Уран в Будинку 9

Це винахідливий, незалежний і схильний до авантюр людина, обдарована різними здібностями. Він любить далекі подорожі в екзотичні місцевості, завдяки яким отримує можливість переживати дивні і незвичайні стани. Щодо релігії та ідеології недогматичен, його світогляд базується на інтуїтивному бачення реальності з явною соціально-утопічній орієнтацією. Поразка планети призводить до фанатизму, а також до виникнення неприємних ситуацій, пов’язаних з правосуддям і юридичними конфліктами. Така людина може досягти успіху у викладанні, зовнішньополітичної та видавничої діяльності. Нерідко такі люди стають обдарованими соціальними реформаторами та відомими політичними лідерами. Вони легко відходять від ортодоксальних релігійних і громадських поглядів і дотримуються передових поглядів в області філософії, виховання і вищої освіти.

Схильні до всього прогресивного та передового. Охоче цікавляться астрологією, езотеризмом і парапсихологією. Успішно використовують нові прийоми викладання, обожнюють нову відеотехніку і комп’ютерні системи. В глибині душі це завзяті утопісти, періодично потребують зміни вражень і яскравих пригоди. Їх ваблять таємниці давно пройшов і чарують загадки далеких світів. Вони обожнюють фантазувати про майбутнє, схильні до вивчення астрономії і археології. Нерідко такі люди стають фанатичними послідовниками сектантських лідерів, або кабінетними філософами, абстрактно і нежиттєздатне описують недоліки світу цього. Можливий дар передбачення майбутніх змін соціального життя. Часто такі люди стають талановитими авторами окультних творів. Вони люблять все незвичайне і неординарне, оригінальне і ексцентричне. З цікавістю колекціонують антикваріат, любопытствуют з приводу пророцтв і передбачень.

Проявляють явний інтерес до фантастичної літератури. Схильні до незвичайним забобонів. У далеких подорожах можуть потрапляти в значні катастрофи. Обожнюють самостійно здобувати освіту, тяжіють до заочною формами навчання. У эзотеризме неодмінно обирають свій власний шлях. Паранормальні психічні здібності проявляються у таких людей несподівано і відразу. Можуть стати талановитими винахідниками, бізнесменами, конструкторами, промисловцями, місіонерами, цілителями і першовідкривачами. При ураженні планети така людина повинна дотримуватися граничну обережність у наукових експериментах і пильність в поїздках, так як неприємності загрожують на кожному кроці. Дуже важливо послідовно дотримуватися норм закону, оскільки конфлікт з правосуддям часто закінчується поразкою такої людини.

Положення Урану в 9-му будинку показує, що вищий розум — це комора мотивів вашої поведінки. Ви хочете вийти за межі прийнятного, побачити те, що знаходиться в заборонених сферах мислення. Часом ви стаєте філософських або релігійних революціонером, щосили борючись з давніми віруваннями, ні перед чим не зупиняючись, щоб зруйнувати статус кво. Ваші висловлювання часто різкі і викликають, тому нерідко вони збурюють людей, приводять у замішання; ймовірно, ви з таким же успіхом створюєте собі опозицію, як і завойовуєте підтримку. Пам’ятайте, що руйнівна соціальна критика — справа нехитра. Прагніть до чогось більш високого, до справжніх реформ. Завдання — нехай ваш розум подорожує, де йому заманеться, нехай він вкаже вам невідомі раніше сфери, де ви зможете з блиском проявити себе. Живіть своєю власною філософією, так ви швидше зробите великі зміни в житті світу, ніж за допомогою штурму традиційних фортець влади.

Коли ви подорожуєте далеко від дому або, принаймні, далеко від звичного оточення, то можуть статися з вами, і часто дійсно трапляються різні несподіванки. Подорожі можуть приносити задоволення, розкривати перед вами нові горизонти, збуджуючи бажання якось по-іншому поглянути на світ і суспільство. Або вони можуть вибивати вас з колії, хаотизировать або руйнувати ваше життя. Коли ви хочете підбадьоритися, їдьте з дому, щось неодмінно зробить радикальне вплив на вашу свідомість. Подорожуючи, ви можете раптом виявити себе на самоті, навіть якщо в дорогу ви вирушали разом з друзями. І це природно, так як дослідження світу — це основний спосіб входження в контакт з вашою індивідуальністю. Використовуйте поїздки та подорожі для отримання нового бачення власного «я».

У разі розташування Урану в 9-му будинку ви менше всього схильні слідувати класичним законам отримання вищої освіти. Так, вас можна знайти в класній кімнаті, щось вивчає, але таке трапляється вкрай рідко. Безсумнівно, процес навчання не послідовний. У вашому житті бувають періоди, коли освіта вас не цікавить, ви набираєтеся сил, перебуваючи «під паром», просто пливете за течією». Але потім щось збуджує вашу свідомість, і ви занурюєтеся в інтенсивне навчання. Ваш розум поглинається хвилею просвітництва, правда, інші люди цього не розуміють і вважають ваша поведінка цілком незвичайним. Нерідко ви воюєте з традиційною мудрістю і цим наживає собі недругів, незважаючи на те, що ваші інтелектуальні здібності ніким не піддавалися сумніву. До біса ці торпеди! Повний вперед.

Істина — це не результат тривалого або копіткого дослідження, а раптовий сплеск осяяння. Будучи практичним, ви безсумнівно цікавитесь тією істиною, якою володіють інші люди, але тим не менше ви наполегливо прагнете розповісти про своїх власних відкриттях. Вам приносить задоволення повідомляти істину. Вам подобається дивувати людей, і найчастіше ваше повідомлення виглядає дивно. Однак пам’ятайте, що шоковий ефект — не завжди найкращий спосіб передачі істини. Не забувайте бути м’яким, і тоді вас будуть сприймати як мудрого генія, а не як сварливого дурня. Істина — це усвідомлення свободи.

У вашому ідеальному суспільстві існувало б лише кілька видів обмежень на самовираження чи їх не було б взагалі. Структуроване суспільство — це не для вас; чим менше правління, тим краще. Всі чоловіки були б братами (а всі жінки — сестрами), і кожна людина розвивав свої таланти на власний розсуд. Повага свободи особистості простягалося б аж до мирного вирішення конфліктів, ймовірно, це здійснювалося шляхом роз’єднання воюючих. Все, що застаріло, віджило своє, негайно і без жалю викидалося б і знищувалося і замінювалося новітнім. Як правитель світу, ви були б прихильним паном. Ви б усунули всі інститути влади і в кінцевому підсумку відреклися б від трону, і ніхто б не знав, серйозно ви це зробили чи жартома.


Залишити відгук