Нептун в Будинку 9

Це терплячий і витриманий людина, що володіє тонкою інтуїцією і піддається чужому впливу. Він активно цікавиться освітніми програмами та соціальними реформами. Любить вчитися і виявляє здібності до вивчення іноземних мов, прагне допомагати людям, позбавленим волі. Любить подорожувати, легко вступати в контакт з іноземцями. Має безмежну фантазію і яскрава уява. Поразка планети повідомляє непрактичність і створює труднощі при завершенні освіти. Такій людині потрібно послідовно уникати магії і практичного окультизму. Найчастіше такі люди цікавляться містичними формами релігії, йогою і таємними культами. Гармонійна планета дарує високу духовність, дар пророцтва, тонкий розум і високу сприйнятливість. Така людина здатна отримувати будь-які знання завдяки розвиненій від народження інтуїції. Уражена планета схиляє до фанатизму, тупий прихильності примітивних культів, сліпого поклоніння гуру, а також до бажання вважати себе обраним учнем великого пророка.

Такій людині необхідно навчитися вбачати різницю між справжнім духовним керівником і шарлатаном. Справжній учитель ніколи не проявить егоїзму і зарозумілості. Поразка планети створює небезпеку ігнорування професійного навчання і визначає труднощі у спілкуванні з родичами супутника життя. Натура натхненна, переживання багаті. Сни дивні і загадкові. Схильний до вивчення духовних дисциплін та езотеричних наук. Можливі серйозні юридичні труднощі, схильність поганим психічним переживанням і схильність до вдавання. Така людина кілька сонливий і тяжіє до зловживання дурманящими засобами. Його світогляд незвично і дивно, думки досить-таки хаотичні. Він сповнений тривог і побоювань, полохливий і боязливий. Велика небезпека душевних розладів. Такі люди успішно займаються дослідженнями в області парапсихології, пророцтв і езотеризм. При правильному розвитку така людина у зрілому віці стає мудрим і примножує як матеріальні, так і духовні цінності.

Положення Нептуна в 9-му будинку вказує на вашу відкритість для інспірацій вищого розуму. Ви усвідомлюєте, що проносяться розумові патерни, ви відчуваєте голос вселенського Розуму, що звучить у витончених почуттях і швидкоплинних образах. Ви можете впадати в замішання, бо нерідко складно висловити ваші думки. Часом ви знаходите благоговійно натхнене понад усвідомлення. Незважаючи па ваше прагнення до порозуміння, не намагайтеся описати ідеальний моральний шлях. Нехай все співіснує з усім; нагадуйте собі, що різні шляхи врешті-решт приводять до одного і того ж, до безкрайому співчуття і розуміння, надстоящих над усіма думками і системами пізнання. Пам’ятайте, що ваш розум натхненний, те, що ви говорите, не так важливо в порівнянні з красою передачі ваших ідей.

Ви бажаєте виявити універсальну мову, розкрити, що об’єднує культури і людей. У подорожах разыскивайте місця, резонуючі з вашими душевними основами. Якщо ви знайдете їх, розслабтеся — ви вдома. Якщо не знайдете, також розслабтеся — … здайтеся і переймайте новизну. Не можете перемогти, — об’єднайтеся. До подорожей в даному випадку також відноситься те, що іноді називається «астральним польотом», внетелесным досвідом. Пастка — бути чужаком в чужій країні. Пам’ятайте, що остаточне Єднання говорить сама за себе: остаточне, поза всяких форм звичайному житті. Завдання — продемонструвати загальність, вселенське єднання людського досвіду; нагадати нам, що ми єдині, а не розділені. Не втрачайте цю віру навіть у похмурі часи.

Ви не пам’ятаєте, а поглинаєте те, чому вас вчать. Навчання не контролюється свідомістю, а сам процес навчання схожий з подорожжю по річці на плоту. Часом вода тече повільно, річка широка, і ви насолоджуєтеся подорожжю. Але в інші моменти часу річка звужується і спокійне протягом перетворюється на бурхливий потік, і ви несете через пороги ментала, стійко чіпляєтеся за безцінну життя, боячись потонути. Вас також може винести з річки в океан безмежного розуму, далеко від суші, де практично неможливо керувати плотом. Якщо подорож починається, то воно розгортається у відповідності з його внутрішнім імпульсом. Коли ви розкриваються назустріч вищого знання, ставитеся м’яко до самого себе і смиренно до всесвіту. Співчуття, сприйняття і здивування — ось характерні властивості справжнього навчання.

Істина неосязаема, майже містична. Їй не властива реальність факту; вона рельєфно не виділяється, коли протистоїть в мирському житті. Вона невидимо пронизує все, є частиною тканини буття, банальна і в той же час екстраординарна. Істина мигоче перед оком вашого розуму, танцює на периферії бачення. Вона легше контактує з почуттями, ніж розумом, оскільки те, що може бути пояснено, може бути і виправдана. Повідомляти істину необхідно красиво і з гумором. Існує проблема передачі її словами;- почуття — це одне, а розмова — це зовсім інше. Кращий рада — використовувати як можна більш прості слова. Це знижує шанс нерозуміння, так як пояснення може призвести до непорозуміння. Істина ідеальна, трансцендентна і нескінченна.

У вашому ідеальному суспільстві правила б віра, у ньому кожна мрія ставала б реальністю. Нам не потрібно було б вербалыно зв’язуватися один з одним в цьому досконалому світі, тому що кожна людина знала б думки і почуття будь-якого іншого людини. Ми були б єдиним розумом, єдиним серцем. Співчуття лежав би в основі всякого людського взаємодії. А дива просто не давали б нам проходу. Як правитель світу, ви були б королем королів, господарем господарів, ідеально чистим і абсолютно вибачливим. Ваш указ: вселенська любов для всіх істот і підпорядкування Божественної містерії життя.


Залишити відгук