Юпітер у Будинку 9

Відданий, терплячий, амбітний, наполегливо цікавиться релігією і філософією, любить жити за кордоном, має прекрасні стосунки з іноземцями і завжди прагне подорожувати. Прагне в що б то не стало здобути вищу освіту. Виявляє великі здібності до мов, літератури і видавничої діяльності, тяжіє до викладання і ораторству. Негативні сторони натури — зарозумілість, чванство, самозакоханість. Виявляє поглиблений інтерес до метафізики, історії культур і філософським концепціям. Все своє життя вибудовує в суворій відповідності з обраним моральним кодексом. З цікавістю вивчає будь-які уявні конструкції з області права і гуманітарних наук, успішно працює у вузах і приватних школах. Прагне накопичити якомога більше знань, і лише при ураженні планети не має до цього жодних можливостей з-за ліні і недисциплінованості. Часто такі люди стають міністрами соціального забезпечення, або займають важливі пости в церковній ієрархії.

Вони дуже душевні і емоційно теплі, але схильність до крайнощів обрання світоглядних позицій робить їх вузьколобими і обмеженими. Прекрасна інтуїція, дар передбачення, успіх і почесті в добродійних і місіонерських справах. Часті пророчі сни, інтерес до міжнародного життя. Спокійний і оптимістичний характер. Такі люди люблять поміркувати про вищу знанні і нерідко уявляють себе його власниками. Вони щиро зберігають вірність ідеї і можуть бути щасливі як художники, науковці, судді, священики і спеціалісти по зв’язках з громадськістю. Їх шлюб зазвичай вигідний і сприятливий. У давнину цей аспект пов’язували з «прихильністю богів і королів». При невірному використанні енергій схильні до життя не за коштами, перевищує всякі можливості домаганням, неповернення кредитів, зухвальства у справах і невдачі в контактах. Ці люди завжди відверті і поблажливі, їх відрізняє філософський склад розуму і чудова здатність орієнтуватися в майбутньому. Вони схильні до сильно вираженою духовної експансії, цілительству і заняття окультизмом. Вони рідко програють, так як інтенсивно передчувають майбутнє.

Положення Юпітера в 9-му будинку говорить про те, що ви навчаєтесь і навчаєте з однаковим ентузіазмом, часто комбінуючи і те, і інше в жвавому діалозі. Ви розглядаєте думки інших людей як поклади, які необхідно розробляти, так як ви розумієте, що кожен знає щось цінне. Ви прогресивні, але діяли в руслі традицій, і час від часу вас захоплюють ментальні кліше. Філософія, етика, релігія або законодавчі акти синтезуються в процесі невпинного пошуку ідеального узагальнення. Ви кидаєте нові ідеї в казанок, де вариться ментальний суп, щоб відчути, як зміниться його смак. На жаль, деякі люди не здатні оцінити вашого звернення з їх знаннями, набутими потом і кров’ю, як з напівфабрикатами для вашої ментальної кухні, і в результаті вони можуть на вас образитися. Ви — шеф-кухар розуму, але перш ніж поринути з головою в приготування власного «кулінарного шедевра», оціните те блюдо, яке пропонує вам кожна людина. Боріться з помпезністю і уникайте пасток битви за справедливість або ментального переваги. Завдання — скромно визнати, що джерело мудрості — життя, а не знання лише про все.

Подорож в будь-якому вигляді — це задоволення. Ви використовуєте кожну можливість для розширення знань у сфері культури. Ви бажаєте побачити розвиток світу, закарбоване в історії його регіонів, ви дуже глибоко відчуваєте вплив групового свідомості, який чиниться в будь-якій точці світу. Виявлення універсального сліду культури скрізь, де тільки не ступала нога людини, захоплює вас. Ви більше всього відчуваєте себе як вдома тоді, коли ви вчитеся, а вчіться ви найефективніше в дорозі, досліджуючи світ.

Ви помічаєте керівні принципи в кожній події, в кожному виді життєвого досвіду. Таким чином, весь світ для вас — це класна кімната. І як результат, всяке навчання — це просто стимулятор плідної роботи вашого розуму. Ви можете бути фермером чи професором, але незалежно від соціальної ролі ви в глибині душі є інтелектуалом, філософом від природи; ваше навчання буде здійснюватися незалежно від того, де ви знаходитеся і що ви робите. Навчання — це найбільша насолода для вас, найбільш природне засіб самовираження, тому потворствуйте собі. З вигодою використовувати кожну можливість для навчання.

Ви любите міркувати про істину, філософствувати, вибудовувати одну гіпотезу за одною і переходити від мізерної інформації до самим великим узагальнень. В дійсності, саме ці узагальнення вам найбільше до серця. Ви величні, коли повідомляєте людям істину. Але виникає питання: самі-то ви хоч розумієте, що повідомляєте? Не спокушайтеся пасткою жвавої мудрості. Той факт, що ви здатні переконати інших, не гарантує вашої справжньої зрілості. Красномовство — це не те ж саме, що «золотий» розум або серце. Ви маєте дар. Не зловживайте ним. Не зациклюйтеся на буденні речі. Завдання — стати витонченим і вишуканим. Істина — це кінцевий продукт еволюції.

У вашому ідеальному суспільстві було б дозволено все, ніщо не заборонялося, крім, звичайно, песимізму. Кожна людина був би впевнений в собі і зацікавлений поділитися оптимізмом з іншими людьми, які володіли б якістю всебічної сприйнятливості. У бізнесі і політиці панувала б атмосфера чесності і порядності. Обмежені, вузькі погляди не приймалися б в розрахунок при реалізації більш великих задумів. Кожен мав би поважати ідеологічні погляди інших людей, не конфліктуючи з ними. Як правитель світу, ви були б подібні філософу/королю Платона, володіє мудрістю, яка є породженням ідеальної проникливості.


Залишити відгук