Венера в Будинку 9

Такі люди мають дуже розвиненою інтуїцією і високою чутливістю, завдяки чому здатні насолоджуватися буквально всім. Вони з задоволенням вчаться і схильні отримувати пристойну освіту. Їх життєвий шлях згладжений і полегшений. Вони врівноважені, ласкаві, милостиві та завжди готові допомагати іншим. Відрізняються особливо витонченим смаком і гармонійними поглядами на проблеми краси і питання прикраси життя. Можуть вступати в шлюб з іноземцем, нерідко відправляються в далеке весільну подорож, в якому проводять багато часу. Схильні до укладення шлюбу в церкві — для них це є запорукою сприятливого розвитку сімейних відносин. Поразка планети схиляє до ліні, байдужості, байдужості і фанатичної релігійності. Укладення шлюбу грунтується на єдності смаків і релігійних поглядів. Можливий шлюб з представником іншої культури і навіть раси. Уявлення про кохання і ідеалі сімейного життя дуже високі. Така людина любить релігійну музику і схильний до вивчення історії мистецтва і культурології. Він любить розважальні поїздки, схильний до місіонерської діяльності, у якій поєднуються пристрасть до переміщень і прагнення звернути інших в свою віру.

Відносини з родичами партнера складаються сприятливо. Ця людина сердечен, симпатичний, догідливою, оптимістичний і философичен. Він цікавиться всіма формами вдосконалення розуму, володіє спокійним норовом і розвиненим інтелектом. Любить класичну літературу, давню поезію, оперне мистецтво і середньовічну музику. Обожнює бути присутнім на публічних лекціях, присвячених історії та культурології, любить відвідувати презентації поетичних збірок та різні культурні заходи. Закордонна діяльність такої людини досить успішна. Він легко уникає багатьох можливих неприємностей. Його доля хороша, шлюб щасливий, а успіх майже постійний. Пошкодження планети обумовлює розвиток пристрасних бажань, відірваних від життя романтичних ідеалів і призводить до частих розчарувань, обумовленим недосяжністю ілюзорних цілей. Він швидко метикує, легко розташовує до себе людей, любить поетичні декламації, дотепний і схильний до занять філологією та історіографією.

Положення Венери в 9-му будинку вказує на ментальні насолоди. Вам подобається філософія і формальні концепції. Вам подобається дізнаватися, які правила і закони існують, і шукати більш естетичні шляхи їх пізнання. Вас тягне до харизматичним особистостям, великим мислителям, але це зовсім не означає, що ваш власний могутній інтелект. Вам подобається перебувати в потоці мислення, щоб цей потік омивав вас, подібно каскадного водоспаду. Це не любов до розмов і не просто спритність зверненнях мисленням, ви дуже швидко втомлюєтеся і від того, і від іншого. Ні, це любов до ідей, до пізнання, в основі якої лежать великі патерни творчого мислення. Пастка — розмежовувати звичайне вивчення філософії і зусилля з підтримання істинно етичного існування. Завдання — заповнити ваш мир естетичними ідеями, зробити його співзвучним красі воспарившего розуму, перед яким розкрилися нові горизонти, і поділитися цими насолодами з кожним.

Безпосереднє оточення для вас менш привабливо, ніж те, що знаходиться за горизонтом. Подорож — це розкішне, чарівне пригода. Будучи орієнтованим на контакти, ви встановлюєте взаємини з людьми інших культур. Це може означати, що вас тягне до іноземців в буквальному сенсі слова. Але також це може означати, що вас приваблюють люди з широкими і, можливо, екзотичними поглядами. Пастка — закохатися в бажання подорожувати і в результаті знехтувати задоволеннями вашого звичайного оточення. Пам’ятайте, що любов, щастя і задоволення всюдисущі і їх можна виявити повсюдно, а не тільки вдалині, за наступним пагорбом. Завдання — поважати, цінувати мир у всьому його культурному розмаїтті.

Вища освіта — це невичерпне джерело задоволення. Ви дуже сприйнятливі до навчання, і мало що в світі приносить вам більше задоволення, ніж потік знань. Коли в цьому будинку знаходиться Меркурій, то навчання здійснюється за допомогою активного діалогу. У даному ж випадку ви відчуваєте себе набагато затишніше в позиції сприймає. Ви не стільки бажаєте бути мудрим, скільки просто любите оточувати себе ідеями. Отже, ви були б щасливі, сидячи вдома і читаючи книги з мистецтва або філософії; ще краще для вас, якщо ви присутні на лекції, знаходитесь поруч з живим майстром. Втім, це не вроджене прагнення підкорятися, а просто любов до добірності процесу навчання.

Істина не повинна бути потворною. Добре смотрящаяся брехня набагато привабливіше, ніж гірка правда. Ви хочете пом’якшити, відполірувати до блиску, винести назовні красу всякої істини. Завдання — розкрити естетичну чеснота істини, показати собі і всім нам, як треба шанувати істину. Процес передачі істини повинен відповідати завданню. Передавайте її з грацією, і тоді ви знайдете більш гармонійні стосунки з природою та всесвітом. Істина — це краса, істина — це любов.

Ви вірите в те, що любов повинна заповнити світ, що люди повинні бути більш уважні один до одного. У вашому досконалому суспільстві відмова від любові був би головним гріхом. Це було б романтичне суспільство, приємне на вид і забарвлені в пастельні тони. Ви вірите в мистецтво і високий стиль спілкування. Світ був би заповнений чарівними об’єктами і прекрасними людьми; неподобство неможливо було б навіть придумати. Не було б чвар, криз, бентежних соціальних явищ. Кожен володів би граціозними манерами і належно вів би себе. Як правитель світу, ви були б зразком любові і краси, верховною жрицею романтики, символом щастя, сприйнятливості і родючості.


Залишити відгук