Дев’ятий Будинок в Астрології

Дев’ятий Будинок інтелектуального дослідження і далеких подорожей. Дев’ятий будинок можна вважати розширенням третього будинку; навчання, поїздки та розумові дослідження знаходять тут більший масштаб. Це будинок вищої свідомості. Під його заступництвом знаходяться вища освіта, філософія та вивчення складних предметів. Він контролює далекі подорожі тіла і духу, поїздки за кордон і ділові інтереси в інших країнах. Він керує знайомства з іноземцями, які розширюють ваші погляди, і вивченням іноземних мов. Дев’ятий будинок також захищає публічного вираження ваших ідей, це будинок видавничої та літературної діяльності.

Кожна четвірка будинків (особистих, міжособистісних, колективних) починається «вогненним» будинком — 1-м (який подібний знаку Овен), 5-м (подібний знаку Лев) і 9-м (схожий зі знаком Стрілець). Ці три спіралі узгоджуються між собою за стихиальному складу. Однак кожна група будинків починається будинком іншого типу.

Група особистих будинків починається кутовим будинком, це 1-й будинок, тому у всіх чотирьох будинках проявляється «незграбність». Особистий досвід вкрай важливий для нас, встановлення контакту зі своїм «я» настільки істотно, що прагнення до подібного контакту закладено всередині нас. Немовлята і маленькі діти поглинають життя, вбирають її так, немов майбутнього не існує. У другому кутовому будинку, 4-м, особистість досягає найвищої точки розвитку шляхом створення системи безпеки як засоби захисту особистості.

Група міжособистісних будинків починається подальшим будинком, 5-м, тому тип цього будинку впливає на інші будинки другої групи. Міжособистісна зв’язок створюється і структурується шляхом пошуку цінностей і систем суджень. Цей вид досвіду може бути справжнім одкровенням, якщо різні способи його набуття об’єднуються, або кошмаром, якщо ці способи стикаються один з одним. Чи дивно, що так часто інтимні стосунки вироджуються в боротьбу за владу?

Група колективних будинків починається кадентным будинком, 9-м, тому в цій групі будинків присутні поетичні форми кадентности. Щоб знайти своє місце у світі, ми повинні слідувати разом із загальним потоком і поступово знаходити податливість, дозволяючи нашу колишню оболонку розтягувати (у 9-му домі), перебудовувати (в 10-му будинку), переоцінювати (в 11-му будинку) і нарешті розчиняти (в 12-му будинку). Не дивно, що наш соціальний досвід хаотичний, тому що якості світу кадентны, а наші особисті якості відображають вплив кутового будинку. Не дивно, що дослідження духовної життя заповнене парадоксами і чудесами. Ми не в змозі заснувати дух (прояв кутового будинку) або оцінити його (прояв подальшого будинку), ми можемо тільки зрозуміти його (прояв кадентности), коли дух сходить вниз через вищі чакри.

Процес політичного осягнення в 9-му будинку починається з досвіду використання більш широкого мислення. Так як цей будинок природним чином пов’язаний з Юпітером, то складовими 9-го будинку є: розвиток, асиміляція і абстракція. В 8-му будинку досягають вищого рівня взаємовідносини між особистостями. У 9-му будинку ми починаємо встановлювати зв’язок з групами людей та організованого пізнання. Ми взаємодіємо не з особистостями, а з сутністю того, що напрацьовано мисленням різних людей. Ідеї цих людей були закодовані у вигляді послідовних систем мислення. Таким чином, 9-й будинок має відношення до філософії, релігії, юриспруденції.

У протилежному, 3-му будинку, ми створюємо структуру для конкретного мислення, яке дозволяє нам поєднати в одне ціле основну інформацію про навколишній світ. У 9-му будинку нас цікавить структура сама по собі. Структура ментала і зміст ментала стають єдиними. Скільки фільмів знято про Голлівуді? А про кінобізнес? А про те, як знімають фільми? Таких фільмів багато, і вони продовжують випускатися. Ці питання розкривають суть процесу абстрагування, переходу від конкретики до самого процесу — від буквального до символічного; і слід зазначити, що абстрагування — важливий рівень тлумачення 9-го будинку.

У 9-му будинку розглядається ментальне усвідомлення в його найширшому контексті. Нашу цікавість проходить повз того, що нам відомо і знаходиться поруч з нами, і спрямовується вдалину, до невідомого. Звідси і відбувається класичне тлумачення 9-го будинку — «подорожі на великі відстані».

В сексуальному інтимності 8-го будинку ми стикалися лицем до лиця з таємницями навколишнього нас світу. Трансформувавши себе і розкривши таємниці двері в наше серце, ми вступаємо в 9-й будинок — це наш перший свідомий крок до розуміння сутності таємниці. Ми починаємо дослідження космосу в цілому. Розкривши серце, ми звільняємо розум. Дев’ятий Будинок визначає знак зодіаку Стрілець і планету Юпітер.


Залишити відгук