Меркурій в Будинку 9

Це щиро віруюча людина, зацікавлений в отриманні якісної освіти, люблячий філософію і охоче вивчає культуру і релігію інших країн і народів. Він любить подорожувати і вільно опановує багатьма іноземними мовами. Може бути щасливий як творець реклами, викладач університету, історик і педагог-антрополог. Інтуїція розвинена настільки сильно, що часом багато хто вважає його ясновидцем. При неправильному використанні енергії така людина перебуває під тиском сумнівів, із-за чого може стати занадто догматичним, впертим і різким в судженнях, а також проявити схильність до частих змін точки зору. Йому краще жити окремо від родичів, так як при спільному проживанні ймовірно безліч розбіжностей. Така людина прагне до отримання вчених ступенів і гучних титулів.

Його розум завжди зайнятий пануючими в юриспруденції, метафізики і духовної психології ідеями. Його рішення ґрунтуються на здоровому прагматизмі, пов’язаному з моральними міркуваннями. Переконання підкріплені фактами, які сама людина вважає надзвичайно важливими. Такий індивідуум не боїться подолання великих відстаней, якщо це допоможе йому дізнатися щось принципово нове. Часто такі люди стають релігійними наставниками або гуру сект. При сприятливих показниках гороскопу можливий дар пророцтва. Розум оригінальний, майстерний і старанний. Літературний дар поєднується з пристрастю до мистецтва і любов’ю до знання. Така людина любить осягати прихований зміст притч, легенд і переказів. Можливий успіх на видавничій ниві. Він багато читає, нерідко зайнятий літературною творчістю, накопичує знання звідусіль, причому самого різного характеру. При неправильному використанні енергії він страждає протиріччями, існуючими між його різнобічними інтересами, і розкидає свої сили, займаючись відразу багатьом, замість того, щоб запобігти розсіювання енергії, зосередитися на одній справі й завершити його.

Він володіє здоровою комерційною жилкою, кілька квапливий і легко дає обіцянки, які йому важко виконати. Володіє хорошими задатками, необхідними для застосування духовних практик. Негативний розвиток характеру робить його нерішучим і віроломним. Можлива сверхкритичность, схильність до пуританству і бажання очолити рух фанатиків. Нерідко такі люди стають щасливими астрологами, хорошими письменниками, оригінальними математиками і успішно діючими лікарями. Діяльний розум і практичний. При ураженні планети відзначається схильність до недолугим поїздок і порожньому марнування сил і часу. Дуже важливо розвиток логічності, строгості і самоконтролю. Дар передбачення необхідно розвивати, інакше він вироджується в пусте прожектерство. Можливий успіх у психології і соціології. Дуже важливо доповнити власні інтуїції суворої наукової фактологией і широким концептуальним знанням.

Положення Меркурія в 9-му будинку говорить про те, що ви колекціонуєте абстрактні системи, подібно до того, як інші люди колекціонують марки, і конструюєте мережа, яка з’єднує ці системи воєдино. Як ніщо інше, ви любите стару добру домашню дискусію, переважно дебати. Поки розмова зберігає жвавість, зовсім не має значення позиція, яку ви захищаєте. Пастки численні. Ваше мислення надзвичайно рухливі, але не завжди логічно, і нерідко ви генеруєте дуже обширні висновки, ґрунтуючись лише на мізерному дослідному знанні. Ви хотіли б знати всі, але будучи не в змозі охопити всі сфери, ви знову і знову «пережовуєте» певну тему. На всі випадки життя у вас є відповідь. Як майстер раціоналізації, ви здатні експромтом «видати на гора» зручну і вигідну «філософію». Завдання — стати справжнім бібліотекарем філософських знань.

Ви не можете не вчитися занадто наполегливо, не поглинати зором занадто багато, не подорожувати надто далеко. Все, з чим ви стикаєтеся, виявляється сполученим ще з чимось- ваш розум перетворюється в центральний комутатор. Вам подобається комунікація на великі відстані; часто навіть телефону буде достатньо. Всі засоби зв’язку цікаві для вас: журнали, туристичні буклети, зарубіжні фільми, — все, що може живити цікавість розуму. Вас цікавить Мозок Землі, ви бажаєте переконатися, що ваша нервова система міцно підключена до мережі зв’язку, яка обплутує всю земну кулю. Ви розглядаєте чужинців як потенційних друзів, як новий аванпост вашої мережі. Ви прагнете до експансії у всіх одразу і ні в чому зокрема.

Певно, ви не прагнете здобувати знання лише в певній освітній структурі, ви не схильні досліджувати яку-небудь специфічну галузь знань. Набагато ймовірніше, що ви проявляєте інтерес до різноманітних областях освіти, беручи трохи від однієї сфери, трохи від іншого; це більше схоже з оглядом, ніж з глибоким вивченням. Подібне прагнення до різноплановому навчання модифікується положенням Сонця в натальной карті. Якщо воно знаходиться в 10-му будинку, то можлива більш вузька спеціалізація або, принаймні, підпорядкування ваших поривів до навчання єдиної мети, використання знань лише у сфері кар’єри. Якщо Сонце знаходиться в 9-му будинку, то ваші ментальні інтереси більш великі. Якщо воно в 8-му будинку, можливо і те, і інше, все буде визначатися іншими факторами. Завдання — пам’ятати, що діалог більш важливий, ніж чисте навчання. Навчання найбільше вдається у взаємодії і двосторонній комунікації, в життєвому обміні натхненням і спонуканнями.

Вас зачаровує різноманітність форм істини. Для вас природно досліджувати всі відгалуження річки, усвідомлюючи, що кожне з них в кінцевому підсумку впадає в море. Ви схоплює інформацію оком розуму, розглядаючи її з різних сторін, стискаючи і розтягуючи, досліджуючи зміни в її формі, розрізаючи її на тисячі шматочків, розшукуючи відмінності, протиріччя і парадокси. Ви не досягаєте кінцевого продукту, закінченою істини. Ви знову і знову залишаєтеся в лабораторії, перевіряючи, очищаючи, експериментуючи. Для вас більш природно міркувати про пошук істини, ніж висловлювати її безпосередньо. Завдання — передати нам ті структури, з допомогою яких ми могли б здобути мудрість. Істина — це нескінченне джерело цікавості, безперервне дослідження.

Ви идеализируете суспільство, де люди навчаються ефективно виражати власні думки. В залежності від знаку, в якому знаходиться Меркурій, і від стану Сонця ви вірите або у відкритий доступ до інформації, або у міцний контроль над інформацією; перше більш ймовірно, ніж останнім. Втім, у будь-якому випадку було б завжди дозволено вільне пересування від місця до місця. Досконале суспільство перебувало б у стані постійної зміни. Як правитель світу, ви були б основним інформаційним вузлом, сполученим з усім та усіма, але тим не менш мобільним, які досліджують своє королівство.


Залишити відгук