Хірон у Будинку 9

У цієї людини непрості відносини з ідеалом «я», і далеко не завжди цей ідеал вимагає від людини проходження стандартним і соціально апробованими чеснот. Іноді ідеал прощає вчинки, здавалося б, явно негожі і ніби сміється над стандартними проявами совісті і боргу, а іноді вимагає якихось очевидно несуттєвих речей; згодом, правда, може виявитися, що це не так. Тут пророблений ідеал включає прагнення до осягнення того, що здається зовсім незрозумілою і матеріалізації планів і об’єктів, які завжди вважалися тонкими, ефемерними і майже не доступними не те, що використання, але навіть отчетливому сприйняття.

Тут ідеал «я» володіє прекрасним почуттям гумору і вмінням нестандартно дивитися на речі, в тому числі на філософські узагальнення і релігійні концепції; опрацювання дає ці якості і самій людині. Взагалі наявність Хірона і особливо вищих планет в дев’ятому будинку означає пряме втручання високого егрегора в процес формування ідеалу «я», і людина повинна дуже уважно прислухатися до його вказівок, пам’ятаючи, що тут можна відчути пряме подих своєї долі. Відносини з духовними учителями часом парадоксальні, методи навчання можуть нагадувати прийняті в дзен-буддизмі, але шансів на хаос більше, ніж на просвітлення, і потрібно вміти не втратити терпіння, збираючи залишки колишньої картини світу в нову мозаїку і намагаючись зрозуміти в неї хоч що-небудь.

В далеких країнах можуть бути дивовижні події та події, сильно збивають з пантелику, сенс яких виявиться багато пізніше. До незнайомих культур ставлення цікавості, але при поглибленні можливі несподівані досягнення, як зовнішні (дотепний синтез різних культур), так і у внутрішньому житті (стрибок в еволюційному розвитку). При опрацюванні дуже цікавий підхід до чужих культур, свіжий погляд і своєрідні інтерпретації.


Залишити відгук