Марс у Будинку 9

Це незалежний, повний ентузіазму і дуже неспокійний людина, схильна активно подорожувати наяву, або в уяві. Він дуже допитливий і любить вчитися. Якщо немає можливості отримати добру освіту, багато осягає, стаючи на шлях самоучки. Часом виявляє зайвий скептицизм, пов’язаний зі схильністю до фанатизму і надмірного довірі вчителям і доктрин. Неправильне використання енергій може спровокувати важкі обмеження і втрату свободи, пов’язану з відносинами з іноземцями та подорожами за кордон. Не виключені складні стосунки з родичами. Така людина любить спортивні заняття на свіжому повітрі, обожнює філософствувати і повчати інших, схильний до поїздок і широким соціальним контактам. Сам собі він є лицарем ідеалів, захищає те, чому поклоняється. Такі люди стають яскравими реформаторами, підтримують освітні системи, релігійні інститути, гуманітарну еліту і надихають інших на прийняття відповідальності за думки і вчинки. Їх зусилля успішні тому, що вони не тільки декларують високі принципи, але й прагнуть втілити свої ідеї в життя. Нерідко такі люди вступають у войовничо налаштовані угруповання.

Вони схильні до вивчення гуманітарних наук за кордоном. Аспект зустрічається у полум’яних революціонерів і завзятих реакціонерів, схожих один з одним в схильності до поетики боротьби і битв за вдосконалення світу. Нерідко такі люди стають перетворювачами суспільної свідомості, збирають навколо себе юрби захоплених і анафемствующими залишаються осторонь. Деколи вони бувають узколобы і фанатичні, чим неабияк дратують людей з широкими поглядами. Вони пристрасно проповідують особиста думка, проявляючи рідкісну нетерпимість стосовно інших поглядів. Виявляється тенденція ненавидіти інакодумців — немає бажання вчитися розуміти обставини і досвід інших. Нерідко вони себе ототожнюють з релігійною, політичною і філософською доктриною, що підвищує їх почуття власної значущості. У вирішенні релігійних і юридичних питань вони схильні до насильствам і боротьбі. Нерідко відзначаються болісні нічні кошмари і дивні тривожні фантазії. Ці люди у що б то не стало прагнуть втілити ідеали в життя, нехай навіть ціною спокою і рівноваги інших. Вони безладні, упереджені, забобонні і предубежденны. Свої права захищають діяльно і рішуче, а в саморозвитку в обраному напрямку проявляють неабияку сміливість і безкомпромісність.

Вони постійно вступають в ідеологічні, юридичні та релігійні суперечки, схильні до осуждательству і отрицательству. Догматичними є, незлагідні, строптивы, відрізняються безліччю інтересів і прагненням затвердити свої погляди будь-якими засобами. Такі люди стають або шаленими атеїстами, або фанатичними сектантами. Вони вважають необхідним у що б то не стало встигнути реалізувати сповідувані ними ідеали до кінця життя. Звідси — їх заздрісність, ревнощі і недружелюбність, схильність до брехні і обману, до сектантства і непримиренності. Їм необхідно розвивати в собі чесність, благородство і почуття справедливості. Пошкодження планети схиляє до богохульства і блюзнірства, а також створює небезпеку для життя, реализующуюся в поїздках і в житті за кордоном. Зле дотепність поєднується з невротичними тенденціями постійно доводити всім все і вся.

Положення Марса в 9-му будинку вказує на пристрасний інтерес до ментального бою — мислення розпалює ваш запал. Ви бажаєте продемонструвати великодушність вашого розуму. Кожен раз, коли ви стикаєтеся на вашому шляху з новим запитанням, ви повинні дати на нього відповідь, щоб можна було рухатися далі. Спочатку ваше ставлення до питань — звичайна бравада, і як наслідок, вас може вразити будь-хитрий питання. Але в міру набуття досвіду ваша впевненість зростає. Ви опановуєте грою знання, навчаючись перемагати дурні питання і протистояти більш глибоким питань. Пастка — сперечатися заради самої суперечки. Завдання — мислити ясно і логічно, пробиваючись крізь часто завуальовані і звивисті патерни релігії, філософії та моралі. Простота і ясність — ось ваш шлях.

Підкоренням інших територій ви прагнете задовольнити вашу пристрасть до подорожей; ви можете кинути всі справи і в мить ока пуститися в шлях. Чим довше ви знаходитесь в чужорідному середовищі, тим більш великі потоки адреналіну циркулюють всередині вас. Надто потужне збудження викликає параною, часом ви можете відчувати себе подібно Кастеру (Custer), оточеному вороже налаштованими індіанцями. Якщо ви потрапляєте в цю пастку, то шукайте споріднений людський контакт у чужорідному оточенні, бо він може заспокоїти дикого звіра, що знаходиться всередині вас. Завдання — вийти за межі кордонів вашої культури. Подорож в буквальному сенсі слова більш важливо, ніж подорож в думках — роз’їжджав по світу. Вам більше по душі повна заворушень Конастога, захаращена вагонами, ніж комфорт розкішного туристичного Віннебаго. Живіть своїм розумом і перетворіть ваші пригоди в легенду.

Бажання знати більше, бачити далі розбурхує ваше життя. Немов ведуча собака вашої упряжки «заразилася» неймовірним по силі спонуканням переслідувати кроликів в лісі. Те, що вам вже відомо, дуже швидко втрачає свою привабливість, тому вивчайте тільки те, що здатне освіжити вашу життя. Традиційні суспільні інститути цілком підходять для вас, бо дипломи — це ваші нагороди. Якщо ви вирішуєте осягати певний вид знань, не зупиняйтеся, не кидайте навчання до тих пір, поки ви не опануєте предметом, принаймні його основами. Але часом ваша спрямованість, прямота спонукання заважає вам оцінювати тонкощі концептуальної системи. Ця наївність змушує вас все вище і вище підійматися на гору знань.

Набуття істини не є проблемою. Якщо на вашому шляху з’являється стіна, то ви її прошибаете. Не схильний до витонченості і майстерності поведінки, ви ігноруєте винятку, парадокси і викривлення шляху, розшукуючи базову істину. Ваш розум розсікає всяку життєву ситуацію на прості і зрозумілі компоненти — на істинне та хибне. Чудово, якщо ситуація піддається такому розподілу. Але взаємодії людей не завжди підкоряються цьому архетипу, і вам необхідно зрозуміти, що істина, яку ви шукаєте, дійсно може співіснувати з істиною, якою володіють інші люди. Тому перш ніж повалити ваших опонентів на землю, а це є серйозною проблемою, не забудьте запитати себе, чи вони не володіють більш глибокої істиною в порівнянні з вашою. Озирніться перед стрибком і не застосовуйте зброю, не подивившись противникам в очі — вони можуть виявитися друзями, а не ворогами. Реальна задача — викорінити приховану темряву всередині себе. Боріться за істину, але пам’ятайте, що війна — це не філософія, а лише крайній засіб встановлення миру. Істина — це меч і щит.

Ви идеализируете ясність і простоту архетипній моральності, де добро і зло чітко розмежовані, де кожен знає своє місце в світі, а керує світом найсильніший. Ви створили б такий світ, де сексуальні спонукання виражалися б більш відкрито: світ, де бажання шанувалося як найвища емоція, як найчистіший стимул. Як правитель світу, ви були б подібні до гордому самураєві, сильному, жорстокому і доблесному.


Залишити відгук