День Народження 8 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народилися 8 січня — цілеспрямовані, компетентні та конкурентоспроможні фахівці. Серед них немає ледарів: більшість представляють собою амбітних кар’єристів. Не дивно, що ви так прагнете до успіху. Влада, авторитет і матеріальна стабільність дозволяють вам відчувати себе впевнено в нестійкому світі. Ви прагнете до найбільших досягнень, і всі вони пов’язані з роботою: вам хочеться, щоб вас пам’ятали завдяки справах.

Народженим 8 січня не слід замикатися в рамках власного «я», уявляючи себе невразливими і непотоплюваними. Життєво важливо для них — залишатися у сфері повсякденної активності, ніколи не втрачати зв’язків зі своїм корінням, родиною та близькими друзями. Сильні моральні принципи чи релігійні переконання допоможуть їм залишатися послідовними і не звертати з вірного шляху. Дієта повинна бути побудована на основі простої їжі. Особливої обережності необхідно дотримуватися у вживанні різних депресантів, у тому числі алкоголю. Благотворно вплинуть на стан організму м’які і помірні фізичні навантаження, особливо корисні прогулянки на свіжому повітрі. Можна запропонувати також несостязательные види спорту. Особливу увагу варто приділити станом мускулатури і кісткової системи.

Народженим 8 січня долею відведено впливати на навколишній світ. Вони не обов’язково є видатними особистостями або людьми, схильними до гри на публіку, але тим не менш кожна зустріч з ними залишає відчуття їх самобутності і несхожості на інших, що справляє на оточуючих глибоке враження. Якби вони були матеріалістами або, навпаки, натурами, схильними до абстрактного мислення (багато хто з народжених 8 січня, до речі, вельми несприйнятливі в цьому відношенні, а скоріше, мабуть, навіть обділені здатністю думати абстрактно), важливість і масштабність того, про що вони говорять, є їх постійним фірмовим знаком.

Знак Зодіаку 8 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до земним знакам, які виділяються наступними якостями: відповідальність, старанність, стриманість, дисципліна, практична мудрість, цілеспрямованість, ощадливість.

Планета Управитель: Сатурн. Відповідає за прагнення до порядку. Ця планета — головний покровитель для професій в сфері аграрного сектору, а також для начальників. Планета у вигнанні – Місяць. Можете бути вдячні їй за брак емоцій, а також невміння емоційно співпереживати.

Задаючись питанням, який знак зодіаку 8 січня, і пам’ятаючи, що це Козеріг, ми можемо обрадувати представників цього знака: вони досягнуть своєї мети, їх запам’ятають, так як вони наділені даром перетворювати світ, впливати на нього. Ці люди харизматичні, не схожі на інших, вони запам’ятовуються, вони яскраві і помітні. Вони не люблять кидати слів на вітер, кажуть завжди серйозно і трохи піднесено, іноді пафосно. Пусті балачки – не для них, а ось сценічна мова дуже би підійшла. Мова їх конкретна, оскільки народжені 8 січня не люблять абстракції, які не є їх сильним місцем.

Досить часто серед народжених 8 січня зустрічаються такі, хто пов’язує свою кар’єру зі сценою; при цьому їх поява на публіці в більшості випадків буває несподіваним і не проходить непоміченим, супроводжуючись великим фурором. Вони володіють рідкісною здатністю направити всю свою енергію без залишку, аж до енергії клітин, на якусь одну дію — чи то підготовка до ролі, презентація або процес створення чого-небудь. Вміння викластися до кінця і при цьому зберегти сили для майбутніх перемог взагалі характерно для способу їх роботи і життя — звідси, до речі, і відбувається «великий бум», зазвичай супроводжує вихід таких людей в світ.

Вони чудово обізнані про свої таланти і знають, що вони можуть зробити, а що їм недоступне. Завдяки цій якості народжені 8 січня, як правило, воліють реальну діяльність дозвільному мечтанию і ніколи не висувають ідей, не мають під собою міцної земної основи. Вкрай рідко вони можуть «перегнути палицю» у своєму ставленні до дійсності, але незабаром розуміють власну помилку, і все повертається на круги своя. Навколишні можуть вважати їх видатними і недосяжними особистостями, здатними використовувати в житті величезні можливості, зазвичай навіть не надаються звичайним людям, але самі вони цілком комфортно почувають себе абсолютно в будь-якій ситуації.

Народженим 8 січня властиво піддавати сумніву всім відомі давно доведені істини, які до цього їх колеги (якщо говорити про кар’єру), друзі, а також члени сім’ї (якщо говорити про особисте життя) сприймали як само собою зрозумілі. Народжені в цей день зовсім не прагнуть виразити таким чином свій протест або, більш того, неповага до загальноприйнятої точки зору. Просто, ретельно вивчивши проблему, розглядати яку до цього нікому не приходило в голову, вони цілком логічно приходять до своїх висновків.

Далеко не всіх людей, що народилися 8 січня, доля обдаровує видатними талантами, але багато з них мають здатність використовувати свої можливості на повну силу, часто досягаючи при цьому до межі. Взагалі, перенапруження і травми — як фізичні, так і психологічні — є однією з основних тем їх життя. Народженим 8 січня варто навчитися більш поблажливо ставитися до себе, а також до оточуючих, які не завжди здатні винести їх активності і впоратися з концентрованою енергією цих людей. Їм також необхідно попрацювати над тим, щоб бути більш толерантними та здатними прощати. Вміння прощати особливо важливо для них, так як багато хто з народжених в цей день в житті дотримуються залізного принципу «хто не зі мною, той проти мене». Їх егоїзм і зарозумілість можуть зіграти з ними злий жарт, якщо вони почнуть вважати себе подібним богам, а оточуючих сприймати не інакше як жалюгідних комах.

Чоловік Козеріг — народився 8 Січня

Чоловіки, які народилися 8 січня — володіють наступними якостями: такий кавалер — мудрий, відповідальний, працелюбний, дисциплінований. Ця людина завжди говорить про конкретні речі, його не цікавлять розмови ні про що. Серед цих людей, яким пощастило з’явитися на світ у цей січневий день, чимало публічних, відомих і досить знаменитих особистостей.

Ці люди здатні багато працювати, не знаючи втоми, спрямовуючи свою природну енергію не на кілька справ відразу, а зосереджуються на якомусь конкретному діянні, доводячи розпочате до логічного завершення. Вміння цих чоловіків викластися до кінця, при цьому не повністю розтратити свої сили, дає їм можливість, одразу ж по завершенню приступити до нового проекту, що і відрізняє їх від багатьох людей.

Жінка Козеріг — народилася 8 Січня

Жінки, чия дата народження припадає на 8 січня, характеризуються такими властивостями: така дама — практична, мудра, стабілізуюча. У своєму житті звикли мислити масштабно і раціонально. Вони завжди точно і відповідально оцінюють свій потенціал, свої можливості, на що вони здатні і готові, а за що їм братися не варто.

Жінці Козерогові, народилася 8 січня, властиво піддавати давно відомі і загальноприйняті істини сумніву. В житті вона спокійна, її не цікавлять бунтарські настрої натовпу. До будь-якої проблеми вона підходить не з тієї сторони, як прийнято, спочатку жінка, народжена цим днем, вивчить питання, розглядати який нікому навіть не спало на думку, а лише потім зробить свій висновок.

День Народження 8 Січня

Народженим 8 січня знак зодіаку Козеріг, вдається впливати на оточуючих колоссальнейшим чином, навіть якщо їх діяльність ніяк не пов’язана з театральній, вони все одно ведуть себе як на кращих театральних сценах світу. З юних років ці люди виявляють у собі здатність залучення уваги навколишнього середовища, причому не тільки залучити, але й утримувати його. Гра на публіку приносить їм справжнє задоволення, їх несхожість на сіру масу, змушує людей захоплюватися цими Козерогами, їх самозабвенность прив’язує погляди, і надовго залишає сліди в пам’яті.

Тому не дивно, що багато хто з народжених 8 січня знак зодіаку Козеріг, вибирають професію, пов’язану з театральною діяльністю, де вони, не докладаючи зусиль, займають високе положення. Своїм умінням підкоряти серця глядача, вони привертають увагу безлічі шанувальників. А все, тому що вони віддають себе глядачеві без залишку, самозабутньо вивертаючи всю свою душу.

Звичайно, не всі, хто народився 8 січня знак зодіаку Козеріг, працюють в акторському середовищі, деякі з них вибирають професії спрямовані на економічну, фінансову, банківську галузь. Незалежно від того, чим вони займаються, вони завжди віддані своїй справі до мозку кісток. Вони живуть під девізом «роби краще за інших, або не роби ніяк». Викладаючись по повній, у них залишається ще сила-силенна енергії на нові перемоги, їх вистачить сил на те, щоб згорнути будь-які гори. Звичайно ж, близькі і навіть випадкові знайомі захоплюються цими людьми, адже усім цікаво з енергійними та веселими людьми, які ніколи не вичерпуються.

Народжені 8 січня знак зодіаку Козеріг, тверезо дивляться на свої можливості, незважаючи на те, що будь-які вершини їм підкоряються, вони знають, що є справи до яких вони ще не готові. Намагаються не замахуватися на неможливі звершення, беруться за справи, які їм по зубах. І лише в рідкісних випадках вони злегка переоцінюють себе, вони важко переживають поразку, тому перш ніж приступити до дії, зважують всі за і проти. Адже краще мати відточену стратегію, ніж займатися пустим мріям.

Народжені 8 січня знак зодіаку Козеріг, мають деякі проблеми з зарозумілістю, хоча за великим рахунком це не їх вина, справа в тому, що багато хто з їх оточення звеличують їх, а може бути, навіть ставлять на вівтар. Звикаючи до визнання оточуючих, отримуючи безліч симпатій ззовні, вони часто задирають голову. Також ці люди не вміють прощати образ.

Їх егоїзм нітрохи не поступається Овну, гнуть свою лінію, намагаючись досягти свого будь-якими способами, якщо не вистачило власних можливостей, вони знайдуть того, хто допоможе їм досягти бажаного, часом навіть не питаючи, чи хочуть їм допомагати. Не потрібно використовувати людей, ви справді подобаєтесь їм, і вони прийдуть Вам на допомогу і без зайвого насильства, подумайте про те, що можливо у інших людей не так багато енергії, як у Вас, і їм потрібно давати час на відновлення життєвих сил.

Любов і Сумісність

Вони повинні навчитися бути більш розуміючими і податливими, інакше їм ніколи не вдасться знайти свою другу половину, так як рідко хто зможе винести їх зайву самовпевненість і гиперэнергию. Час від часу корисно прислухатися до голосу серця; велика частка властивого їм альтруїзму робить їх бажаним об’єктом пристрасті.

Ця людина повинна знайти спільну мову з Скорпіоном, Дівою і Рибами і Скорпіоном, в цих поєднаннях пар, є взаєморозуміння, у них схожі інтереси і погляди на життя — гарні пари. Шлюбний союз можливий, але при певних розкладах з Козерогом, Водолієм і Тельцем. Козеріг надміру впертим, якщо зуміє перебудуватися — все можливо. Представник Козерога, приземлена людина, він не особливо любить зміни, воліючи стабільність, а значить варіантів з Овном, Левом і Стрільцем у нього мало. Складно буде побудувати щасливу сім’ю цій людині з Раком і Вагами, малоймовірно, що вони знайдуть спільні інтереси.

Робота і Кар’єра

Народилися 8 січня можуть повністю зосередитися на своїй роботі, улюбленій справі і кинути всі свої сили на те, чим займаються. Така тактика не може не принести свої плоди. Вони завжди вкладають душу в те, чим займаються, але робота при цьому не спустошує їх. Ідеї, авторами яких є народилися 8 січня люди, завжди конкретні й годяться для втілення в реальність без попередньої переробки або спрощення.

Народжені 8 січня люди зазвичай нічого не приймають на віру і воліють перевіряти навіть прописні істини, переінакшуючи їх на свій лад і підганяючи їх під себе. В цьому виражається їх унікальна самобутність.

Здоров’я і Хвороби

Небезпеку, яку пророкують зірки конкретно цим Козерогам (знак зодіаку у народжених 8 січня), – це занадто активне вживання ліків, зокрема антидепресантів. Пам’ятайте, що майже всі антидепресанти викликають сильну залежність, їх ні в якому разі не можна пити без призначення лікаря, інакше Ваш настрій завжди буде залежати від таблеток.

Ви ж самі господарі свого життя, так? Також зверніть увагу на дієту, не експериментуйте з незвичайними поєднаннями продуктів або незвичними для Вас стравами, зробіть упор на просту їжу. Не зловживайте спиртним, регулярно гуляйте і дихайте свіжим повітрям, не забувайте про фізкультуру і розминці. Великий спорт Вам не рекомендований, але заняття для себе, без змагального елементу в спорті, принесуть користь.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, життя яких з дитинства складна і важка. Їм доведеться пройти через багато випробувань, пізнати гіркоту втрат і зрада, труднощі. Допомагаючи іншим, підтримуючи їх, вони самі опиняться без підтримки у важкі хвилини життя. І тільки завдяки своїй силі волі, твердості, стійкості, цілеспрямованості вони зможуть домогтися сприятливих змін. Стабільність у фінансовій сфері вони знайдуть тільки в зрілі роки, ранній шлюб буде невдалим, призведе до проблем і ускладнень. Створивши сім’ю в більш зрілому віці, будуть щасливі в шлюбі.

Поради Козерогам, Народженим 8 Січня

Часто народжених 8 січня людей переслідують нервові зриви і фізичні травми – надто вже вони звикли працювати на межі сил, що не може не позначитися на здоров’ї. Цим людям потрібно навчитися бути до себе терпиміше, не вимагати надто багато, а також їм потрібно зрозуміти, що не завжди оточуючим комфортно перебувати поруч з таким вихором енергії. Здатність прощати собі і іншим якісь помилки – це життєве завдання народжених 8 січня.

Не будьте перфекціоністами, ідеал недосяжний. Навчіться йти на компроміси та поступки. Далеко не завжди ті люди, які не приймають Вашу сторону, автоматично є Вашими супротивниками. Але найголовніше: утримайтеся від руйнівного егоїзму і зарозумілості. Зарозумілість – річ хороша, але тільки воно все ж таки має якісь межі.


Залишити відгук