Сатурн в Будинку 9

До всього, що відбувається такі люди ставляться досить консервативно і відрізняються стойко догматичним підходом. Вони не довіряють нічому новому, але в той же час дуже щирі і прагнуть у всіх сферах отримати фундаментальні знання. Процес осягнення власного вищого «Я» стабілізовано і неуклонен. Такий чоловік може бути щасливим вченим, продуктивним філософом, відомим педагогом і знаючим викладачем університету. Він може процвітати в видавничої діяльності, проповідуванні і політиці, а також у галузях, пов’язаних з необхідністю використання ораторських здібностей. Іноземці та зарубіжжя приваблюють його, але відносини з ними не завжди складаються благополучно. Молодість відзначена догматизмом у життєвій філософії, і лише у зрілі роки людина стає мудрішою і набирається терпіння. Його глибокий розум, а почуття гумору оригінально. Можливі фанатизм і нетерпимість, вірогідні погані стосунки з родичами. Така людина або уникає поїздок за кордон, або присвячує їм все свій час. Він стабільно цікавиться релігійними і філософськими проблемами, які розглядає виключно у світлі їх практичної цінності та соціальної значущості.

Вища освіта розглядається як засіб досягнення авторитету і професійного успіху. Честолюбство призводить такої людини до авторитетного посаді релігійної організації або навчальному закладі. Такі люди завжди дбають про своєї моральної репутації, їх релігійні погляди консервативні і традиційні. Вони не здатні широко подивитися на світ і вмістити противолежащие точки зору. До всього ставляться старанно і споглядально, можлива схильність до пуританству. Відзначається інтерес до геології, археології та політекономії. Часто такі люди опиняються властолюбними і песимістичними, цілеспрямованими і працьовитими. Нерідко вони цікавляться астрологією і езотеризмом. Їх відрізняє глибина роздумів і схильність докопуватися до істини. Прагнення до пізнання і мудрості нерідко призводить таку людину на шлях аскетизму, скептицизму і фанатизму. Можливий інтерес до абстрактних знань і абстрактних наук, що така людина здатна застосувати в практиці життя. Відзначається схильність до нещасних випадків в тривалих подорожах. Можливі серйозні конфлікти з родичами супутника життя.

Ви потребуєте послідовною та зрозумілою філософській системі. Проте отримання подібної системи — це важка робота. Витончена заклопотаність вашими розумовими здібностями може змусити вас працювати дуже завзято або змусити дуже різко і грубо ставитися до життя. Таке поводження здатне спровокувати розумове виснаження, подібне м’язової спазмі. А в підсумку ви відкидаєте моральні обмеження. Не зосереджуйтеся на бажанні довести здібності вашого розуму, хай вони розвиваються власними темпами. Встаньте під захист консервативної філософської системи, але не перетворюйтеся в неприступну фортецю суворих переконань. Не переставайте вчитися. Наполегливо прагнете до пізнання, і ваш розум в остаточному підсумку перетвориться в саме ланцюгове, саме гідне ваше володіння.

Ваше прагнення до дослідження світу стримується рівною по силі обережністю. Бажання узгодити один з одним вплив цих суперечливих особливостей зустрічає на своєму шляху безліч пасток, бо кожен імпринт суспільства, що сформувався в дитинстві, чинить величезний вплив на вашу особистість. Якщо ви виросли, вживаючи гамбургери, то ви вважаєте, що гамбургери — це саме те, що є люди, і неприйняття екзотичної кухні проявить строгість ваших импринтов. Чи повинні ви ображати господиню відкиданням страви з сирої риби, яке вона так дбайливо приготувала, або ж вам просто необхідно стійко пережити його? Щоб вирости над собою, вам необхідно розширити пізнання в сфері культури, і не тільки власною головою, але також руками і ногами. Завдання — зосередити на цьому ваші сили; це вартий ваших зусиль.

Амбіція символізму Сатурна говорить про те, що вас дуже потужно притягує до себе тема здобуття вищої освіти. Це може бути позитивне вказівку на готовність і величезна старання в навчанні або негативне, показує, що ви насправді не бажаєте отримати освіту, а просто хочете, щоб вас лікували як інтелектуально розвинену особистість. Ви прагматично ставитеся до вищої освіти; такий підхід корисний до тих пір, поки він допомагає застосовувати абстрактні знання до реального життя; однак він шкідливий, якщо приводить вас до матеріалістичних переконань. Сатурнианская сприйнятливість до теми влади говорить про те, що ви бажаєте власними стараннями утвердити себе в суспільстві. Це прагнення благотворно, якщо ви здатні з повною відповідальністю скористатися становищем в суспільстві, як трампліном для подальших досліджень, і руйнівно, якщо в результаті ви стаєте вузьколобих, тим, хто заперечує досвід, що виходить за рамки зрозумілою вам реальності.

Ви є випускником школи суворих випробувань, в якій вивчається істина. Безпосередній досвід — найкращий учитель; нехай він час від часу збиває вас з пантелику, але все ж це єдиний авторитетний джерело одкровення. На початку вашого життя ви володієте істиною грубої і неотшлифованной, і пізніше ви можете шкодувати про деяких з своїх припущень і уявлень. Втім, з плином життя ваш досвід пошуку істини розростається і поглиблюється, і в кінцевому рахунку ви доводите право на володіння невичерпним джерелом мудрості. Щоб оголошувати правду, тільки правду і нічого крім правди, ви повинні проявити всю вашу хоробрість. Ви хочете захистити себе від небезпеки, ухилитися від прямої відповіді, залучити в якості захисту авторитетних людей. Але будьте міцні, бо брехня шкідлива. Краще взагалі нічого не говорити, ніж будувати припущення. Істина — це очищена сутність досвіду.

У вашому ідеальному суспільстві акцентировались відповідальність, цілісність і порядок. Кожна людина слугував прикладом для інших тим, що не схилявся б під тягарем взятого на себе тягаря, незалежно від його величини. У вашому ідеальному світі панували б дотримання суворої дисципліни і підпорядкування прийнятим законом, засновані не на страху покарання, па щирій вірі, що це необхідно, якщо ми хочемо зберегти цивілізацію. Формальні ритуали грали величезну роль у процесі соціалізації, бо стабільність знаходиться на самому початку вашого списку ідеалів. Як правитель світу, ви були б верховним володарем: відповідальним, непохитним, але справедливим, ніколи не користується вигодами, які створює ваше величне положення.


Залишити відгук