29 листопада на першому місці стоять бажання, на другому – амбіції. За цим принципом вони і живуть. Зі своїми ідеалами, принципами представники знака не йдуть на компроміс ніколи. При цьому їм вдається в житті досягати великих успіхів. Народжені 29 листопада володіють унікальною здатністю діяти за обставинами. Вони відрізняються швидкістю реакції, рішучістю, адаптивністю. Народжені 29 листопада – мрійники і ідеалісти. Але це не заважає їм віртуозно вирішувати практичні завдання. Різнобічні особистості знаходять вихід з будь-яких ситуацій. Люди, які народилися 29 листопада, є новаторами. Їх ідеї можуть бути незрозумілі оточуючим, але реалізуються і приймаються суспільством.

Любов до мистецтва штовхає Стрільця на вибір відповідної професії. Причому це зовсім не обов’язково створення шедеврів музики, живопису. Стрілець стане відмінним критиком, справедливим, присвяченим в тонкощі ремесла. Тяжіють багато представників знаку і до науки. Серед пріоритетних сфер – математика, філософія. Знаходять себе Стрільці і в літературі. Окремі представники знаку вибирають громадську, політичну діяльність.

Здоров’я і Хвороби

Остерігатися Стрільцям, народився 29 листопада, слід душевних розладів. Проста депресія може закінчитися для них госпіталізацією в спеціалізовану клініку. Душевні розлади у представників знаку розвиваються стрімко і швидко прогресують. Деструктивні стану руйнують нервову систему Стрільців. Відновлення, як правило, буває довгим і болісним. Для збереження психічного здоров’я представнику знака важливо бути задоволеним своїм життям. Крім того, необхідно пам’ятати про благотворний вплив на здоров’я фізичної та розумової активності.

Доля і Удача

В цей день народжуються щасливі, наділені незвичайною чарівністю люди. У них сильна енергетика, що дозволяє їм впливати на оточуючих. Це вольові, цілеспрямовані, з твердим, рішучим характером люди. Умови життя залежатимуть від їхнього вибору. Якщо вони оберуть шлях добра, то дорога їх життя буде усипана трояндами, все буде їм даватися легко, як ніби у них є чарівна паличка, яка виконує всі бажання. А якщо виберуть дорогу зла, то життя їх буде безрадісною; пройшовши через зради, інтриги, вони залишаться наодинці, втративши все, що мали.

Поради Стрільцям, Народженим 29 Листопада

Не нервувати, не перевтомлюватися, поменше конфліктувати – ось три кити здоров’я для Стрільця. Іноді не так уже й погано не виставляти напоказ свої судження і моральні принципи. Використовуйте свої таланти для поліпшення навколишнього світу.


Залишити відгук