День Народження 28 Листопада: Знак Зодіаку — Стрілець

Стрільці, які народилися 28 листопада, — безстрашні піонери-першопрохідці, які постійно шукають активних занять і гострих відчуттів. Ви вважаєте, що складності — це суть життя, і не чекаєте, що все, чого ви хочете, просто звалиться з неба. Тим не менш, чим би ви не займалися, вам супроводжують удача і успіх. Стрілець — подвійний знак, під яким народжуються не тільки філософи і мислителі, але також спортсмени і шукачі пригод. Ви палко захищаєте свої ідеї, проте не менш люто можете битися за спортивні нагороди і трофеї.

Народженим 28 листопада необхідні мир і спокій в міцному будинку. Не менш важливо для них спілкування з живою природою, наприклад, з тваринами і рослинами. Їм піде на користь вегетаріанська дієта, але навіть для любителів м’яса буде корисно урізноманітнити свій стіл свіжими овочами, хлібом, молочними продуктами. Всі спроби забутися за допомогою медикаментів або алкоголю повинні сприйматися з великою обережністю. Народженим 28 листопада необхідно остерігатися проблеми з бронхами; курцям варто періодично перевіряти легкі, навіть якщо лікар щоразу радить відмовитися від сигарет. Любов до фізичних вправ зумовлює природний інтерес до спорту і різноманітним навантаженням.

Надзвичайно сильні особистості, народжені 28 листопада, повинні в усьому йти своїм шляхом. Парадоксальні за своєю суттю, народжені в цей день ніколи не перестають дивувати своїх рідних і друзів незвичайним поєднанням агресії і чутливості. Для них вкрай важливо їх світогляд, але воно може змінюватися неймовірним чином, блукаючи в лабіринті іронії і абсолютної серйозності. Наприклад, іноді дуже важко визначити, чи є народився 28 листопада консерватор або радикал, правим або лівим, прихильником громадського порядку або бунтарем-анархістом. Зрештою, всі ці терміни майже не мають ніякого відношення до способу мислення народилися 28 листопада, зрозуміти яких можна лише за допомогою їх власної системи координат.

Знак Зодіаку 28 Листопада — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до групи Вогняних знаків, які володіють наступними якостями: логіка, ентузіазм, грубість. Стрілець — людина добрий і великодушний, любить коней, має велику жагу до духовної свободи.

Планета Управитель: Юпітер. Зумовлює пристрасть до всього соціально схвалюваного, успіх у вивченні іноземних звичаїв, інтерес до того, що відбувається далеко. Юпітер сприятливий для турагентів. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідальна за вибіркове ставлення до інформації, а також відсутність об’єктивності.

Стрілець, який з’явився на світ 28 листопада, може бути суперечливий. У ньому поєднуються філософський склад розуму і спортивне завзятість, сила духу і чутливість, мрійливість і амбітність. Такий коктейль – візитна картка потенційно успішної людини. Представнику знака невластиво програвати. Він завжди йде до кінця, раціонально витрачає сили, знаходить оптимальні рішення завдань, найбільш прості виходи із ситуацій. Стрілець розумний, розважливий, яскравий. Він – особистість помітна. До Стрільця тягнуться люди. Він любить товариство, але не проти побути наодинці з собою. І на цьому суперечливість особистості не закінчується. Стрілець, народжений 28 листопада, – людина-сюрприз.

Хоча народилися 28 листопада нерідко справляють враження людей з домінуючим фізичним початком, основний акцент в їх житті робиться на психічну або навіть інтелектуальну сторону. До будь-якої громадської чи професійної групи вони належали, вони завжди готові відстоювати свої погляди, відмовляючись прийняти готові догми і релігійні системи. Вони, по суті, мислителі-самоучки, і шкільна освіта для них у кращому разі — прикрий епізод, а в гіршому — в’язниця. Вони відрізняються сильною схильністю завжди займати протилежну точку зору, опираючись абсолютним установок і будь-яких узагальнень.

Народжені 28 листопада мають досить розвиненим почуттям гумору і завжди охоче використовують дотепність і іронію як зброю, спрямованого на опонентів, а також для роз’яснення і визначення власних поглядів. При цьому найчастіше вони справляють враження дуже серйозних людей. Що стосується емоційної сфери, то народжені 28 листопада нерідко виявляються втягнутими у вир власних пристрастей. Досить часто у них можуть виникати романтичні захоплення, однак народженим в цей день зазвичай важко дається сталість. Їхня дружба, навпаки, міцна, як скеля, і наповнена особливим змістом. Ті з оточуючих, кому довелося зіткнутися з народженими 28 листопада, надовго запам’ятають їх складний, неврівноважений, непокірний і суперечливий характер, їх бажання все робити по-своєму. Наприклад, вони іноді можуть бути неймовірно щедрі, а іноді вкрай егоїстичні. Часто їх доброта і щирість краще розуміються тваринами або ж маленькими дітьми на чисто інтуїтивному рівні, ніж всі піддають критичному аналізу дорослими. Любов до природи для них священна і служить єдиним надійним прихистком від життєвих невдач і невизначеності.

Певно, найскладніше для народжених 28 листопада — зрозуміти самих себе і впоратися зі своїми комплексами і особистісними проблемами. Як правило, кипіння пристрастей не дозволяє їм поглянути на себе більш об’єктивно. Багато хто з народжених в цей день використовують працю як вірний засіб уникнути копання в своєму внутрішньому світі. Народженим 28 листопада треба докласти колосальних зусиль для того, щоб досягти балансу між чотирма здібностями до сприйняття — інтелектом, емоціями, інтуїцією і почуттями. Тільки при досягненні цієї балансу народжені 28 листопада зможуть примиритися з суспільством і собою.

Чоловік Стрілець — народився 28 Листопада

Чоловіки, c датою народження 28 листопада — можуть похвалитися наступними властивостями: такий кавалер — добре обізнана, духовний, мужній, прямолінійний, чесний. Чоловіки-Стрільці – товариські, відкриті і безпосередні. Вони люблять нові емоції та враження, не терплять нудьгу і банальність. Чоловіки, народжені під цим знаком, як правило, прекрасні оратори, вони люблять розповідати історії і перебувати в центрі уваги. Стрільці – пестуни долі, будь-яке починання дається їм легко і без зусиль. Вони часто ризикують, але, як правило, цей ризик виправдовується і приносить непогані дивіденди.

Жінка Стрілець — народилася 28 Листопада

Жінки, що з’явилися на світ 28 листопада, наділені такими властивостями: така дама — чутлива, весела, цікава, терпляча. Жінка-Стрілець – незалежна, сильна і владна особистість. Вона не йде на поводу у інших, живе за власними правилами і не залежить від думки оточуючих. Вона креативна і багатогранна, легко захоплює своїми ідеями оточуючих і надихає їх на звершення. Такі жінки звикли бути лідерами і в професії, і в стосунках. Вони не терплять контролю і прагнуть до свободи.

День Народження 28 Листопада

В цей день народжуються сміливі і незалежні люди. Вони вірні друзі та надійні товариші. У разі негараздів або проблем ви з упевненістю можете розраховувати на їх допомогу. Вони дуже горді, поважають думку оточуючих, але завжди мають на все свою точку зору. Люди, народжені 28 листопада знак зодіаку Стрілець, надзвичайно відважні, рішучості їм не позичати. Вони завжди досягають запланованого, завдяки своїй працьовитості. Знак зодіаку Стрілець робить їх чесними людьми. Вони завжди вибирають правильні життєві орієнтири, а духовні цінності і моральні принципи допомагають досягати запланованого. Природа нагородила, народжених 28 листопада знак зодіаку Стрілець, гострим розумом і корисними якостями, які допомагають їм бути успішними у всьому. У них виходить абсолютно все, за що б вони не взялися. Вони творці своєї долі, й життя їх буде саме такою, якою вони захочуть її бачити.

Натури, народжені 28 листопада знак зодіаку Стрілець, настільки суперечливі, що їх розгадати не під силу нікому. Вони надзвичайно добрі люди, але варто їх розлютити, як здасться вся сила їх нещадного гніву. Заступництво сузір’я Стрільців робить їх унікальними особистостями. Притаманна їм індивідуальність, допомагає знаходити оригінальні рішення. Ці сильні особистості завжди йдуть своїм шляхом. Народжені 28 листопада знак зодіаку Стрілець, здатні дивувати і захоплювати оточуючих. Їх вроджений магнетизм змушує інших людей підкорятися. Іноді може здатися, що переваги над іншими вони досягають завдяки природній привабливості. Але це хибна думка, адже головну роль тут відіграє їх не дужий інтелект і уміння розпізнавати психологічний настрій.

Перед ненародженими 28 листопада знак зодіаку Стрілець, відкриваються двері усього світу. Вони можуть реалізувати себе в будь-якій професії. Відмінною рисою цих людей є прагнення відстоювати свої позиції і погляди, вони не готові підкоритися написаним догмам і понять. Більш того, Стрільці цього дня свого роду мислителі-самоучки, вони не визнають шкільної системи освіти, для них це даремно витрачений час. Вони критичні у своїх судженнях, часом навіть недовірливі. Завжди ставлять під сумнів загальноприйняті факти. Терпіти не можуть різного роду узагальнення, і коли їх намагаються «чесати під одну гребінку». Щоб не вступати в різкі суперечки, які можуть призвести до скандалу, люди цього дня використовують іронію. Вони застосовують її проти своїх опонентів, при чому в такому ключі, що здається ніби вони говорять абсолютно серйозно.

Народжені 28 листопада знак зодіаку Стрілець, пристрасні натури, вони влюбливі, схильні до романтичних поривів. Але їх любов, іноді так непостійна. В амурних справах вони, як правило, вітряні, але що стосується дружби, то тут все йде по-іншому. Вони вміють щиро цінувати дружні відносини. Але їх суперечливий характер позначається і в цьому. Саме завдяки цьому, подібні натури завжди залишаються в пам’яті інших. Ці люди дуже цінують природну стихію. Прогулянки на свіжому повітрі надихають їх. У ній вони черпають свої сили і енергію. Природа для них як притулок від розчарувань і невдач.

Любов і Сумісність

Часто виявляються залучені у вир подій і відносин, часом романтичних, але їм складно утримати рівновагу. Друзів ж, на відміну від предмета пристрасті, вибирають надовго.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Для народився 28 листопада бути першопрохідцем природно. Він є шукачем незвіданих земель, технологій, нових ідей і рішень. Першовідкривач прагне гострих відчуттів. Він багато віддасть за те, щоб прокричати «Еврика!». Народився 28 листопада часто називають божевільним. Причому в самому гарному сенсі слова. Він пробує те, на що інші не вирішиться ніколи. І народився 28 листопада все виходить. Сильною стороною особистості такої людини є відданість своїм принципам і ідеалам. Його думку неможливо купити. Справедливість, оптимізм, почуття гумору теж роблять особу представника знака неординарною.

Пріоритетних видів діяльності у Стрільця може бути кілька. Часто представники знаку вибирають професії, пов’язані з біологією, ботанікою, зоологією, сільським господарством. Для них важливо бути ближче до природи. Подорожі з хобі теж можуть перетворитися в професію. Стрільцеві по силам реалізувати новий оригінальний проект заданої тематики.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 28 листопада Стрільці часто страждають бронхолегеневими захворюваннями. Їм слід остерігатися застуд. Курцям не зашкодять регулярні профогляди. Ризик розвитку патології легень у них дуже великий. Для збереження здоров’я представникам знака важливо дотримуватися дієти. Багато Стрільці вибирають вегетаріанство. Такий спосіб харчування, безумовно, корисний. Але варто пам’ятати про те, що експериментувати можна тільки після завершення формування організму, тобто в дорослому віці.

Доля і Удача

В цей день народжуються відважні, сміливі, працьовиті натури. Вони талановиті, щасливі, справедливі. Це надійні люди, на них можна покластися в будь-якій справі, вони не підведуть і не зрадять. Їм супроводжує успіх у всіх починаннях, життя їх зазвичай наповнена радістю, багатством, добробутом.

Поради Стрільцям, Народженим 28 Листопада

Суперечності особистості вимотують Стрільця. Для збереження здоров’я важливо не перенапружуватися. Пам’ятайте про необхідність відпочивати, причому не тільки під час відпустки. Знайдіть безпечний спосіб дати вихід своєї фізичної енергії. Постарайтеся краще зрозуміти себе. Виміряйте свої ідеї тим же аршином, що й ідеї інших людей. Запитайте у ваше життя, почавши з наведення порядку у власній душі.


Залишити відгук