Плутон у Будинку 9

Неспокійний, повний ентузіазму та запалу, огнен в устремлінні і схильний до авантюризму. Прагне робити все, що йому заманеться для того, щоб випробувати все можливе на власному досвіді. Нерідко спрямовується до здійснення важкою мрії. Залучаємо іншими країнами, може зважитись на далеку, доленосне подорож. Обожнює безперервно вчитися, може стати творцем чудових книг, присвячених містики, езотеризм і сексу, а також біографом великих революціонерів. Такій людині нерідко доводиться повністю змінювати культурну або релігійну орієнтацію. Поразка планети схиляє до обмеженості світогляду, безлічі забобонів і небажання вислуховувати думки інших людей. Можуть виникнути серйозні проблеми юридичного порядку, а також конфлікти з владою і держустановами. Можливі серйозні проблеми з родичами і труднощі за кордоном. Така людина цікавиться правовою реформою, виховної та релігійної системи.

Він володіє особливим даром осягати характер основоположних соціальних зв’язків. Здатний передбачати розвиток людства і народу. Гармонійна планета повідомляє дар духовного керівництва. Якщо честолюбство перебільшено, така людина домагається авторитету шляхом отримання вищої освіти, завдяки поїздкам і псевдодуховным досягнень. Такий зарозумілий людина понад усе прагне почестей і уваги мас. Гармонійна планета свідчить про те, що вищі досягнення можуть бути знайдені завдяки прекрасному освіти. Воля людини має бути підпорядкована моральному закону. Він терпіти не може лицемірства і соціальної несправедливості. Якщо соціальні інститути здаються такій людині неприйнятними і дискримінаційними, він без довгих роздумів стає активним революціонером. Уражена планета привертає до псевдодуховному зарозумілості, релігійного фанатизму і прагнення нав’язати свої погляди іншим.

Можливі заняття антисоціальною позиції і безбожність світогляду. Рано чи пізно глибокі потрясіння змусять такої людини змінити релігійні погляди і переорієнтуватися на інші духовні цінності. Поразка планети схиляє до надмірного авантюризму, лицемірству й лукавства, а також до відсутності здатності вірити і довіряти. Переконання і світогляд такої людини вкорінені в його натурі дуже глибоко, майже на рівні тваринних інстинктів. Великі інтелектуальні і духовні здібності, сильні тяга до знань, ідеалізм і здатність до передчуттю. Такі люди дуже працьовиті в дослідженнях і відрізняються підвищеною працездатністю, якщо їм доводиться працювати за кордоном. Поразка планети робить їх схильними до зрад і зради, сектантства і необдуманному ризику, а дальні поїздки можуть бути чреваті всілякими неприємностями.

Ваш вищий розум піддається періодичним очищениям. У певні моменти життя ви відкриваєте нове філософське бачення, і воно вражає вас своєю неймовірною по мощі переконливістю. Всі попередні етичні погляди відкидаються геть, знищуються більш новим, ясним баченням. Ваше цілісне ставлення до життя змінюється за добу з моменту глибинного контакту з новою філософією. Потім настає стійка фаза — до наступної ментальної очищення. Кожне стабільний стан розуму песет в собі величезну міць. Вона може бути скальпелем хірурга, вскрывающим сутність життя, або зброєю, принуждающим інших людей до покори. Завдання — взяти перше і уникати останнього.

Якщо справа стосується розширення пізнань у сфері культури, то ви або повністю приймаєте потік нового, або отметаете його з порога. Ви можете бути неймовірно самовпевнені, вважаючи, що ваше особисте сприйняття світу притаманне всім. В ці моменти ви не бачите далі власного носа. А значить, подорож для вас марно, ваша особистість не піддається зміні. В інші моменти ваше підсвідомість достатньою мірою готове для винесення свого змісту в сферу свідомості. У цьому випадку подорож може надати глибоке вплив на вас. У вас всередині загоряється факел цікавості до інших способів облаштування життя, і ваше прагнення до зміни через вивчення інших культур перетворюється на ураган осяянь.

Освіта — це засіб живлення потужних емоційних вірувань. Ви розшукуєте принципи, які могли б виправдати ваш запал. Що б ви не вивчали в даний момент, все це стає сумою ваших пізнань, немов ніщо з ваших колишніх знань не представляє для вас цінності. Цілком природно, що пошуки сенсу призведуть до необхідності відмови від деяких старих способів мислення, однак звертайте увагу на те, що ви руйнуєте. Завдання — знайти розширена свідомість, а не просто обміняти негнучку систему мислення на іншу, в рівній мірі фанатичну філософію.

Одкровення справляє на вас дуже потужний вплив; ви, на відміну від деяких людей, зміните своє життя так, щоб відповідати істині у вашому розумінні. Але істина не така вже й проста, вона ховається між рядків. Тому будьте уважні. Брехня часто маскується під істину, вона подібна до вовка в овечій шкурі. Будьте щирим, але не повергайте на землю, не тисніть па людей своєю істиною — вони можуть відповісти вам тим же. Нехай люди шукають свій шлях у житті. Вам необхідно розвивати якість споріднення, здатність інтегрувати нову істину у ваше життя, не знищуючи повністю все те, що ви розкрили в минулому. Пам’ятайте, всі великі істини можуть співіснувати і дійсно співіснують, і не використовуйте істину в руйнівних цілях. Не забувайте, що ви ще зустрінетеся з наслідками ваших діянь. Істина потужна і небезпечна, вселяє благоговіння і остаточна.

Ви хочете змінити суспільство так, щоб воно з часом ставало все сильніше і міцніше, поки що не знайшло б міць гігантського вулкана. Якщо б вам перешкодили віджилі структури, то вони були б знищені. В суспільстві правила б емоційна сила — чиста, пульсуюча, первинна енергія. Для людей таке суспільство стало б раєм або пеклом, «Утопія або 1984». Як правитель світу, ви були б абсолютним монархом. Ваше слово було б законом, але кожна людина завжди погоджувався б з вами, тому що в суспільстві не існувало б причин для розбіжностей.


Залишити відгук